Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ОДНА БДЖОЛА МАЛО МЕДУ НАНОСИТЬ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Нове в роботі

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaНове в роботі

Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ... [16] »
 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 10.04.2008-18:38 ] «Разова грошова допомога ветеранам  Разова грошова допомога ветеранам

Державним бюджетом України на 2008 рік передбачено 403 млн. гривень на виплату разової грошової допомоги, відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”. Розміри такої допомоги встановлено постановою Уряду від 12 березня ц.р. № 183.
Визначено, що до 5 травня ц.р. разову грошову допомогу отримають ветерани війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", жертви нацистських переслідувань.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 28.03.2008-19:40 ] «ЯК ПОДАВАТИ ФІНАНСОВУ ЗВІТНІСТЬ  ЯК ПОДАВАТИ ФІНАНСОВУ ЗВІТНІСТЬ

З 1 січня 2007 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України" згідно з яким вносяться зміни до Законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" та "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 26.03.2008-20:08 ] «Нова довІдка Єдиного зразка  Нова довІдка Єдиного зразка

Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України створено з метою забезпечення єдиних принципів ідентифікацій суб'єктів господарської діяльності та їх державного обліку, здійснення спостережень за структурними змінами в економіці, забезпечення державних органів інформацією про суб'єкти господарської діяльності, удосконалення статистичного обліку та створення реєстрів респондентів статистичних спостережень.
По Бершадському району до ЄДРПОУ занесено 756 підприємств та організацій. Протягом 2007 року управлінням статистики зареєстровано та внесено зміни до установчих документів 119 юридичних осіб.
З метою захисту довідки ЄДРПОУ від підробок, в органах державної статистики запроваджено бланк єдиного зразка, який містить друкарську нумерацію та серійність. Пропонується замінити оригінал довідки на бланк єдиного зразка. Про це повідомила начальник районного управління статистики Людмила Кушпела.


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 26.03.2008-20:02 ] ««РАЗОМ ДО ЗДОРОВ’Я»  «РАЗОМ ДО ЗДОРОВ’Я»

Саме так називається проект, що сприятиме реалізації державної програми "Репродуктивне здоров'я нації", який здійснюється протягом 2005-2010 рр. за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. З минулого року він охоплює і Вінниччину, зокрема Бершадський район. Днями сімейні лікарі, фельдшери, медсестри і акушерки ФАПів та амбулаторій загальної практики сімейної медицини, акушери-гінекологи центральної районної лікарні пройшли п'ятиденний курс навчання, яке проводили тренери проекту – заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Вінницького міського клінічного пологового будинку №1 В.В. Буран та завідуючий пологово-гінекологічним відділенням Бершадської ЦРЛ В.П. М'ясніков, що пройшли відповідну підготовку. В роботі так званого клінічного тренінгу брала участь і технічний координатор цього проекту у Вінницькій області Н.І. Антонюк.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 10.03.2008-11:06 ] «КАЗКОВА КІМНАТА  КАЗКОВА КІМНАТА

Не випадково саме так називають в дитячому садочку "Колосок"
с. Флорино кімнату театралізованої діяльності. По-перше, зроблено гарний ремонт, кімната чудово оформлена, а, по-друге, тут справді відбуваються казкові дійства, вистави у виконанні маленьких артистів.
На відкриття кімнати театралізованої діяльності в гості до малюків "Колоска" завітали голова райдержадміністрації С.Л. Шульц, заступник голови районної ради П.А. Сугак, Флоринський сільський голова В.І. Нікітчук, заступник директора обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді І.С. Довгалюк, представники районних служб. Флоринська територіальна громада потужна, з кожним роком розвивається, відзначили керівники району. Нинішня подія – підтвердження того, що тут дбають про дітей, про майбутнє громади.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 10.03.2008-11:01 ] «КНИГА ПРО СЕРЕДИНКУ  КНИГА ПРО СЕРЕДИНКУ

"Серединка – тепла крапка на карті України" – так називається нова книга журналіста і краєзнавця Федора Шевчука. У ній розповідається про минуле і сучасне цього чудового подільського села, його людей. У книзі використано матеріали, що публікувалися на сторінках районної, обласних та центральних видань, автор також багато працював в архівах. Книга присвячена пам'яті багаторічного керівника серединського господарства Федора Михайловича Кавуна і талановитого письменника-філософа Василя Михайловича Думанського.


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 10.03.2008-10:59 ] «ОБОВ'ЯЗКИ РОБОТОДАВЦІВ ЯК СТРАХУВАЛЬНИКІВ  ОБОВ'ЯЗКИ РОБОТОДАВЦІВ ЯК СТРАХУВАЛЬНИКІВ

Законодавством визначено, що роботодавці нараховують страхові внески у відсотках до суми фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, що включають витрати на виплату основної та додаткової заробітної плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються згідно з нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до Закону України "Про оплату праці", та підлягають обкладанню податком з доходів фізичних осіб (1,3%); наймані працівники – у відсотках до суми оплати праці, що включає основну та додаткову заробітну плату, а також інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що підлягають обкладанню податком з доходів фізичних осіб (0,5%).

Докладніше »»»» 


Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ... [16] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:09
DB 5 за 0.01309 сек
www.bershad.ua