Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ГОВОРИ СТОВПУ, А ВІН СТОЇТЬ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Знай наших / сторінка 4

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЗнай наших

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »
 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 14.02.2007-19:17 ] «ЗУСТРІЧ ІЗ ХУДОЖНИКОМ КОРЧИНСЬКИМ  ЗУСТРІЧ ІЗ ХУДОЖНИКОМ КОРЧИНСЬКИМ

Нещодавно мені довелося побувати у київській майстерні нашого земляка – художника-графіка Василя Корчинського.
Народився Василь Корчинський в 1955 році в селі Вовчку Бершадського району у багатодітній сім'ї Леонтія та Оксани Корчинських. Навчався. Радів життю, незважаючи на усі прикрощі далеко незаможного побуту. Працював. Згодом закінчив Український поліграфічний інститут імені Івана Федорова.
Роботи майстра відомі в Україні та за кордоном, є у вітчизняних музеях, у заокеанських приватних збірках та навіть на священичих ризах. Майстерня митця заповнена роботами різних часів. І далеко не усі з них бачили великий світ – у багатьох творів усе ще попереду.
Автор, як визначають колеги та критики, постійно вдосконалює свою майстерність, шукає щось нове у найрізноманітніших жанрах та мистецьких засобах: витинанка, акварель, лінорит, графіка, монотипія, олійне малярство, декоративний і настінний розпис – увесь цей "технічний конгломерат" застосовується у станковій картині, пейзажі, натюрморті, орнаментальних композиціях тощо. Ось такий він художник Василь Корчинський.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 10.02.2007-19:07 ] «НАШІ ЛИСТОНОШІ  НАШІ ЛИСТОНОШІ

У Бирлівці майже 900 дворів. Є 5 великих вулиць, які обслуговують листоноші Людмила Олексіївна Саковська, Антоніна Тадеушівна Мочульська, Марія Іванівна Скапоущенко та Людмила Іванівна Якимишина. Відділенням зв'язку завідує Тетяна Василівна Маньковська.
На початку року підбито підсумки передплати періодичних видань бирлівчанами. Найкращий показник має районна газета "Бершадський край" – передплачено 236 примірників. Попитом користуються і такі видання, як "Газета по-українськи", "Говорить і показує Україна", обласні та інші видання.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 30.01.2007-18:51 ] «ВЕТЕРАНИ ПИШУТЬ КНИГИ  ВЕТЕРАНИ ПИШУТЬ КНИГИ

За приклад у цій справі вони можуть бути у Шаргородському районі. Причому, ветерани війни і праці, фронтовики не сидять, склавши руки. І першопрохідці не спочивають на лаврах. Вони написали книгу про свій район, щоб молоде покоління знало, як героїчно у Велику Вітчизняну війну їх земляки захищали Батьківщину, як відбудовували рідний край у важкі повоєнні роки.
Нелегка це праця, але дуже потрібна. Бо вже ось-ось, практично через декілька років, із життя підуть люди, які добре пам'ятають ті події, і тоді ми будемо ніби безрідними.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 10.01.2007-21:12 ] ««СНІГОВА КОРОЛЕВА»  «СНІГОВА КОРОЛЕВА»

В Бершадській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. відбувся традиційний щорічний дитячий шашковий турнір "Снігова королева", присвячений пам'яті Олени Першиної.
Перше місце виборов учень 10-А класу Сергій Кекіс, друге – восьмикласник Михайло Годованюк. Третім призером змагань став учень 8-Б класу Михайло Шевчук. Усі переможці – кандидати у майстри спорту.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 21.12.2006-9:59 ] «З’ЇЗД ВІННИЦЬКОГО ЗЕМЛЯЦТВА  З’ЇЗД ВІННИЦЬКОГО ЗЕМЛЯЦТВА

В облмуздрамтеатрі ім. Садовського відбувся з'їзд Вінницького міжнародного земляцтва. Подільська земля багата на талановитих людей, досягненнями яких пишаємося. Тож з'їзд зібрав еліту нашого краю: Героїв України П.Т. Саблука, М.І. Орленка, народних депутатів України І.М. Бондарчука, Г.М. Калетніка, П.О. Порошенка, заслужених діячів мистецтв Г.Т. Чубач, О.Ф. Чорногуза, науковців, високопосадовців, багатьох відомих і славетних земляків.
У роботі з'їзду брали участь голова облдержадміністрації О.Г. Домбровський, голова обласної ради Г.М. Заболотний, Вінницький міський голова В.Б. Гройсман, голова Бершадської райдержадміністрації С.Л. Шульц, голова районної ради М.Г. Бурлака, представники усіх районів Вінниччини, гості.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 03.12.2006-13:34 ] «Їхні імена на районній Дошці пошани  Їхні імена на районній Дошці пошани

Тетяна Анатоліївна Сивак працює дояркою у дяківському господарстві, і її чоловік зайнятий у тваринництві, тож досвітки зустрічають разом.
У Тетяни Анатоліївни, як і у кожної з багатодітних матерів, мабуть, не так вже й часто бувають вільні хвилини, турбот вистачає і у сім'ї.
Четверо дітей виховують з чоловіком. Старший син має власну сім'ю.
Потрібно відзначити, що завдяки набутому досвіду, наполегливості таких, як вона, трудівниць, дяківські тваринники у районі зараз у першій п'ятірці. Відколи у це село прийшов директором В.В. Довгополюк, галузь почала вестися стабільно. Не зменшується поголів'я, в тому числі і маточне.


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 29.11.2006-1:15 ] ««БЕРШАДЬ НАРОЩУЄ ТЕМПИ»  «БЕРШАДЬ НАРОЩУЄ ТЕМПИ»

під таким заголовком в газеті "Подолія" від 25 листопада ц.р. видруковано інтерв'ю із головою Бершадської райдержадміністрації Світланою Шульц. Пройшло півтора року, як було призначено Світлану Леонідівну керівником району. Кореспондент веде з нею мову про те, як оцінює вона зроблене на цей час. "Ці півтора роки довелося працювати на тлі непростих загальноукраїнських процесів, іноді й поспішних власних рішень.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 28 Серпня 2022p 17:17
DB 5 за 0.01035 сек
www.bershad.ua