Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ТРЕБА І В ПЕКЛІ ПРИЯТЕЛЯ МАТИ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Наш друг - природа / сторінка 2

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaНаш друг - природа

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] »
 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 11.09.2007-8:34 ] «САМІ СОБІ ШКОДИМО  САМІ СОБІ ШКОДИМО

З настанням осені можна часто спостерігати палаючі багаття. На полях, присадибних ділянках, подвір'ях. Спалюється все. І ніхто не задумується над тим, що за певний період на листі та сухій рослинності накопичується велика кількість шкідливих речовин, які при спалюванні забруднюють повітря, яким ми дихаємо.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 26.06.2007-19:01 ] «ЗООПАРК У ВІННИЦІ  ЗООПАРК У ВІННИЦІ

Офіційно його зареєструвала сесія обласної ради в переддень Новоріччя – 29 грудня 2006 року. Місце "дислокації" – окраїна обласного центру поблизу підшипникового заводу, там, де колись було квіткове господарство "Зеленбуду", а нині знаходиться штаб "Вінницяоблагролісу". Перших своїх мешканців зоопарк прийняв у червні минулого року. Тепер їх тут уже понад 200.
– Якщо на Україні 188 видів ссавців, – розповідає генеральний директор фірми "Вінницяоблагроліс" М.Л. Вдовцов, – то у нашому зоопарку їх 20, якщо 366 видів пернатих, то у нас 36. Отже, 10 відсотків тваринного світу.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 08.05.2007-7:21 ] ««МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ»  «МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ»

Щороку весною у школах, серед населення чи не найбільше розмов про зелені насадження. А що посадити цього року, чим прикрасити садибу?
На території ж нашої держави у березні-квітні Держлісгосп України проводив широкомасштабну соціально-екологічну акцію під девізом, який винесено у заголовок. Вона спрямована на роз'яснення широким колам населення важливості створення нових насаджень, як одного з компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, підвищення престижу лісової галузі, сприяння формуванню довіри громадян до професії лісівника.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 10.02.2007-19:10 ] «НАВЧИТИСЯ ЛЮБИТИ СВІТ, В ЯКОМУ ЖИВЕМО  НАВЧИТИСЯ ЛЮБИТИ СВІТ, В ЯКОМУ ЖИВЕМО

Слово за „круглим столом” брали директор Флоринської школи В.І. Усатюк, методист відділу освіти РДА О.А. Гордун, директор станції юних натуралістів З.П. Панченко, керівник молодіжного екологічного об’єднання „Паросток” Н.В. Гончар, учителі. Освітяни говорили про те, що проблема збереження довкілля, місцевої флори і фауни глибоко хвилює і школярів, і вони активно долучаються до усіх заходів екологічного спрямування. Важлива роль відводиться і громадянському вихованню учнів. Шкільні лісництва, екологічні агітбригади, акції – усе це сприяє формуванню екологічної культури, любові до природи.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 10.02.2007-19:10 ] «ЛІСИ – ЛЕГЕНІ ПЛАНЕТИ  ЛІСИ – ЛЕГЕНІ ПЛАНЕТИ

Зелена фабрика, зелена планета, зелений щит життя – як тільки не називають ліси, та й рослинність взагалі! І в цих коротких, влучних висловах-характеристиках все зрозуміло. Адже ліс – це прекрасно. Він захищає від вітрової і ґрунтової ерозії, притягує дощі, поповнює глибинні і поверхневі води. До того ж, ліс – це і відпочинок, оздоровлення.
Саме так розпочав свою розповідь спеціаліст держлісгоспу, інспектор з екологічних питань Флоринської сільської ради М.А. Темчишен. Торік результативно пройшла акція „Майбутнє лісу – в наших руках”, але це потрібно робити постійно, зауважив Микола Андрійович. Адже лісистість Бершадщини складає всього 10,6% при нормативі більше 20%. Щоб досягти цього показника за нинішніх темпів потрібно щонайменше сто років.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 10.02.2007-19:09 ] «ДЕ СМІТТЯ – ТАМ АНТИСАНІТАРІЯ  ДЕ СМІТТЯ – ТАМ АНТИСАНІТАРІЯ

Несприятливий вплив відходів на зовнішнє середовище виявляється в тому, що вони забруднюють приміщення, подвір’я і вулиці. У відходах можуть знаходитися збудники кишкових інфекцій, поліомієліту, бруцельозу, правця, газової гангрени, ботулізму, гноєтворні коки тощо, а також яйця глистів. Патогенні мікроби в таких умовах зберігають свою життєдіяльність до кількох місяців, а яйця глистів – значно довше. При скупченні великої кількості відходів, несистематичному їх вивезенні та порушенні технології утилізації створюються сприятливі умови для розповсюджування мух і гризунів.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 10.02.2007-19:09 ] «НЕ ВСЕ РІЧКА СПИШЕ  НЕ ВСЕ РІЧКА СПИШЕ

Держінспектор з охорони навколишнього природного середовища П.В. Попук дав коротку характеристику екологічного стану не лише території Флоринської громади, а й Бершадщини у цілому.
– Законодавча база стосовно охорони довкілля є, – наголосив Петро Васильович, – потрібно лише дотримуватися норм і вимог. Взяти хоча б річки Південний Буг, Удич, Дохну, Берладинку – в якому стані прибережні смуги? В катастрофічному. Це не що інше, як безвідповідальне ставлення до свого майбутнього. Хіба не зрозуміло, що природу потрібно берегти?
Проблема, пов’язана зі старим міським сміттєзвалищем на території Флоринської сільської ради, характерна і для інших територіальних громад. На Вінниччині практично немає полігонів по утилізації відходів.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Субота, 8 Травня 2021p 23:20
DB 5 за 0.01654 сек
www.bershad.ua