Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ЧУЖИЙ КОЖУХ НЕ ГРІЄ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Наш друг - природа / сторінка 3

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaНаш друг - природа

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] »
 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 10.02.2007-19:08 ] «ФЛОРИНСЬКІ ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ  ФЛОРИНСЬКІ ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ

Тон в розмові за „круглим столом” задав Флоринський сільський голова В.І. Нікітчук. І це не випадково, адже у цій територіальній громаді вже накопичено багатий досвід діяльності з питань охорони навколишнього природного середовища. Тут робляться реальні кроки щодо поліпшення екологічної ситуації в селі, залучення громадськості до розв’язання проблем охорони довкілля.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 10.02.2007-19:08 ] «ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – СПІЛЬНА МЕТА  ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – СПІЛЬНА МЕТА

В наш час перед людьми гостро постала екологічна проблема. Ми необдумано експлуатуємо природу, а іноді просто не замислюємося над наслідками своїх вчинків. Потрібно, нарешті, зрозуміти: людина – це частина природи, і треба жити з нею в гармонії, любити і берегти рідну землю, навколишнє середовище.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 10.02.2007-19:02 ] «ЩОБ БІЛЬШАЛО ЛІСУ В «РАЙАГРОЛІСІ»  ЩОБ БІЛЬШАЛО ЛІСУ В «РАЙАГРОЛІСІ»

Минуло шість років, як в області створено обласне комунальне підприємство "Вінницяагроліс", яке взяло під свою опіку зелені угіддя площею понад 130 тис. га, що належали колективним сільгоспформуванням.
Днями, вперше з обласної ініціативи, у колективі бершадського "Райагролісу", який входить до його складу, відбулася нарада, на якій було підбито підсумки фінансово-господарської діяльності за 2006 рік, визначено завдання на нинішній.
Про здобутки й проблеми "Райагролісу", якому підпорядковано 5,6 тис. га насаджень, говорив у своєму виступі директор В.М. Цимбал. Річний обсяг робіт тут становить понад 800 тис. гривень. Однак головне тут – догляд за лісом, розширення його площ. Забігаючи вперед, варто відзначити, що і колективу, і присутнім на зібранні голові районної ради М.Г. Бурлаці, начальнику районного управління агропромислового розвитку О.О. Паламарчуку приємно було чути, що наш "Райагроліс" за підсумками роботи щороку у першій п'ятірці в області, а за 2006-й – на другому місці.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 16.01.2007-21:18 ] «ЗИМА ДО ПАСХИ?  ЗИМА ДО ПАСХИ?

ЯКИМИ ПРОГНОЗУЮТЬСЯ ЗА СПОСТЕРЕЖЕННЯМИ 26-28 ГРУДНЯ ПЕРШІ ТРИ МІСЯЦІ РОКУ
Рік, що минув, вважають аномально теплим, і метеорологи вже визначають на скільки десятих градуса чи й градусів підвищилася середньорічна температура. За довгостроковим самодіяльним прогнозом підтвердилися майже стовідсотково січень, лютий, березень, більш як на три чверті – місяці з квітня по липень. Проте більш дощовим, ніж очікувалося, був серпень. А ось осінні місяці знову "влучення" майже в "яблучко".
Теплою, як і прогнозувалося, була перша декада грудня, але похолодання, пік якого мав припасти на 18-22-ге, прийшло аж 25-го. Ну, а тепер за результатами спостережень 26, 27 і 28 грудня спробуємо уявити та передбачити, якою ж буде погода в перші три місяці 2007 року.
Січень

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 16.01.2007-21:17 ] «ПОЛЯ ЗАКРИЄ СНІГОМ  ПОЛЯ ЗАКРИЄ СНІГОМ

Володимир Горбатюк?
Ви знаєте, чому на Бершадщині немає снігу?!
Винна редакція!
Виправляємо помилку, друкуємо таке оголошення:
«За проханням власників землі Володимир Горбатюк безплатно озимі поля закриє снігом для користі озимих. Хай це буде подарунком у 2007 р. всім власникам землі.
Буду працювати після надрукованого оголошення.
Володимир ГОРБАТЮК,
м. Бершадь, Червоноармійська, 152».


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 14.10.2006-19:34 ] «НароднІ прикмети  НароднІ прикмети

Жовтень
А яку погоду завбачають прогностики?
Так, Володимир Лис обіцяє: можливі кілька дощових днів на початку жовтня. Потім слід очікувати сонячної погоди, але зіпсується вона серед місяця, коли доволі часто настає третє "бабине літо". Воно цього року очікується у другій половині жовтня і захопить початок останнього місяця осені. Тоді можна буде із задоволенням пригадати гарні дні літа справжнього.
Жовтень – середина осені, пора останнього листопаду і першої пороші. Українська назва цього місяця – від "жовтіє ліс".

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Наш друг - природа' [ 17.07.2006-22:07 ] «В НАШІМ КРАЇ ТЕЧЕ РІЧКА...  В НАШІМ КРАЇ ТЕЧЕ РІЧКА...

Південному Бугу, малим річкам,
озерам – чисті береги!
Вода – незвичайна, дивовижна за своїми фізичними і хімічними властивостями речовина, завдяки якій існує життя на Землі. Саме тому ставитися до неї потрібно шанобливо. Варто не забувати, що Україна разом з Грецією і Португалією за рівнем запасів власних водних ресурсів вважається найменш забезпеченою у Європі. Ця обставина ще більше спонукає нас з особливою ретельністю дбати про чистоту та повноводність своїх водойм.
Південний Буг – одна з найбільших річок України. Її довжина – 857 км, площа басейну – 63,7 тис. км2. Південний Буг бере початок з боліт у Хмельницькій області, протікає по Вінницькій, Кіровоградській, Одеській і Миколаївській і впадає у Дніпровсько-Бузький лиман Чорного моря.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Субота, 8 Травня 2021p 22:41
DB 5 за 0.01420 сек
www.bershad.ua