Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ДРУЗІ ПІЗНАЮТЬСЯ В БІДІ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Наш друг - природа / сторінка 4

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaНаш друг - природа

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] »
 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 17.07.2006-22:06 ] «ЗА ЗАБРУДНЕННЯ – СТОКРАТНІ ШТРАФИ  ЗА ЗАБРУДНЕННЯ – СТОКРАТНІ ШТРАФИ

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення збільшити в середньому від 10 до 100 разів штрафи за забруднення навколишнього середовища. Про це, посилаючись на рішення уряду, повідомив журналістам міністр охорони навколишнього середовища Павло Ігнатенко. Як повідомляв УНІАН, проект про підвищення в 10-100 разів штрафних санкцій за забруднення навколишнього середовища був ініційований Міністерством охорони навколишнього середовища. Документом передбачено стократне збільшення штрафних санкцій у разі забруднення річок і водоймищ стічними водами.


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 17.07.2006-22:06 ] «Є У ПОЛІ КРИНИЦЯ – СПРОБУЙ НАПИТЬСЯ  Є У ПОЛІ КРИНИЦЯ – СПРОБУЙ НАПИТЬСЯ

Прочитавши якось у районці матеріал, приурочений до Дня пам'яток історії та культури, задумався: такі пам'ятки, варті уваги та захисту, є і в нас. Як тільки вдасться дожити до 2009 р., обов'язково буду рекомендувати місцевій владі відзначати, наприклад, на Івана Купала 100-річчя криниці, яка неподалік лісу на роздоріжжі, на півдорозі з Кидрасівки до Осіївки. Чому б не розповісти молоді обох сіл у цей день, що сто років тому Андрій Беник викопав її за власні кошти і тим самим згадати його добрим словом? Що, може, тоді жилося краще, легше, ніж зараз? До речі, щось не пригадую, щоб відтоді хтось викопав хоча б одну криницю у громадському місці.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 17.07.2006-22:02 ] «ВІД ЕКОЛОГІЇ ДОВКІЛЛЯ – ДО ЕКОЛОГІЇ ДУШІ  ВІД ЕКОЛОГІЇ ДОВКІЛЛЯ – ДО ЕКОЛОГІЇ ДУШІ

Сьогодні людині необхідно змінити погляд на саму себе, на природу, на все, що вона робить. Цей шлях повинен бути гармонійним, і всі дії на ньому мають відбуватися в дусі добра і краси. Уже нікого не треба переконувати, що екологічна культура має стати необхідною складовою виховання і мірилом практичних дій кожного у сфері природокористування. У "Концепції екологічної освіти України" сказано: "Громадяни всіх категорій, вікових груп і сфер діяльності мають глибоко опанувати економічні знання, займатися формуванням екологічного мислення, свідомості, культури".

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 07.07.2006-19:37 ] «БІЛИЙ АМУР  БІЛИЙ АМУР

Ця риба характеризується високими смаковими якостями. Швидко росте, сягаючи солідних розмірів (довжина тіла – до 120 сантиметрів, вага – до 20-30 кілограмів). Поїдає винятково вищу водяну рослинність – за добу 1-2 кілограми на кілограм живої ваги. Період активності – з травня по жовтень.
Для ловлення використовують зав'язь огірків, молоді стебла кукурудзи, листя алое – без колючок, нитчасті водорості тощо.
Слід зауважити, що у водоймі, де є чимало поживи, зловити амура непросто. Тому кращий час для його ловлення, коли вода вже прогрілася до 12-14 градусів, а ріст водяної рослинності ще не став інтенсивним. Добре ловиться також восени, коли температура води становить 10-12 градусів і більша частина водяної рослинності вже відмерла.
Білий амур дуже обережний. Ловлять його з початком сходу сонця і до вечірньої зорі, спінінговою снастю. Клює білий амур жадібно і наживку заковтує надійно. При виводжуванні чинить сильний опір. Бажаємо успіху!


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 07.07.2006-9:31 ] «ХТО НАС ОТРУЮЄ?  ХТО НАС ОТРУЮЄ?

Сьогодні фізичне здоров’я суспільства повсякчас підпадає під чимало ризиків. Не є винятком і наш Бершадський район. Зокрема, однією із найбільш складних для нього проблем стала утилізація заборонених, невідомих і непридатних для використання отрутохімікатів. Таких тут накопичено більше 13,5 тис. кг. Переважна більшість їх зберігається без дотримання відповідних норм зберігання, герметичної тари, охорони та з іншими порушеннями.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 16.06.2006-9:37 ] «ЗБЕРЕЖЕМО  ПРИРОДУ – ЗБЕРЕЖЕМО ЖИТТЯ  ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ – ЗБЕРЕЖЕМО ЖИТТЯ

Акція газети:
Південному Бугу, малим річкам, озерам – чисті береги!
Земля – наш спільний дім. У довкіллі все гармонійно, взаємозв'язано, і ми є ланкою ланцюжка екосистеми. Тільки зрозумівши природу, людина зрозуміє саму себе. Адже зараз саме час схаменутися!
У Джулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів розроблено авторський інформаційно-дослідницький проект по збереженню довкілля та здоров'я "Життя людини – найвища цінність" (керівник – заступник директора школи з виховної роботи Л.А. Заміхора). Впроваджує в життя один із напрямків проекту команда "Джуя", координатором якої є заступник директора з навчально-виховної роботи С.О. Чабан. Ця ініціативна, енергійна жінка зуміла прищепити любов до природи не тільки членам команди "Джуя", а й всім школярам.
Учні спільно з учителями щорічно проводять благодійну акцію "Ріка мого дитинства". Вкотре заручившись підтримкою сільського голови П.В. Швеця та директора школи М.П. Шевчука, команда "Джуя" організувала свято екології та день здоров'я, які пройшли весело, цікаво і з користю для кожного.
Шкільний ранок розпочався лінійкою-відкриттям, на якій, зокрема, командир "Джуї" Віталій Яворський ознайомив з планом проекту "Ріка мого дитинства". Практична частина дня здоров'я продовжилась на берегах річки Південний Буг. У результаті копіткої роботи було очищено 800 м берегової смуги і вивезено причіп сміття.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 02.06.2006-18:16 ] «МЕЛІОРАЦІЯ – ЛІКУВАННЯ ЗЕМЛІ  МЕЛІОРАЦІЯ – ЛІКУВАННЯ ЗЕМЛІ

Традиційно у першу неділю червня у державі відзначається це професійне свято. Прикро, звичайно, що у звязку з банкрутством перестала існувати відома у минулому ПМК-233, хоча потреба у таких фахівцях велика.
Сьогодні не можна не згадати про цей колектив, який залишив на просторах нашого та сусідніх районів сотні гектарів водного плеса, тисячі квадратних метрів житла, в тому числі і у Бершаді, Тульчині. А скільки об’єктів водопостачання, каналізації, захисту земель від водної ерозії?
Але у ході реформ ставки на деякий час залишилися без господаря. Через це стан їх погіршився, а деякі взагалі вважаються аварійними.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Субота, 8 Травня 2021p 22:33
DB 5 за 0.01357 сек
www.bershad.ua