Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ХТО ЯК ПОСТЕЛИТЬ, ТАК І ВИСПИТЬСЯ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Нове в роботі / сторінка 2

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaНове в роботі

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ... [16] »
 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 10.03.2008-10:58 ] «СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ:  СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ:

ПОШУКИ І ПЕРСПЕКТИВИ ПІДВИЩУЄМО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ГРОМАДЯН
Минулий рік для державної служби зайнятості, як і попередні, був результативним з точки зору розширення видів послуг населенню, підвищення їх якості та ефективності. У 2007 році послугами служби зайнятості скористалися 3102 особи з числа незайнятого населення, на обліку протягом року перебувало 2893 чоловік, зареєстровано 218 трудових договорів між працівниками і фізичними особами, проведена робота з 634 платниками страхових внесків із формування Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, обсяги надходжень склали 2 млн. 215 тис. грн.
Активними заходами сприяння зайнятості населення було охоплено 2373 чоловіки, чисельність громадян, працевлаштованих службою зайнятості, становила 1266 чоловік і порівняно з 2006 роком зросла на 3,9 %.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 10.03.2008-10:58 ] «ЩОБ ВЗАЄМОВИГІДНОЮ БУЛА СПІВПРАЦЯ  ЩОБ ВЗАЄМОВИГІДНОЮ БУЛА СПІВПРАЦЯ

Увага та зусилля районного центру зайнятості спрямовані на постійне налагодження взаємовигідної співпраці з роботодавцями. Адже від взаємодії цих сторін залежить ще одне наше важливе завдання – працевлаштування шукачів роботи. Тому значну увагу приділяємо збалансуванню надання соціальних послуг населенню та роботодавцям, підвищенню якості таких послуг.
Відповідно до Порядку надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних, затвердженого наказом Мінпраці від 10.01.2001 №1, зареєстрованого в Мін'юсті 26.01.2001 за №75/5266 (зі змінами), дотація може надаватися роботодавцю за умови працевлаштування безробітного з числа неконкурентоспроможних на ринку праці осіб на строк понад два роки.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 10.03.2008-10:48 ] ««РАЗОМ ДО ЗДОРОВ’Я»  «РАЗОМ ДО ЗДОРОВ’Я»

Саме так називається проект, що сприятиме реалізації державної програми "Репродуктивне здоров'я нації", який здійснюється протягом 2005-2010 рр. за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. З минулого року він охоплює і Вінниччину, зокрема Бершадський район. Днями сімейні лікарі, фельдшери, медсестри і акушерки ФАПів та амбулаторій загальної практики сімейної медицини, акушери-гінекологи центральної районної лікарні пройшли п'ятиденний курс навчання, яке проводили тренери проекту – заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Вінницького міського клінічного пологового будинку №1 В.В. Буран та завідуючий пологово-гінекологічним відділенням Бершадської ЦРЛ В.П. М'ясніков, що пройшли відповідну підготовку. В роботі так званого клінічного тренінгу брала участь і технічний координатор цього проекту у Вінницькій області Н.І. Антонюк.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 09.12.2007-13:32 ] «КРАЩА УСТАНОВА  КРАЩА УСТАНОВА

Днями відбулося засідання обласної конкурсної комісії з визначення переможців на кращу бюджетну установу та прилеглу до неї територію. Активну участь в цьому щорічному традиційному конкурсі беруть установи Бершадщини. Цьогорічними претендентами були Флоринський дошкільний заклад „Колосок” (завідуюча Т.Б. Маршук), центральна районна лікарня (головний лікар В.А. Залецький) і районний центр зайнятості (директор Н.С. Вергелес).

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 09.12.2007-13:30 ] «ЗАХИСТИТИ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ  ЗАХИСТИТИ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ

На 47-й сесії Генеральної Асамблеї ООН 3-е грудня було оголошено Міжнародним днем інвалідів. Інвалідами трудового каліцтва на території Бершадського району, їх соціальною захищеністю опікується Бершадське відділення ВД ФССНД. Ми вдячні керівникам, які не забувають про тих людей, які постраждали на виробництві, надають їм посильну допомогу.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 23.11.2007-21:40 ] «В САНАТОРІЙ ЗА ЗДОРОВ'ЯМ  В САНАТОРІЙ ЗА ЗДОРОВ'ЯМ

Днями службою у справах дітей райдержадміністрації відправлено на оздоровлення до санаторію в село Заболотне Крижопільського району 17 неповнолітніх. Всього ж протягом нинішнього року в цьому оздоровчому закладі побувало 129 дітей. Багато з них проходять там курс оздоровлення по декілька разів на рік і виявляють бажання ще відвідати санаторій. Адміністрація закладу задоволена співпрацею зі службою у справах дітей Бершадської райдержадміністрації. Про це повідомила її начальник Олена Зарецька.


 RSS-канал категорії 'Нове в роботі' [ 23.11.2007-21:39 ] «СПРИЯТИМУТЬ ШКІЛЬНИМ МУЗЕЯМ  СПРИЯТИМУТЬ ШКІЛЬНИМ МУЗЕЯМ

В області створено координаційну раду з питань пам'яток, історії, культури та музейної справи, яка надаватиме науково-методичну, практичну допомогу загальноосвітнім навчальним закладам у створенні та оформленні музеїв. ЇЇ очолює заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Андрій Лисак. До складу координаційної ради увійшли представники управління освіти і науки ОДА, обласних державних художнього та краєзнавчого музеїв, обласних центру дитячого і юнацького туризму та екскурсій і станції юних натуралістів.


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ... [16] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 26 Листопада 2020p 10:32
DB 5 за 0.01540 сек
www.bershad.ua