Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" НЕ ВЧИ РИБУ ПЛАВАТИ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Спорт / ВІД ЗДОБУТКІВ У СПОРТІ ДО МАСОВОСТІ

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaНавігація
«« Наступна новина      [7 Квітня 2008p 19:15]       Попередня новина »»

ВІД ЗДОБУТКІВ У СПОРТІ ДО МАСОВОСТІ


В районі проводиться певна робота по стабілізації та покращенню стану фізкультурно-спортивної та масово-оздоровчої роботи. Працюють 2 ДЮСШ, де займаються 938 учнів, які відвідують секції з греко-римської боротьби, футболу, веслування на байдарках і каное, легкої атлетики, стрільби, боксу.
Представництво в турнірі з шашок «Бершадська нива» вийшло за межі нашої області, і його включено в обласний календар спортивно-масової роботи. На ці змагання приїжджають щорічно кращі спортсмени області та України. Традиційним стало проведення обласних турнірів пам’яті Бориса Булки з боротьби, футболу «На призи клубу «Шкіряний м’яч», стендової стрільби.
Городковий спорт протягом останніх років занепав, оскільки фінансування обмежено. Тому багато залежить від спонсорів, меценатів. Серед них – наш земляк, спортсмен Анатолій Телятников, який збудував у Ставках сучасний спортивний комплекс для проведення змагань з різних видів спорту. У листопаді минулого року тут проведено п’ятий чемпіонат України з городкового спорту в закритих приміщеннях, в якому взяли участь найсильніші спортсмени України – чемпіони світу і Європи. До речі, А. Телятников став переможцем цих змагань.
Відроджується в районі великий футбол. Команда «Нива» (Бершадь) бере участь в чемпіонаті області з футболу у першій лізі, де на даний час посідає 4 місце з 16 команд.
Сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій усіх галузей народного господарства, незалежно від форм власності, було рекомендовано ввести до штатного розпису посади фахівців, які проводитимуть фізкультурно-оздоровчу роботу серед працюючих. На сьогодні в районі працює 11 інструкторів по спорту.
На належному рівні проводяться районні змагання з різних видів спорту. Протягом року проведено спартакіади сільських рад, допризовної молоді, школярів, змагання з баскетболу, футболу, легкої атлетики, настільного тенісу, шашок, міні-футболу.
Протягом останніх років прогресує такий вид спорту, як веслування на байдарках і каное, вихованці тренера Л.А. Пугач неодноразово ставали переможцями обласних і всеукраїнських змагань.
Збірні команди району брали участь в обласних змаганнях різних рівнів, в фіналі турніру з футболу «Шкіряний м’яч-2007», в змаганнях з веслування на байдарках і каное, шашок, волейболу, футболу, баскетболу, боксу, греко-римської боротьби, стрільби, спартакіадах сільських рад, допризовної молоді, державних службовців, в різноманітних обласних і всеукраїнських турнірах.
У вересні минулого року відбулась обласна спартакіада сільрад, де Флоринська сільська рада посіла перше загальнокомандне місце, а також 4-те з вищої спортивної майстерності, і була відзначена нагородами і пам’ятними призами.
10 вихованців району входять до складу збірної команди області, а один – до збірної команди України. Всім їм створено належні умови для тренування і вирішено соціально-побутові умови.
В 2007 році приватним підприємцем П.П. Похилою збудовано фізкультурно-оздоровчий комплекс, в якому працюють оздоровчі секції для людей різного віку і займаються більше ста чоловік.
Важкі підлітки, а також діти, які схильні до правопорушень, залучаються до різних спортивних гуртків, секцій.
В усіх 40 загальноосвітніх школах введено третій урок фізкультури.
В районі створено при навчальних закладах 40 спортивних клубів, а також на базі Красносільської та Маньківської сільських рад. Протягом нинішнього планується створити ще 4 клуби при сільрадах.
На території району функціонують 1 стадіон (на якому зроблено рекультивацію футбольного поля, встановлено пластикові сидіння, зроблено ремонт приміщення спортшколи), 26 футбольних полів, 68 спортивних майданчиків, 5 стрілецьких тирів, 32 спортивні зали площею не менше 162 м2, 12 майданчиків з тренажерним обладнанням, 11 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять.
В районі стало традиційним проведення комплексних спортивних заходів за програмою спартакіади школярів, юнацьких ігор, змагань з окремих видів спорту серед працівників підприємств, організацій і установ. Приємно відзначити, що і працівники адміністрації та районної ради беруть активну участь у фізкультурно-спортивній роботі. Тільки останнім часом проведено спортивні змагання з міні-футболу, волейболу, тенісу, шашок. Вже три роки проводиться обласна спартакіада державних службовців, в якій активну участь беруть наші працівники. Найуспішнішим був минулий рік, коли команда державних службовців нашого району виборола перші місця з міні-футболу і шашок і в цілому друге загальнокомандне місце, за що відзначена призами, кубками, грамотами.
В районі забезпечується робота з державного тестування фізичної підготовленості призовників. Спільно з відділом освіти проводяться районні змагання допризовної молоді. Збірна команда району постійно бере участь в обласних змаганнях.
Відзначаючи досягнуте та високо оцінюючи внесок фахівців сфери, які попри різні негаразди демонструють високий професіоналізм та відданість справі, слід зазначити, що рівень розвитку фізичної культури і спорту в багатьох вимірах ще не задовольняє наше суспільство.
Низький рівень оздоровчої рухової активності населення району стримує підвищення життєдіяльності систем і функцій організму людини – фундаменту профілактики захворювань. Загострення екологічного становища, вади соціального захисту, проблеми медицини та низький рівень фізичної культури населення зумовлюють напружену демографічну ситуацію. 40% юнаків та кожна десята дівчина, досягши 16-річного віку, не доживають до 60 років.
Різко прогресують у підростаючого покоління хронічні ревматичні хвороби серця, гіпертонія, неврози, артрити, сколіози, ожиріння тощо. Ситуація загострюється через зростаючу популярність у дитячому та молодіжному середовищі привабливих видів нефізичної діяльності (ігрові автомати, комп’ютерні ігри тощо).
Для нашого суспільства через відсутність традицій здорового та активного дозвілля гострою проблемою залишається широке розповсюдження тютюнопаління, зловживання алкоголем, вживання наркотичних засобів, психотропних та одурманюючих речовин. Найбільш відчутним є питання недостатнього фінансування підготовки та участі збірних команд району у найперспективніших змаганнях та проведення масштабних спортивних заходів в області.
Через фінансові проблеми, слабку матеріально-технічну базу та вади кадрового забезпечення знижується якість навчально-тренувальної роботи в спортивних школах усіх типів, а також недостатньою є змагальна практика юних спортсменів.
Серед пріоритетних завдань на нинішній рік – збільшення кількості населення, яке залучено до систематичних занять фізичною культурою і спортом, створення для цього відповідних умов, будівництво нових, реконструкція існуючих спортивних споруд, розвиток мережі центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Сергій СИРОВЕЦЬ,
головний спеціаліст
відділу у справах сім’ї,
молоді та спорту
райдержадміністрації.

