Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" СВОЇ ЛЮДИ - ПОМИРИМОСЬ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Наш друг - природа

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaНаш друг - природа

Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] »
 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 10.04.2008-18:36 ] «САДЯТЬ ЛІС  САДЯТЬ ЛІС

ДП "Бершадський лісгосп" згідно із затвердженим планом нових лісів на еродованих землях П'ятківської територіальної громади створює захисні насадження на площі 37 гектарів, які виділені під заліснення місцевою сільською радою. Тут буде посаджено 237 тис. сіянців, в тому числі дуба звичайного червоного, клена гостролистого, явора, граба та сосни звичайної.
Вже засаджено майже 10 гектарів, хоч примхливі погодні умови не дають можливості розвернутися бригадам по механізованій посадці лісу на повну потужність.


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 28.03.2008-19:34 ] «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ  МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ

Всеукраїнська акція триває з 21 березня (Всесвітній день лісівництва) по 19 квітня (День довкілля).
Приєднаймося до акції "Майбутнє лісу в твоїх руках – посади своє дерево".
1 га лісу забезпечує киснем понад 200 чоловік – подбаймо разом про легені планети.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 28.03.2008-19:34 ] «ЗАБОРОНА НА ЛОВ РИБИ  ЗАБОРОНА НА ЛОВ РИБИ

встановлена з 1 квітня по 9 червня в річках, їх притоках, а також в інших водоймах на період нересту. Відповідно до Наказу "Вінницярибохорона" лов риби дозволяється з берега однією поплавковою вудочкою лише у водосховищах "Піски Бершадські" по лівому березі від греблі колишнього цукрозаводу та "Бершадське верхнє" по лівому березі від мосту до колишньої меблевої фабрики, а також у водоймі злиття річок Дохно і Берладинка на правому березі від греблі вверх до території парку. Про це повідомив держрибінспектор В.М. Борисюк.


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 23.11.2007-21:36 ] «НЕПРОХАНІ ГОСТІ  НЕПРОХАНІ ГОСТІ

Щойно розпочався мисливський сезон, як вже є сенсація. Бригадою мисливців м. Бершаді, які проводили ліцензійне полювання у тернівському лісі, вбито вовчицю і поранено самця. Мисливське щастя цього разу усміхнулося Богдану Войтенку і Олександру Тимофєєву. Хоч на зустріч з такими хижаками, вирушаючи на полювання, ніхто з них не розраховував.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 23.11.2007-21:10 ] «АКЦІЯ «ОЗЕЛЕНЕННЯ КРАЇНИ – СПАДЩИНА ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ»  АКЦІЯ «ОЗЕЛЕНЕННЯ КРАЇНИ – СПАДЩИНА ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ»

Відповідно до Указу Президента України «Про проведення акції «Озеленення країни – спадщина для майбутніх поколінь» №1041 від 1 листопада 2007 року, розпорядження голови облдержадміністрації про проведення в області подібної акції, з метою поліпшення стану довкілля та залучення громадських організацій, підприємств, установ і широких верств населення до вирішення екологічних завдань в напрямку шанобливого ставлення до природи, Бершадською райдержадміністрацією організовано комплекс дій, щодо благоустрою зелених зон, парків та скверів, створення нових зелених насаджень в населених пунктах району із залученням широких верств громадськості, підприємств, установ, організацій. У рамках акції відбулись заходи із збереження довкілля на регіональному та місцевому рівнях, зокрема, з благоустрою та створення нових зелених зон, парків, скверів у кожному населеному пункті, поширення природоохоронних знань.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 23.11.2007-21:02 ] «З ЛЮБОВ’Ю ДО ПРИРОДИ  З ЛЮБОВ’Ю ДО ПРИРОДИ

Для колективу педагогів Сумівської школи головним в роботі є те, що кожна дитина – це творча, обдарована особистість і завдання вчителя виховати її носієм добра, патріотизму, любові до родини, невичерпних багатств природи.
Із багатьох напрямків виховної роботи ми обрали природоохоронний, тому що в умовах, які нині склалися, слід налагодити гармонійні стосунки людини і природи. Це важко, але вкрай необхідно.
Найперше, слід лікувати людські душі, виховувати тих, хто б захистив природу від невмілих, байдужих і черствих душ.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 14.11.2007-20:32 ] «ПОМІЧНИКИ ПРИРОДИ  ПОМІЧНИКИ ПРИРОДИ

Активну участь у благоустрої свого рідного села беруть учні Лісниченської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Саме завдяки їм було очищено ставок у центрі, який орендує В.С. Савченко. Чимало скла та металу зібрано з його дна та берегів, за що Василь Степанович щиро вдячний.
Крім того, у позаурочний час під керівництвом учителів фізкультури О.О. Палія та географії П.З. Кіпчарського вони розчищали природні джерела, займалися лісонасадженням.
Особливо варто відзначити учнів десятого класу Вікторію Мазурик, Михайла Грозенка, Тетяну Качанюк, Оксану Бондарчук, з шестикласників – сестер Інну та Аліну Бучацьких, Івана Романчука, Дмитра Гуртового, Василя Давида, яким, з усього видно, дорогий наш Подільський край, його краса і природа. За участь в обласному конкурсі "Джерело" школу відзначено дипломом першого ступеня.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:09
DB 5 за 0.00861 сек
www.bershad.ua