Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ПАРШИВА ВІВЦЯ ВСЕ СТАДО ЗАПОГАНИТЬ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Знай наших

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЗнай наших

Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ... [9] »
 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 10.04.2008-18:38 ] «КНИГА ПРО ЗЕМЛЯКА  КНИГА ПРО ЗЕМЛЯКА

з Тирлівки Григорія Дем'яновича Ковбасюка, видатного вченого-хірурга, який 40 років очолював хірургічну службу Білої Церкви і торік трагічно загинув, готується до друку.
Автор книги академік Олексій Пшонківський просить бершадчан, особливо з Шляхової та Тирлівки, надати допомогу у виданні. Банківські реквізити: 2392462870, код банку 321121, р/р 260076872 в філії "Райффайзен банк Аваль". Фізична особа Пшонківський О.В.


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 04.04.2008-18:41 ] ««ЗЕЛЕНОГАЙСЬКА», ЗБАГАЧЕНА ІОНАМИ СРІБЛА  «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКА», ЗБАГАЧЕНА ІОНАМИ СРІБЛА

Продукція ТОВ "Сузір'я Водолій" не потребує особливої реклами. Кожен, хто хоч раз пробував цієї джерельної води з поетичною назвою "Зеленогайська", вже не забуде її неповторного смаку. Адже вона добувається з артезіанської свердловини глибиною 92 метри, яка розташована у мальовничому куточку Поділля – Зеленому Гаю, звідки і пішла її назва.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 26.03.2008-20:11 ] ««ПІСЕННИЙ ЗОРЕПАД ВЛАДИСЛАВА ГОЛОВАТОГО»  «ПІСЕННИЙ ЗОРЕПАД ВЛАДИСЛАВА ГОЛОВАТОГО»

Під такою назвою відбувся концерт в бирлівському будинку культури. Ведучі Інна Підлубна та Лілія Білозір змістом програми, майстерністю спілкування з присутніми можуть змагатися зі столичними ведучими подібних заходів. Голова села Іван Дмитрович Прудченко звернувся до всіх присутніх з теплими словами привітань.
"Нехай лине наша пісня
Від хати до хати!
Прославляймо Україну –
Нашу неньку-матір!"
На ці слова ведучої відповів Владислав Головатий піснею "Україно моя". Гарно одягнений, в білому костюмі, цей дванадцятирічний шестикласник своїм співом зачарував всіх присутніх в залі. А я, дивлячись на нього, пригадала хлопчика з Італії – Робертіно Лоретті. Тепер маємо свого Владислава, з української Бирлівки. Приєднався до виступу на цьому святі ще зовсім маленький красень-морячок, а потім козачок молоденький Володимир Недбайло. Чудово прозвучали в його виконанні пісні "Бескозырка" та "Казак молоденький". Сподіваюсь, що згодом і село Велика Киріївка, де проживає хлопчик, гордитиметься його талантом.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 23.11.2007-21:22 ] «ГОЛДАШІВКА: ВІД КОЗАКІВ РОДУ – НЕ БУДЕ ПЕРЕВОДУ ЯКЩО ДІЄ МІСЦЕВА ВЛАДА  ГОЛДАШІВКА: ВІД КОЗАКІВ РОДУ – НЕ БУДЕ ПЕРЕВОДУ ЯКЩО ДІЄ МІСЦЕВА ВЛАДА

Здавалося б, коло обов'язків у кожного з сільських голів однакове. Однак підходи до їх виконання відрізняються. В окремих селах навіть дуже. Саме тому варто дещо розповісти про Голдашівку та діяльність голови Т.В. Волошиної.
За фахом вона педагог і сільським головою не народилася. У це село прийшла у 1983 році. Працювала вчителькою, заступником, директором школи. І вже друге скликання вона голова села.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 23.11.2007-21:17 ] «ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ  ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ

«Голод та голодомор на Поділлі 1920-1940 рр.» – саме так називається книга, презентація якої відбулася у понеділок в приміщенні райдержадміністрації, де зібралися начальники управлінь та відділів РДА, районної ради, керівники підприємств, установ і організацій, районних служб.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 14.11.2007-20:50 ] «ФРАГМЕНТИ МАЙБУТНЬОЇ КНИГИ  ФРАГМЕНТИ МАЙБУТНЬОЇ КНИГИ

(із циклу „Слово на долоні”)
За свІтами – свІти
По-різному називають зараз магазини та інші заклади. Дехто прагне оригінально виділитися серед інших, щоб привабити потенційних відвідувачів. Але й у цій справі намітилися тенденції, які свідчать про бідність фантазії власників. Скажімо, час від часу у різних містах і селах зустрічаю назви із словом „світ”: „Cвіт сантехніки”, „Світ дзеркал”, „Світ столів”, „Світ стільців”, „Книжковий світ” і т.д. А якось в одному західноукраїнському місті побачив вивіску „М’ясний світ”. І подумалося: а якби у першому слові взяти і відкинути першу літеру? І тоді б словосполучення набуло б нового і несподіваного значення: Ясний світ. Взагалі, треба відходити від штампів, шукати яскраві та емоційні слова, яких так багато у нашій мові.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 14.11.2007-20:18 ] «Як живеш, глибинко?  Як живеш, глибинко?

ПЕРЕДІЛ,
або Чому згасає “Зоря” в Серебрії?
Коли під’їжджали до цього невеликого села, чомусь пригадалися слова із вірша нашого земляка, уродженця Тростянця Кирила Курашкевича:
Серебрія!
Правда, гарне слово?
Мов курличуть в небі
журавлі…
І хоч сказано це зовсім про іншу Серебрію, розміщену на південному заході області, усе ж такі слова пасують і до мальовничого села на південному сході Вінниччини. Але прощальне осіннє різнобарв’я аж ніяк не відповідає настроям, якими переймається село.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ... [9] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:09
DB 5 за 0.01139 сек
www.bershad.ua