Версія для друку

Автор: Бершадський край [07.04.2008-19:15]
Постійна адреса: https://www.bershad.info/news/view-1698.html

Навігація
«« Наступна новина      [7 Квітня 2008p 19:15]       Попередня новина »»

Спорт "Спорт" - інші новини по темі
 • [07.04.08] «ТИ ЗМОЖЕШ, ЯКЩО ЗМІГ Я»
 • [07.04.08] ВІД ЗДОБУТКІВ У СПОРТІ ДО МАСОВОСТІ
 • [04.04.08] ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ'ЯТІ
 • [28.03.08] ТУРНІР З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ
 • [26.03.08] НА ЧЕРЗІ – ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
 • [10.03.08] УСПІШНІ СТАРТИ
 • [20.02.08] «БРОНЗА» З МІНІ-ФУТБОЛУ
 • [20.02.08] ПРИЗЕРИ ПЕРШОСТІ З ШАШОК
 • [20.02.08] ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ
 • [20.02.08] ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

  Всі новини »   
 • Наприклад: Бершадь
  « Навігація »Тема дня Тема дня
  Актуальна тема Актуальна тема
  Є така думка Є така думка
  Нам пишуть Нам пишуть
  Вітаємо Вітаємо
  Відгуки Відгуки
  Гаряча лінія Гаряча лінія

  Нове в роботі Нове в роботі
  На полях району На полях району
  Спогади Спогади
  Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
  Наш друг - природа Наш друг - природа
  Здоров'я Здоров'я
  Спорт Спорт

  Персоналії Персоналії
  Трудові колективи Трудові колективи
  Сім'я Сім'я
  Народні ремесла Народні ремесла
  Знай наших Знай наших
  Цікаво Цікаво
  Виставка Виставка

  Влада Влада
  Інформує податкова Інформує податкова
  Партійне життя Партійне життя
  Трибуна депутата Трибуна депутата

  [ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
  Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
  IhorK°©2003-2008
  ||||||||||| || ||||||||
  Зроблено в Україні

  bigmir)net TOP 100
  Програмування та дизайн Ігор Коновал
  Неділя, 1 Серпня 2021p 2:57
  DB 5 за 0.00779 сек
  www.bershad.ua