Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" АБИ ХЛІБ, А ЗУБИ ЗНАЙДУТЬСЯ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Відгуки / сторінка 6

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaВідгуки

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »
 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 16.06.2006-8:37 ] «ЖУРНАЛІСТАМ РАЙОНКИ  ЖУРНАЛІСТАМ РАЙОНКИ

Квіт бершадського слова інформує суспільство,
Вносить в медіа-простір сотні нових ідей,
Розмагнічену правду, аксіоми моралі,
Об'єднавшись в когорту професійних людей.
Мас-медійники міста, журналісти, спецкори,
Всіх єднає газета, «мишка» або блокнот.
І не хлібом єдиним – ми знаннями всі живі,
Інформації вакуум – головна із турбот.
Квіт бершадського слова, всім бажаю творити,
І натхнення від Бога і від справ земляків!
Мрійникам, фантазерам і словесній еліті
Щастя, миру, здоров'я на багато років!

З повагою Марія ТИТАРЧУК,
учителька міської школи №2.


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 09.06.2006-13:04 ] «ВДЯЧНІ СПОНСОРАМ  ВДЯЧНІ СПОНСОРАМ

Колективи дошкільних навчальних закладів с. Війтівки "Берізка", філіал "Берізка" та "Світлячок" шлють щирі слова вдячності спонсорам, які багато допомогли в проведенні свят з нагоди Дня захисту дітей.
Зокрема, сільському голові Сергію Григоровичу Криворуці, голові правління ВАТ "Птахокомбінат "Бершадський" Івану Івановичу Андрушку, керівнику ПП "Еліта" Тетяні Анатоліївні Пшик, приватному підприємцю Євгенію Володимировичу Косюку, керівнику ПП "Надія" Володимиру Анатолійовичу Зарічанському, приватним підприємцям Олені Іванівні Невлад та Василю Васильовичу Калабишку.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 02.06.2006-18:10 ] «СІЛЬСЬКИЙ БІБЛІОТЕКАР  СІЛЬСЬКИЙ БІБЛІОТЕКАР

Зайшов якось у селі до однієї з крамниць. Людей чимало назбиралося. Обступили миловидну жінку, розглядають книжки, які вона пропонує. Цікаво стало: що за "продавець" такий завзятий? Виявилося, не продавець, а наш сільський бібліотекар Л.В. Перевозняк. Привезла новинки з району і квапиться познайомити з ними читачів.
– Є люди, котрі, не ходять до бібліотеки, – розповідає Людмила Валентинівна, – кажуть часу немає. Що ж, намагаюся організувати свій день так, щоб занести книгу комусь на роботу чи додому, адже серед читачів чимало пенсіонерів, недужих. Мені не важко забігти поміняти книги. Читачі вдячні, й я радію, що люди тягнуться до слова.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 27.05.2006-7:33 ] «ДЯКУЮ ЗА ЩИРІСТЬ  ДЯКУЮ ЗА ЩИРІСТЬ

У Великій Вітчизняній війні я брав участь з перших днів. Пройшов важкими дорогами аж до Перемоги, зазнавши всіх лихоліть, був неодноразово поранений.
Нині я інвалід війни, вже п'ятий рік, як поховав дружину, теж фронтовичку. Життя одинокого ветерана не з легких. Тож і не дивно, що нам приємно, коли про нас не забувають. Я дуже вдячний за теплоту і сердечність, яку виявила до мене сім'я з Бирлівки – Олександр Іванович Руденко та його дружина Світлана.
У святкові дні Перемоги вони щиро поспілкувалися зі мною, зробили подарунок, а потім допомогли зібратися і відвезли своїм транспортом на урочистий мітинг.
Андрій Павлович ІВАСИШИН,
інвалід І-ої групи
Великої Вітчизняної війни,
м. Бершадь.


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 24.05.2006-6:57 ] «ПОГАСИЛИ ПОЖЕЖУ  ПОГАСИЛИ ПОЖЕЖУ

В нашому житті ніхто не застрахований від нещасть, і дуже багато важить допомога, надана кваліфіковано і своєчасно.
Недавно у с. П'ятківці по вул. Чайковського, 13 трапилась пожежа: спалювали сміття, і від сильного пориву вітру вогонь перекинувся на сарай. Збіглися люди, почали гасити, але цього було замало. Подзвонили пожежникам і які ж були всі вдячні та здивовані, коли за 40 хвилин на забуту вулицю "добралась" машина. Їхали так, що закипіла вода в радіаторі. Команда у складі старшого інспектора капітана А.П. Гончара, водія І.В. Краснощоки, начальника варти О.Ф. Штойка, пожежних Р.В. Поліщука, Р.В. Андрейцева та стажиста водія О.Я. Байбуза вогонь знешкодила швидко і якісно.
Жителі вулиці Чайковського висловлюють щиру вдячність працівникам служби державного пожежного нагляду у районі за людяність і професіоналізм.
Т.І. КОШПЕТРУК
і ще 4 підписи,
с. П'ятківка.


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 20.05.2006-0:01 ] «НЕ ЗАЛИШИЛИ В БІДІ  НЕ ЗАЛИШИЛИ В БІДІ

Звертаюсь з найщирішими словами подяки добрим і чуйним людям, які допомогли мені пізнати радість спілкування з навколишнім світом.
Сталося так, що я втратила слух. По допомогу звернулась до редакції газети "Сільські вісті". Добрі люди не залишили мене в біді, з розумінням поставились до моїх проблем. Велике спасибі лікарю обласної лікарні ім. Пирогова – Володимиру Дмитровичу Гаврилюку, головному лікарю Бершадської районної лікарні Василю Анатолійовичу Залецькому, а також улюбленим газетам "Сільські вісті" та "Бершадський край".
З вдячністю
Раїса КВАЧ.
с. Завітне.


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 06.03.2006-18:25 ] «Шановні виборці  Шановні виборці

Бершадського району!
Щиро вдячний вам за чудово підготовлену та проведену зустріч, яка відбулась 22 лютого 2006 року в селі Осіївці з виборцями, агітаторами району та колективом працівників ветеринарної медицини.
Сподіваюсь, що зустріч ця запам'ятається всім нам, нагадає кожному про відповідальність, справедливість, совість, що, безумовно, необхідно людям, які відповідають, як за життя суспільства, так і за людське життя.
Зустріч з вами допомогла мені краще зрозуміти наші проблеми та ваші потреби. Тепер я чітко бачу, як має розвиватись наш край. Впевнений, що в такі хвилини загартовуються основні людські цінності, виховується характер.
Запевняю, що у випадку нашої з вами перемоги будуть докладені всі зусилля для вирішення наших проблем.
Успіху вам!
Петро Вербицький,
кандидат до Верховної Ради України від Народного блоку Литвина.


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Субота, 8 Травня 2021p 23:19
DB 5 за 0.01705 сек
www.bershad.ua