Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" З КИМ ПОВЕДЕШСЯ, ТОГО Й НАБЕРЕШСЯ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Знай наших / сторінка 8

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЗнай наших

Сторінки:
« [1] ... [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »
 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 24.03.2006-21:05 ] ««ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЕРВОЦВІТ»  «ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЕРВОЦВІТ»

Саме під такою назвою пройшов у Ладижині обласний конкурс-фестиваль дитячого естрадного мистецтва. У номінаціях "Вокал" та "Хореографія" у середній віковій категорії дипломантами конкурсу стали учні дитячої музичної школи: Владислав Головатий та хореографічний колектив "Росинка".
Своїми успіхами вихованці ДМШ завдячують викладачам Ларисі Барановій та Тетяні Сосницькій і директору школи К.К. Мураховській, а також начальнику відділу культури і туризму РДА Н.М. Герасимчук, які допомогли організувати поїздку на конкурс.
Олена ГОЛОВАТА,
Таїса ДОБРИДНЮК,
батьки учнів.
м. Бершадь.


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 24.03.2006-21:03 ] «НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ТАЛАНТІВ  НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ТАЛАНТІВ

Президент України В.А.Ющенко зазначив: "Українська культура змусить світ побачити нашу неповторність, і ми будемо нацією високої культури".
Бершадський район протягом багатьох років здобуває перші місця в області за підсумками діяльності галузі. І це закономірно, адже Бершадщина багата талановитими людьми, чудовими художніми колективами, майстрами народної творчості, меценатами, які підтримують розвиток культури району. Щире спасибі хочеться сказати, насамперед, ветеранам галузі О.Гонтаруку, Г.Чорногуз, І.Мазуркевичу, В.Щавінській, І.Тартачному, О.Семішану, Л.Лояніч, В.Кузікову, Л.Тіхоновій, П.Білому, Г.Когут, Г.Ющенко, І. Варгоцькому – всім тим, хто примножував здобутки культури району.
Славні традиції ветеранів продовжують сьогодні В.Віхренко, Н.Гаврилюк, Н.Гончарук, заслужений працівник культури України В.Багач, П.Войніч, Г.Гомеля, Л.Ющенко, О.Починок, С.Шевчук,

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 06.02.2006-19:21 ] ««МРІЯ» ЗАЧАРОВУЄ  «МРІЯ» ЗАЧАРОВУЄ

Зразковий дитячий колектив сучасного естрадного танцю "Мрія" користується великою популярністю у Бершадському районі та в області. Його створення пов'язане з приїздом до Бершаді вісім років тому випускників Київського національного університету культури і мистецтв подружжя Гаврилюків, яким місцева влада відразу знайшла роботу за фахом і, як мовиться, до душі. Так, Олександр очолив колектив районного будинку культури, а Наталя набрала групу дітей, щоб здійснити свою та їхню мрію.
За час, що минув, підготовлено понад три десятки оригінальних номерів. Теперішній репертуар дає можливість ансамблю виступати з власною концертною програмою.
На конкурсах і фестивалях танцівники різних вікових категорій "Мрії" здобули понад 60 дипломів і грамот.
Зокрема, торік танцювальний колектив привіз додому чотири гран-прі – з Бердянська (фестиваль "Азовські вітрила", Івано-Франківська ("ХХІ століття"), з Ладижина ("Подільські первоцвіти"), з Вінниці ("Музична парасолька"). А нещодавно на запрошення Національної телекомпанії 72 учасники "Мрії" взяли участь у фіналі телевізійного конкурсу "Зірки, на сцену!".


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 22.11.2005-21:58 ] ««ТРАВКУ» КУРИТИ – ЖИТТЯ ГУБИТИ  «ТРАВКУ» КУРИТИ – ЖИТТЯ ГУБИТИ

Незважаючи на комплекс заходів, що здійснюється райвідділом міліції, рівень поширення наркоманії на Бершадщині залишається високим. З початку року в районі порушено 53 кримінальні справи по лінії незаконного обігу наркотиків, у тому числі 18 – за незаконний посів та вирощування нарковмісних рослин (маку та коноплі). Попри всю роз'яснювальну роботу деякі мешканці Берізок-Бершадських, Лугової, Війтівки, Осіївки, Лісничого, Красносілки, Тернівки, Шляхової продовжують вирощувати ці рослини, ризикують потрапити за грати. Статею 310 Кримінального кодексу України за такі діяння передбачено покарання – позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 27.10.2005-9:31 ] «ЗДАЛА В ОРЕНДУ ЧОЛОВІКА...  ЗДАЛА В ОРЕНДУ ЧОЛОВІКА...

І таке буває
Цю невигадану історію розповіли
нам немирівські журналісти
Трапилось це того літа, коли на території с. Печери знімався фільм за твором Михайла Стельмаха "Кров людська не водиця". То була неабияка подія для жителів.
Дивитися кіно – одна справа, а як воно робиться – зовсім інша. Перед тим, як приступити до зйомок, на дану територію висадився цілий десант довженківців. Одні облюбовували навколишню територію, інші знайомилися з матеріальною базою.
Не останнє місце належало і заготівлі продуктів харчування.
Зі студії приїжджали провідні артисти і робоча група. Майже всі вони після завершення кінозйомок поверталися додому, а бувало що й залишались назавжди. Так сталося з однією відомою артисткою, яка закохалася і назавжди залишила Київ, і до сьогодні обоє проживають у с. Печері.
Для створення кінофільму потрібна була велика кількість людей різного віку для масовок і неабияка витримка організаторів кіно.
У цю чудову пору року колись з’їжджалося до Бугу багато відпочиваючих. На знамениті пороги їхали з Ленінграда, Мурманська, Воркути та інших міст Крайньої Півночі.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 02.10.2005-11:48 ] «ДИНАСТІЯ  ДИНАСТІЯ

Пам'ятаю Галину Кирилівну Чорновол (Погребняк) ще старшою піонервожатою у П'ятківській середній школі. Вона була великим ентузіастом позакласної роботи з учнями. Як і колись, так і тепер її погляд сповнений гідності, доброти, живого інтересу до всього, що поруч неї. Жодного разу не проступили в ньому втома чи роздратування, коли говориш з нею про напружений шкільний день.
– У навчальному процесі, – говорить вона, – не може бути все гладко. Але ти вчитель і повинен вміти і себе тримати гідно, і знати набагато більше, ніж подаєш дітям на уроках.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 02.10.2005-11:47 ] «ТОЙ, ЩО НЕСЕ СВІТЛО  ТОЙ, ЩО НЕСЕ СВІТЛО

Наша газета за 25 травня 2005 року писала про вчителя англійської мови Бершадської ЗОШ I-III ступенів № 1 Ярослава Ігоровича Остап’юка, який у числі тридцяти п’яти вчителів середніх шкіл України став регіональним фіналістом другого туру дев’ятого щорічного конкурсу на отримання українсько-американських премій за досягнення у викладанні англійської мови та країнознавства США. Конкурс проводиться організацією “Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS” за підтримки Посольства США в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України. До речі, фіналістів було визначено серед 173 учасників другого туру конкурсу, тоді як на перший тур надійшли заявки від 280 освітян. У третьому турі серед регіональних фіналістів було обрано десять переможців, які брали участь у міжнародній конференції вчителів англійської мови у США. Приємно, що до десятки найкращих потрапив і наш земляк Я.І. Остап’юк. Він і розповідає про свої враження від поїздки.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] ... [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 13 Серпня 2020p 15:08
DB 5 за 0.01233 сек
www.bershad.ua