Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" СТРАХ МАЄ ВЕЛИКІ ОЧІ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Спогади

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaСпогади

Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »
 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 10.04.2008-18:40 ] «НЕВИГАДАНА ІСТОРІЯ  НЕВИГАДАНА ІСТОРІЯ

Справді кумедна подія сталася в нашому місті багато років тому. Тоді теж проводилися місячники і двомісячники по благоустрою населених пунктів. Та ставлення до цих заходів було далеко не в усіх однакове.
Ось і захотілося розповісти читачам про підсумки одного з оглядів підприємств і організацій, розташованих в нашому райцентрі. Як завжди, одним керівникам дякували за гарно облаштовані території, іншим діставалось "на горіхи".

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 26.03.2008-20:07 ] «ПАМ’ЯТАЙМО УСІХ ПОІМЕННО  ПАМ’ЯТАЙМО УСІХ ПОІМЕННО

«Згадаймо всіх захисників і визволителів» – із таким закликом, звертаючись до молоді, необхідно все зробити задля збереження пам'яті про тих, хто поліг за визволення рідного міста чи села, а до 63-ої річниці Перемоги провести акцію «Нащадки пам'ятають».
Справді, в останні роки стали звучати імена тих захисників і визволителів, які не увійшли до «Книги пам'яті», бо були представниками інших республік СРСР. Та й самі «Книги пам'яті» нерідко припадають пилом. Отож, заклик «Сплести вінок шани всім полеглим на нашій землі» заслуговує всілякого схвалення і підтримки. Такі розповіді протягом перших десятків післявоєнних років готували юні слідопити наших шкіл. Ось і ці матеріали слід підняти та продовжити похід-пошук шляхами бойової слави. По можливості, слід збирати спогади самих колишніх фронтовиків, багато свідчень яких друкувалося в пресі, звернутися ще до живих учасників війни.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 26.03.2008-20:06 ] «ЯК ЦЕ БУЛО  ЯК ЦЕ БУЛО

Це було 10 березня 1944 року. Старший лейтенант Несвестайлов одержав важливе завдання: пробратись із своїм підрозділом бронемашин у район Джулинки і сходу заволодіти переправою через Південний Буг. Танковій роті, якою командував Володимир Іванович, на допомогу була виділена ще група автоматників і батарея протитанкових гармат.
– Пам’ятайте, ворог там зосередив відбірні сили, всіляко намагається не допустити нас на протилежний берег ріки, – сказали йому в штабі батальйону. – Від успіху вашої операції залежить багато. Поговоріть з бійцями і зробіть все, щоб виконати завдання». (Із статті капітана запасу В. Баранчікова «Поєдинок» – газета «Вінницька правда» від 26 жовтня 1973 року).
У березні 1975 року, перебуваючи у Москві, я завітав до В.І. Несвестайлова. І ось що він мені розповів:

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 26.03.2008-20:03 ] «ГІРКА ПАМ’ЯТЬ У СЕРЦІ  ГІРКА ПАМ’ЯТЬ У СЕРЦІ

До нас німці приїхали мотоциклами в село без пострілу, мирно. Згодом відкрили комендатуру, набрали поліцаїв. Почали «обнюхувати», хто чим дихає. Староста сказав: «Тут є один з комуністичним душком, Малюта.»
Наступного дня він уже стояв у коменданта на допиті, який потім наказав поліцаям повести його до камери.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 10.03.2008-11:02 ] «ДЯЧЕНКО Іван Омелянович  ДЯЧЕНКО Іван Омелянович

На 85 році життя помер колишній голова баланівського колгоспу ім. Кірова, Герой Соціалістичної Праці, голова ради ветеранів війни і праці Баланівки Іван Омелянович Дяченко.
І.О. Дяченко народився 27 липня 1923 року в Сумівці, в селянській сім'ї. Навчався в місцевій школі, закінчив сільськогосподарський технікум, Уманський сільськогосподарський інститут.
Вісімнадцятирічним юнаком пішов на фронт. За мужність і героїзм нагороджений 2 медалями "За відвагу", орденом Вітчизняної війни.
З грудня 1945 року працював на посаді агронома, а з лютого 1953-го – головою колгоспу в Кошаринцях.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 20.02.2008-20:03 ] «СКОРБОТНИЙ 33-й  СКОРБОТНИЙ 33-й

До Року пам'яті жертв голодомору бібліотекарі відділу обслуговування дітей районної бібліотеки С.Ю. Єгорова, Т.В. Захарчук провели для учнів-читачів годину пам'яті і скорботи "Найчорніший час в історії України".
Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. І сьогодні, через багато років, жахливо ступати болючими стежками страшної трагедії, яка розігралась на благодатній землі квітучого українського краю. Голод був нестерпним. Виснажені маленькі рученята у передсмертній молитві звертались до Бога, просили хліба.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 23.11.2007-21:25 ] «МИ ТЕ ВВАЖАЛИ МУКОЮ, ЩО ДЕЯКІ – НАУКОЮ  МИ ТЕ ВВАЖАЛИ МУКОЮ, ЩО ДЕЯКІ – НАУКОЮ

Хоч дедалі рідше у редакційній пошті проглядається ностальгія за колгоспами, нема-нема та й згадає хтось із ветеранів про колективну форму організації праці. Адже тоді, як і тепер, теж були свої плюси і мінуси.
Цього разу В.П. Деркач з Кидрасівки, який колись працював і обліковцем, і бригадиром, у своїх дописах здебільшого робить спробу показати деяку комічну несправедливість, над якою не дуже задумувалися керівники.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:09
DB 5 за 0.01001 сек
www.bershad.ua