Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" КІНЬ НА ЧОТИРЬОХ, ТА Й ТО СПОТИКАЄТЬСЯ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / На полях району / сторінка 4

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaНа полях району

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4]
 RSS-канал категорії 'На полях району' [ 27.05.2006-7:35 ] «ПІДСУМКИ ПОСІВНОЇ КАМПАНІЇ  ПІДСУМКИ ПОСІВНОЇ КАМПАНІЇ

Ріпаку та сої на Вінниччині цього року посіяли втричі більше минулого, не зменшили площі і під цукрові буряки.
Комплекс весняно-польових робіт в області майже завершено. Незважаючи на важкі погодні умови, 100%-во виконали прогнозні показники 4 райони. Загалом по посіву ярих культур область вийшла на рівень 93% до плану. Разом з тим уже посіяно на 13,5 тис. га більше від показника на цю дату в 2005 році.
Про перспективи сільського господарства та його переорієнтацію журналістам розповів голова облдержадміністрації Олександр Домбровський під час робочої поїздки у Тульчинський район.


 RSS-канал категорії 'На полях району' [ 16.05.2006-20:34 ] «НА ЧЕРЗІ – ДОГЛЯД  НА ЧЕРЗІ – ДОГЛЯД

Ярий клин у господарствах району у цьому році напрочуд непоганий і становитиме більше 60 тис. га. Основна проблема нині – догляд за посівами. На окремих площах озимих, наприклад, весняна прохолода сприяла появі шкідників та хвороб, тому вони потребують втручання спеціалістів.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'На полях району' [ 17.08.2005-0:30 ] «ОРГАНІЗОВАНІШЕ, НІЖ ТОРІК  ОРГАНІЗОВАНІШЕ, НІЖ ТОРІК

У районі завершено обмолот ранніх зернових. Результати ще уточнюються, але найбільш радує хліборобів те, що урожайність по району не менше 35 ц з га. Горох, зокрема, видав більше, як по 21, озимий ячмінь – по 36, більше, як по 40 – озима пшениця, більше 30 – ярий ячмінь. В Сумівці ранні зернові видали більше, як по 54, М'якоході – більше 46, по 40 центнерів з га і більше – у Березівці, Шляховій та Серединці, Маньківці, Усті. Саме у названих господарствах жнива було організовано найкраще. Своєчасно і якісно провели їх також у Флорино, САТ "Бершадське", Красносілці.
В цілому ж спеціалісти відзначають, що жнива пройшли організованіше, продуктивніше, ніж торік. Відчутною допомогою стало те, що останнім часом по району було закуплено більше десятка високопродуктивних комбайнів. А ще – до сезону серйозніше готувалися.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'На полях району' [ 17.08.2005-0:00 ] «Пора сіяти озимий ріпак  Пора сіяти озимий ріпак

Ринкова привабливість соняшнику, ріпаку всім відома. Останнім часом значно зросли площі під посівами соняшнику, порушення елементарних законів землеробства з дотримання сівозмін. Як відомо, соняшник можна висівати на одному місці через 8-10 років. Це при тому, що він дуже знижує вміст гумусу в грунті.
Разом з цим, ріпак, як і гірчиця, є санітаром грунту, а також найкращим попередником для зернових культур.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'На полях району' [ 10.08.2005-12:10 ] «НА ЗАВЕРШЕННІ  НА ЗАВЕРШЕННІ

Ще станом на понеділок ранні зернові по району було обмолочено на 90 відсотках площ. Із 34 господарств, які звітують перед управлінням сільського господарства, завершено обмолот у 20. Одними з перших закінчили збирання в Джулинці – це в п'ятницю, а сьогодні тут обжинки. У решті було ще на день-два роботи.
Певні корективи внесла погода, однак шкоди не завдала. Навіть ті господарства, які відстали із збиранням, швидко впораються. Чітко, наприклад, спрацювала перекидка техніки з тих, де цю роботу завершено. Немає проблем із завершенням жнив у Маньківці – допомагають комбайни із САТ "Бершадське", три імпортних вийшли на осіївські поля. А у Бирлівці, Баланівці, Серединці, Тернівці, Серебрії, де залишилося на кілька днів роботи, можуть справитися власними силами.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'На полях району' [ 06.08.2005-1:35 ] «ВТРАЧЕНІ ХВИЛИНИ, ЧИ ЗАГУБЛЕНІ ЦЕНТНЕРИ?  ВТРАЧЕНІ ХВИЛИНИ, ЧИ ЗАГУБЛЕНІ ЦЕНТНЕРИ?

Наближаються до завершення жнива. Ранні зернові вже обмолочені на 85 відсотках площ, або більше, як на 26 тисячах гектарів.
Завершили обмолот ранніх зернових у САТ "Бершадське", СФГ "Новосулківське", Флорино, ПП "Добробут", Поташні, Усті, М'якоході, Ставках, Березівці, Красносілці, Теофилівці. Близькі до завершення ще у цілому ряді сільгоспформувань.
За попередніми даними, рання група зернових видає по 34-35 ц з га.
Найпроблемнішими на цьогорічних жнивах були Тирлівка, ТОВ "Романтика", Бирлівка, Серебрія, Тернівка.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'На полях району' [ 04.08.2005-7:36 ] «ЯКІСНО І ВЧАСНО  ЯКІСНО І ВЧАСНО

Незважаючи на жнивну напругу, обмолот ранніх зернових здійснюється повним ходом. Цю роботу виконано вже на 19 тисячах гектарів. У господарствах в основному зуміли підготувати комбайни до сезону, от і результат. Жнива ведуться поки що якісно і у встановлені строки.
Першими завершуватимуть збирання ранніх зернових М'якохід, Устя, Березівка, Флорино.
Обмолот озимого ячменю у районі вже завершено. Урожайність, за попередніми розрахунками, 36 ц з га. Обмолочено горох, урожайність якого 21 ц, озима пшениця видає за 40 ц з га. Отже, є всі можливості виконати програму по зерну.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4]Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 18 Серпня 2022p 8:39
DB 5 за 0.00866 сек
www.bershad.ua