Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" В ТИХОМУ БОЛОТІ ЧОРТИ ВОДЯТЬСЯ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Відгуки / сторінка 4

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaВідгуки

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »
 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 11.10.2006-19:27 ] «ДОПОМОГА ШЕФІВ  ДОПОМОГА ШЕФІВ

Вересень знову покликав щасливу дітвору до школи. Після літніх канікул діти прийшли навчатися в світлі охайні класи, адже в навчальних кабінетах зроблено ремонт.
Насамперед свою частку внесли батьки учнів. Велику допомогу також надала Бершадська філія ТОВ "Зернопродукт" (генеральний директор М.І. Кучер, начальник філії В.М. Нога, його заступник Ю.М. Шульц). Завдяки їм відремонтовано глибинний насос, який подає воду у школу. Шефи надають безплатно транспортні послуги, подарували шкільній сім'ї принтер до комп'ютера і магнітофон.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 12.09.2006-7:31 ] «Як гасимо борги по зарплаті  Як гасимо борги по зарплаті

– з'ясовував голова облдержадміністрації Олександр Домбровський на селекторній нараді, на яку були запрошені голови райдержадміністрацій, голови районних рад, міські голови, члени районних комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати, начальники районних управлінь агропромислового розвитку, економіки, фінансів, праці та соціального захисту населення, керівники підприємств житлово-комунального господарства та підприємств-боржників із виплати зарплати. Розмова була конкретною і гострою.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 12.08.2006-17:46 ] «НЕМАЄ В ЛЮДЕЙ СОВІСТІ  НЕМАЄ В ЛЮДЕЙ СОВІСТІ

Я інвалід. Мені шістдесят років. Дружина теж хворіє. Без транспорту обійтися дуже важко. У цьому році ще наприкінці березня здав свій автомобіль у ремонт і на фарбування Миколі Воробйову, який орендує для цього гараж у Бершадській автошколі ТСОУ.
Декілька місяців він зволікав з цією роботою, а при фарбуванні так "доклав рук", що на машині залишилися деякі місця зовсім непофарбовані.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 05.08.2006-16:56 ] «ПІКЛУВАВСЯ, НАЧЕ БАТЬКО  ПІКЛУВАВСЯ, НАЧЕ БАТЬКО

Здається, це було вчора, коли я закінчив 11 класів першої міської школи. Куди йти вчитися, визначився давно – в Тульчинський технікум ветеринарної медицини Вінницького державного університету.
Мрія моя здійснилася: я став студентом, зустрів нових друзів і мудрих викладачів, які багато чому навчили мене. Першого вересня 2003 року на порозі технікуму ми зустрілися з нашим майбутнім класним керівником – Ю.Й. Шаварським, який і пройшов з нами всі три роки навчання.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 26.07.2006-14:02 ] «СВЯТО У ШЛЯХОВІЙ  СВЯТО У ШЛЯХОВІЙ

Прекрасний літній день зібрав нещодавно всіх на центральний майдан села на чудове народне дійство Івана Купала. Його відкрили народні кумасі Палажка і Параска. Після цього відбувся концерт юних талантів села, яких підготувала до виступу сім'я Таранюків. Співали, читали вірші, танцювали, водили купальські хороводи – Людмила Бондарина, Ольга Бондарина, Тетяна Валігурська, Росана Кучер, Лілія Недобійчук, Ірина Капійчук. Проводились цікаві та захоплюючі ігри, конкурси, розваги – найсильнішим важкоатлетом став Василь Шельмагін: гиря на 24 кг в його сильних руках здавалась повітряною кулькою. Призи для переможців конкурсів надали меценати свята магазини: "Каламбур" (Надія Недобійчук), "Вибір" (Олена Хахалина), "Сонячний" (Фросина Рябошапка) та приватні підприємці Микола та Людмила Бурдейні, брати Олег та Мирослав Хахалини, Микола Борійчук, Василь Асафтей частував салом, Василь Болобан засмажив смачні шашлики для переможців, товари із магазину Дмитра Хахалини згодяться справжнім господарям.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 17.07.2006-22:21 ] «ЧЕКАЄМО ЦІКАВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  ЧЕКАЄМО ЦІКАВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Газету нашу районну завжди я чекаю.
Успіхів всьому колективу щиро бажаю.
Про життя Бершадщини джерельно вам творити!
Щоб і хліб вирощувати у районі, і дітей ростити.
Впродовж багатьох років читаю райгазету, вже і онуки знають: це – газета наша, огляд преси у сім'ї розпочинається з районки. Життя району, проблеми і їх вирішення сьогодні не залишають байдужими жодного із його жителів. Я люблю "Бершадський край" і хотіла, щоб більше уваги на сторінках газети приділялося молоді, молодим сім'ям.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Відгуки' [ 17.07.2006-22:20 ] «ДОКИ НЕ ПІЗНО  ДОКИ НЕ ПІЗНО

З великою цікавістю прочитав у районці матеріал громадського кореспондента В.Деркача з Кидрасівки під назвою "Допомагає" жити "зелений змій" (газета за 1 липня 2006 р.).
Одразу пригадав випадок із свого життя. В одному селі проживала багатодітна родина. Господар інколи "заглядав" у чарку, але щоб сказати, що він десь валявся попід тином такого не було. Проходячи повз їхнє подвір'я, я чув як жінка "виховувала" чоловіка, коли він приходив додому нетверезим, репетуючи: – "Щоб ти скис, алкоголік нещасний!". І він "скис": через деякий час помер від передозування алкоголю.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Субота, 8 Травня 2021p 22:05
DB 5 за 0.01896 сек
www.bershad.ua