Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" НА БІДНОГО МАКАРА ВСІ ШИШКИ ЛЕТЯТЬ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Знай наших / сторінка 7

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЗнай наших

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »
 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 07.06.2006-16:40 ] «ЗОЛОТИЙ ОЛІМП  ЗОЛОТИЙ ОЛІМП

Саме таку назву отримало загальнорайонне свято, яке зібрало нещодавно в залі РДА кращих учнів навчальних закладів. На урочистому зібранні вшановували переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін та інтелектуальних конкурсів у 2006 р.
А здобутки талановитих школярів Бершадщини цього року вагомі: 2 призові місця в ІV-му і 14 – у ІІІ-му етапах. Крім того, 5 учнів стали переможцями Всеукраїнських конкурсів учнівської творчості та призерами Малої академії наук за науково-дослідні роботи, ще семеро – переможці обласних конкурсів учнівської творчості.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 24.05.2006-6:57 ] «ІСТОРІЯ СЕЛА  ІСТОРІЯ СЕЛА

Життя людське – мов запалена свічка – швидко догорає. Кожен з нас – рядочок історії в рідній місцині. І це не залежить лише від професії чи від освіти. Людяність – найвища цінність на землі. Не крики реклами чи гасла залишаються добрим посівом в пам'яті людській. Гарний урожай спогадів пожинають нащадки, якщо предки залишили після себе славну, добру, змістовну спадщину.
Гортаю сторінки книги "Тирлівка – рідне село на Поділлі". Автор – Олексій Андрійович Павличук, який у свій час закінчив семирічну школу в рідному селі, а середню – в Шляховій, згодом – випускник Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка (факультет журналістики). Працює тепер заступником редактора районної газети в м. Гайвороні. Повість про рідне село автор присвятив батькам – Ганні Павлівні та Андрію Євсейовичу, а також своїм шановним землякам. І підписав: "З синівською любов'ю – Олексій Павличук".

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 16.05.2006-20:53 ] «  "ЧОГО БІДУЄМО? БО..."

Днями вийшла з друку чергова книга відомого в районі гумориста, самобутнього поета, енергетика ЕМ Анатолія Григоровича Гарника під такою назвою. Вона, як три попередніх – "Взяв би я бандуру", "Такі ось наші пироги", "Одіссея душі", вміщує іронічні, сатиричні, ліричні вірші, в яких автор висловлює своє бачення і ставлення до сьогодення, його героїв, вболівання за свою малу і велику Батьківщину, рідну мову.
Свою книгу А.Г. Гарник подарував кожній бібліотеці району. Так що читачі мають можливість познайомитися з його доробком.


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 16.05.2006-20:39 ] «Пропонує «Вишиванка»  Пропонує «Вишиванка»

Пили поновка
Пилипоновка – русская церковь,
Остановка, дома, как в кино.
Эту местность все так называют,
Хоть села здесь и нету давно.
Это трудно почувствовать просто,
С этим надо родиться и жить.
Это лестовка, кичка и коска,
Это то, что ни с чем не сравнить.
Пилипоновка – как вдохновенье,
Пьяный вкус арбуза-кавуна.
Это наше рожденье, крещенье,
Это жизнь, что прожита сполна.
Как бриллиант,
что в бершадской короне,
Хоть недолго – сверкает века.
Это русская сила, приволье,
Это удаль и бравь мастака.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 14.04.2006-17:07 ] «УМІЛЕЦЬ-ЧАРІВНИК  УМІЛЕЦЬ-ЧАРІВНИК

Чудові, талановиті і працьовиті люди живуть у Чернятці. Одним із них є Сальніков Геннадій Віталійович. Народився він на Далекому Сході. Одружившись, переїхав на батьківщину дружини Галини Михайлівни, яка тоді проходила навчально-виробничу практику у Владивостоці. Ще коли жив у рідному місті, Геннадій працював електрослюсарем по ремонту та експлуатації контрольно-вимірювальних приладів і автоматики.
Переїхавши у Чернятку, став трудитися у Джулинському заводоуправлінні електриком, потім у колгоспі ім. Леніна с. Чернятки. За 25 років у господарстві електромеханіком-акумуляторником чимало відремонтував та створив своїми руками та силою розуму. Його навіть називають чернятським чарівником, тому що Геннадій Віталійович з "нічого" може зробити "щось", що може працювати, орати, сіяти, варити чи світити.
Всі машини, починаючи з велосипедів та закінчуючи важкою технікою, може відремонтувати. Чимало радіоапаратури та телевізорів умілець-чарівник повернув до "життя" для жителів Чернятки та інших сусідніх сіл.
Виготовив майстер такі прилади: електромлин для помолу дерті, електротеребілку для теребіння кукурудзи, автоклав, власноруч зібрав два трактори з причепами та причепними обладнаннями для робіт на городі, тракторну косарку, працює над її вдосконаленням. Самостійно зробив автоматичну доставку води в хату.
Дякуємо долі за те, що привела незамінного майстра у наше село.
Катерина ГЛАДКА,
учениця 11 класу Чернятської ЗОШ.


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 29.03.2006-13:35 ] «ВІЗЕРУНКИ, ВИШИТІ НА ПОЛОТНІ  ВІЗЕРУНКИ, ВИШИТІ НА ПОЛОТНІ

Сільська глибинка завжди багата на талановитих людей. Саме завдяки їм із покоління в покоління передаються секрети народних ремесел, уміння творити унікальні зразки мистецтва, які тісно пов'язані з побутом українців, з їх неповторним самобутнім характером, звичаями, традиціями.
Саме такі думки прийшли, коли познайомився з простою селянською жінкою Тетяною Василівною Кравець. Вона пенсіонерка, живе в Баланівці, понад усе Тетяна Василівна любить вишивати. Займається цим з самісінького дитинства.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 29.03.2006-13:34 ] «Юні таланти  Юні таланти

Здавна українська земля славиться талантами. Багата на них і наша Бершадщина. Особливо бентежать душу юні дарування, на які ми, дорослі, покладаємо свої надії. Ці діти – наша радість, наша гордість, наше майбутнє.
Тому й хочеться розповісти на сторінках газети про таких розумних, добрих, щирих юних особистостей. Це Вакуленко Василь і Тихоненко Наталя. Обоє – 11-класники, учні Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. Ще з молодших класів завоювали вони серця не тільки учителів, а й ровесників, односельців. Відмінно навчаються, беруть активну участь у всіх шкільних справах, святах, вони – кращі учасники танцювального гуртка "Авангард". А у вільні хвилини і Вася, і Наталя пишуть вірші.
Тетяна СКЛЯРУК,
вчителька,
с. Красносілка.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 18 Серпня 2022p 8:42
DB 5 за 0.01165 сек
www.bershad.ua