Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" НЕ ТРАТЬ, КУМЕ, СИЛИ, СПУСКАЙСЯ НА ДНО "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Актуальна тема

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaАктуальна тема

Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ... [33] »
 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 10.04.2008-18:41 ] «КОНСУЛЬТУЄ ЮРИСТ  КОНСУЛЬТУЄ ЮРИСТ

На прохання читачів "Бершадського краю" роз'яснити окремі питання стосовно власності на нерухоме майно та інші, консультує провідний спеціаліст Бершадського районного управління юстиції Оксана ПОЛОТНЯНКО.
1. Як реєструвати безхазяйне майно?

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 10.04.2008-18:40 ] «СОЦІАЛЬНА ЗАХИЩЕНІСТЬ ПОСТРАЖДАЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ  СОЦІАЛЬНА ЗАХИЩЕНІСТЬ ПОСТРАЖДАЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ

Україна посідає друге місце після Португалії за травматизмом і 20-те після Китаю за загибеллю людей на виробництві.
Більшість аварій є наслідком неадекватної діяльності працівників, помилок самих працівників. А це зумовлено, як правило, низьким рівнем професійної підготовки, допуском до виконання небезпечних робіт осіб з підвищеним ризиком травматизму, перебування працівника в стані, що знижує надійність і безпеку діяльності тощо.
Незадовільні санітарно-гігієнічні умови праці призводять до того, що щороку зростає кількість осіб, які отримали професійні захворювання.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 10.04.2008-18:39 ] «БУЛА Б ОХОТА – ЗНАЙДЕТЬСЯ РОБОТА  БУЛА Б ОХОТА – ЗНАЙДЕТЬСЯ РОБОТА

Хоч з майстернею по ремонту і обслуговуванню фермського обладнання продовжують підтримувати зв'язки сільгосппідприємства не лише в нашому районі, у зв'язку з тим, що поголів'я худоби зменшилося, довелося і її фахівцям переходити й на виготовлення супутніх товарів. Зокрема, у ній тепер можна замовити брами з гнутими профілями різних узорів, хвіртки, гаражні ворота, декоративні решітки на вікна, паркани, взагалі металоконструкції будь-якого рівня складності і навіть ритуальні вироби.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 28.03.2008-19:35 ] «ТИСЯЧА НЕ ЗМЕНШУВАТИМЕТЬСЯ  ТИСЯЧА НЕ ЗМЕНШУВАТИМЕТЬСЯ

До редакції нашої газети надходять листи і скарги читачів, у яких вони висловлюють здивування з приводу того, що замість передбаченої тисячі гривень Ощадбанк повертає вкладникам менші суми. Зокрема, називалася сума 930 гривень. У чому справа? За роз'ясненнями ми звернулися до керуючої Бершадським відділенням Ощадбанку України Л.П. Носової. Ось що сказала Людмила Петрівна:

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 26.03.2008-20:14 ] «ЯК МИ ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕНІ?  ЯК МИ ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕНІ?

Людство в черговий раз відзначає Всесвітній день водних ресурсів, проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї Об’єднаних Націй. Вода, наче невсипуща трудівниця, бере участь у всіх сферах нашої господарської діяльності і робить життя більш легким та приємним. Вона є серцем багатьох релігій, використовується в різних обрядах та церемоніях.
З давніх-давен вода, як і інші природні стихії, була об’єктом поклоніння наших пращурів – древніх слов’ян. Літописи згадують про поклоніння джерелам, струмкам. Традиції пращурів вшанування джерел та річок відстежуються у багатій пісенній культурі України.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 26.03.2008-20:14 ] «ВОРОГ, ВІД ЯКОГО НЕ ВТЕЧЕШ  ВОРОГ, ВІД ЯКОГО НЕ ВТЕЧЕШ

Не секрет, що благополуччя в селах значно залежить від того, в яких умовах живуть їх жителі, що їх оточує у повсякденному житті. Не справедливо було б нав’язувати свої погляди, але чи не кожний населений пункт в районі, з реформуванням у сільськогосподарському виробництві, набуває нових особливостей. Якщо в одних життя дещо затухає, то в інших, як от у Війтівці, воно продовжує бити ключем. Крім того, що на території тутешньої сільської ради декілька великих виробників сільськогосподарської продукції, чималими темпами розвивається ще і підприємництво. Тільки за офіційними даними тут від 30 до 40 приватних забійних пунктів худоби. За неофіційними їх кількість значно більша.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 26.03.2008-20:07 ] «КРИНИЧНА ВОДА – ЛЮДЯМ  КРИНИЧНА ВОДА – ЛЮДЯМ

«Вода надiлена чарiвною владою бути соком життя на Землi»
Леонардо да Вiнчi.
Сонце палило несамовито. Марш-кидок через монгольську пустелю тривав уже четверту добу. Навіть втома стала звиклою. От тільки спрага доводила до нестями. Воду скидали з літаків – теплу та ще й з неприємним присмаком. Тож, ковтаючи її на повне горло, щоразу згадував рідну Війтівку, з її криницями та джерелами, повними цілющої і прохолодної води.
Позаду залишилися бої в Німеччині, братання на річці Ельбі з американцями. Фашизм був переможений, але для сержанта Петра Хмарука війна не закінчилася – їх полк перекинули на Схід, для розгрому мілітариської Японії.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ... [33] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:09
DB 5 за 0.01513 сек
www.bershad.ua