Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ОДИН ДРУГОГО НЕ ПЕРЕВАЖИТЬ, ХОЧ НА ОДНІЙ ГІЛЛЯЦІ ПОВІСЬ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Відгуки / сторінка 5

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaВідгуки

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »
 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 17.07.2006-22:17 ] «ПРИЙМІТЬ ВДЯЧНІСТЬ  ПРИЙМІТЬ ВДЯЧНІСТЬ

Горе завжди приходить неждано-негадано. Прийшло воно і в нашу сім'ю. Важко захворів чоловік, батько, дідусь Колісник Андрій Іванович. Із страшними болями його було доставлено в районну лікарню. Черговий лікар С.В. Левкопас підняла на ноги не тільки медиків хірургічного відділення, а й інших лікарів. Діагноз встановлено: тромбіоз кишечника. Вихід один – операція. Шансів на виживання дуже мало – не більше двох відсотків із ста. Але завдяки золотим рукам Василя Михайловича ДОВГАНЯ, операція пройшла успішно. У післяопераційний період рідна нам людина перебувала під постійним наглядом цього хірурга, а також лікаря Володимира Олексійовича СОСОНСЬКОГО, завідуючого відділенням Л.Ф. Медвідя та лікаря С.В. Левкопас. Це люди від Бога. Їм властиві душевна доброта, простота, турбота про пацієнтів, співчуття до них та їх рідних. А це іноді допомагає більше, ніж ліки.
Велике вам спасибі за людяність, професіоналізм. Залишайтеся і надалі такими, якими ви є. Нехай ваші домівки обминають лихо та біда і береже Бог.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 17.07.2006-22:04 ] «ЛИЦАРІ ЛІСУ  ЛИЦАРІ ЛІСУ

Безцінним скарбом Бершадщини є лісники, лісокультурниці, вальники лісу – словом, ті, хто садить і плекає зелене диво планети. Школярі-сумівчани чи не найбільше пов'язані з людьми цієї професії, бо на базі Сумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вже понад 30 років діє шкільне лісництво, за яким закріплено 425 га лісу. Юні природолюби допомагають старшим садити, доглядати саджанці, збирають насіння дерев, проводять теоретичні заняття з основ лісового господарства, оформили кімнату природи з цікавими експозиціями про флору та фауну рідного краю, є учасниками і переможцями різноманітних конкурсів.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 24.06.2006-9:04 ] «ХАЙ ЩАСТЯМ СЯЮТЬ ОЧЕНЯТА  ХАЙ ЩАСТЯМ СЯЮТЬ ОЧЕНЯТА

Доля будь-якої нації, держави у майбутньому залежить від того, якими будуть її громадяни. Якщо діти зростатимуть у любові, радості та мирі і в їхніх оченятах сяятиме радість і щастя, то можемо бути певні: з них виростуть справжні, добрі громадяни.
Щоб зробити малюків щасливими та запалити в їхніх очах надію на гарне майбутнє, 1 червня на території дошкільного закладу освіти "Колосок" вихователі влаштували справжнє свято, на яке зібралося понад 300 дітлахів з усього села Флорино. На подвір'ї було весело та гамірно: тут лунали пісні, музика, сміх, діти мандрували чарівними вулицями "Країни "Дивосвіт", брали участь у різноманітних змаганнях, конкурсах. І, звісно ж, отримували подарунки.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 24.06.2006-9:01 ] «РАДІ УЧНЯМ  РАДІ УЧНЯМ

У Джулинській школі-інтернаті відбулося незабутнє свято останнього дзвінка. Першим з привітним словом виступив директор В.Г. Марущак, потім учителі. Учні ж розказували свої вірші, які були присвячені кожному вчителю, подарували своїм вихователям рушник, коровай і квіти.
Потім розпочався концерт. Вихованці школи-інтернату показали свої таланти на високому рівні. В цьому велика заслуга художнього керівника Т.Г. Кикут.
В народі кажуть: "Що посієш, те й пожнеш". Педколектив посіяв зерно доброти в учнівських душах. Тут проводиться велика виховна робота. Кожен учитель торує доріжку розуму від свого серця до серця учня.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 24.06.2006-8:55 ] «ПРИЙМІТЬ ВДЯЧНІСТЬ  ПРИЙМІТЬ ВДЯЧНІСТЬ

Шановна редакціє!
Хочу через вашу газету висловити щиру подяку добрим і чуйним людям.
Так сталося, що я важко захворів. Одна хвороба не в радість, а у мене їх декілька, і всі важкі і складні.
Проте в цей нелегкий період не залишили мене наодинці зі своїми проблемами хороші, порядні люди.
Від усієї душі дякую і низько вклоняюся начальнику районного відділу освіти О.О. Дьоміну, голові профспілки вчителів М.К. Морочинському, заступнику начальника відділу Л.Т. Почвірній, директору будинку творчості С.І. Семенову, всім колегам методкабінету відділу освіти, директорам шкіл, вчителям всіх шкіл району за матеріальну і моральну підтримку.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 24.06.2006-8:54 ] «ВИБАЧЕННЯ  ВИБАЧЕННЯ

У газеті "Бершадська "ПОРА" №11 від 2 березня 2006 р. (нині вона не виходить) був надрукований лист-звернення від нас, викладачів Бершадської музичної школи. В ньому ми намагалися висвітлити певні проблеми, поставити питання, які нас турбували.
Проте редактор видання Л.М. Рибак без нашої згоди надрукував ще і свої коментарі до листа, не перевіривши факти і не провівши журналістське розслідування. Саме через це матеріал в газеті виявився необ'єктивним, всі звинувачення були направлені на адресу начальника відділу культури РДА Надії Миколаївни Герасимчук.
На нашу думку, Л.М. Рибак використав нашого листа в особистих цілях, аби підняти свій політичний рейтинг напередодні виборів, адже балотувався на посаду міського голови.
Зустрівшись і поспілкувавшись з Н.М. Герасимчук, ми отримали чіткі відповіді на запитання, які підіймалися у зверненні, все було підтверджено документально. Тож ми офіційно через газету "Бершадський край" просимо в неї вибачення.
Л.Ф. КАПЛИЧНА,
Л.С. КОЗЛОВСЬКА,
викладачі.


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 16.06.2006-8:45 ] «НЕ ОБІЦЯЛИ, А ПРОСТО ДОПОМОГЛИ  НЕ ОБІЦЯЛИ, А ПРОСТО ДОПОМОГЛИ

Діти сьогодні народжуються невитривалими, схильними до різних недуг. Хвора дитина потребує не тільки кваліфікованої лікарської допомоги, їй потрібний особливий догляд, турбота матері, домашній затишок. Щоб хлопчики і дівчатка не відчували чужої атмосфери, а лікувались комфортно, як вдома. Саме тому ми намагаємось створити у дитячому відділенні ЦРЛ ауру доброзичливості та родинного тепла.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Субота, 8 Травня 2021p 21:18
DB 5 за 0.01500 сек
www.bershad.ua