Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ХТО МОВЧИТЬ, ТОЙ ТРЬОХ НАВЧИТЬ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Знай наших / сторінка 3

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЗнай наших

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »
 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 22.04.2007-22:11 ] «БЕРШАДЬ – ІСТОРИЧНЕ МІСТО  БЕРШАДЬ – ІСТОРИЧНЕ МІСТО

Як відомо, Бершадь внесена до Реєстру історичних міст України. Відповідно, це зобов'язує уважно поставитись до минулого нашого міста, його вивчення, популяризації, архітектурного та екологічного захисту історичного середмістя тощо.
В середині ХIV ст. наше Поділля було самостійним князівством, на чолі якого стояла родина князів Коріатовичів. Брати Юрій, Олександр, Костянтин та Федір вдало лавірували між сильними сусідами – Литвою, Волинню і Польщею, орієнтуючись більше на останню. Згодом, литовський князь Вітовт, зосереджуючи усі сили проти Польщі, наділив подільськими землями іншого представника з когорти Гедиміновичів – Дмитра Корибута, сина славнозвісного Ольгерда. Якщо це так, то князь Корибут є родоначальником відомих у нашому краї династій Збаразьких та Вишневецьких. Надалі литовська влада зміцнює свої позиції у Східному Поділлі, будуючи ряд нових укріплень, у т.ч. в Літині, Могильові, Теплику, Бершаді.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 11.04.2007-17:04 ] «14 ВІННИЧАН СЛУЖИТИМУТЬ У ПОЛКУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ  14 ВІННИЧАН СЛУЖИТИМУТЬ У ПОЛКУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

2 квітня в Україні стартувала призовна кампанія, що завершиться наприкінці травня. Цієї весни лави Збройних Сил України, Внутрішніх військ МВС України, військ Державної прикордонної служби України, спеціальної служби транспорту поповнять 1075 юнаків з Вінниці та області. Більшість із них проходитимуть службу на території Вінниччини та сусідніх областей.
Із понад тисячі вінничан військову службу у навчальних центрах проходитимуть 246 осіб, у аеромобільних частинах – 30, десять осіб – у частинах спеціального призначення. Чотирнадцять кращих представників області проходитимуть службу в окремому полку Президента України.


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 11.04.2007-17:02 ] «РЯСНІЄ БАЛАНІВКА ТАЛАНТАМИ  РЯСНІЄ БАЛАНІВКА ТАЛАНТАМИ

Брати Тузенки захищатимуть честь України в Парижі
Про цих учнів 8-А класу Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. знають не тільки на Вінниччині, але й далеко за її межами. Їхній талант, наполеглива праця та зусилля педагогів принесли цим обдарованим дітям нечувані успіхи.
Обидва брати уже впродовж двох років є призерами районних та обласних олімпіад з фізики. Цього року вони брали участь в обласних олімпіадах з математики, фізики, хімії та інформатики, а також вийшли в фінал міжнародного чемпіонату по розв'язанню логічних задач. Виявила здібності і сформувала здатність логічно мислити учителька математики, заступник директора школи з навчально-виховної роботи Лідія Іванівна Дзюбенко.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 11.04.2007-17:01 ] ««СВІТОЧ» – СУЗІР'Я ТАЛАНТІВ  «СВІТОЧ» – СУЗІР'Я ТАЛАНТІВ

Бершадщина багата на талановиту молодь, обдарованих педагогів. Про це свідчать успіхи учнів не лише на обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах, а й їх творчі здобутки на літературній ниві, в мистецтві.
– Ми першими в області започаткували конкурси рукописних збірок, заснували районну освітянську газету і тепер ось створили літературно-мистецьке об'єднання "Світоч", членами якого стали вчителі та учні, що мають нахили до літературної та художньої творчості, – розповідає начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Тимофіївна Почвірна. – Його очолює методист Руслана Вікторівна Руденко.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 14.03.2007-22:05 ] «З НОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ!  З НОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ!

В актовій залі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського нещодавно підбито підсумки конкурсу кращих учнівських робіт з історії Вінниччини, приуроченого до 75-річчя області. На нього було представлено 230 робіт. Призерами конкурсу стали вихованці Г.О. Погончика з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Максим Джужук (10-Б) та Владислав Чечельницький (9-А клас). Вітаємо!


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 07.03.2007-14:07 ] «СЛОВА МИЛОЗВУЧНІ ВЧИТЕЛЬЦІ ЛЮБІЙ  СЛОВА МИЛОЗВУЧНІ ВЧИТЕЛЬЦІ ЛЮБІЙ

Коли ми хочемо від щирого серця висловити свої вітання, побажання та захоплення кимось, то стикаємось з такою проблемою як нестача слів. Як хтось уже сказав, поезія – то дзеркало душі, що відображає наші почуття. Так ось, коли ми своїм думкам даруємо крила і волю, то звідкись беруться красиві слова, їх супроводжує ледь чутна мелодія, а подекуди їх об'єднує рима.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Знай наших' [ 07.03.2007-14:06 ] «НА ТВОРЧІСТЬ НАДИХАЮТЬ ДІТИ  НА ТВОРЧІСТЬ НАДИХАЮТЬ ДІТИ

Вчительку початкових класів Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любов Яківну Ляшишину добре знають не лише в освітянських колективах, а й читачі районки. Вона любить свою роботу, дітей. Саме спілкування з ними надихає Л.Я. Ляшишину на творчість. В доробку самобутньої поетеси вірші для дітей і про дітей, пісні. Що цікаво: Любов Яківна виховні заходи, ранки проводить за власними сценаріями, використовуючи свої твори.
Пропонуємо вашій увазі пісню "Любі татусь і матуся" і вірш "Я вчуся у матусі", які Любов Яківна спеціально написала для проведення виховного заходу з використанням інноваційних технологій "Наші матусі – найкращі у світі".

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 18 Серпня 2022p 7:30
DB 5 за 0.01169 сек
www.bershad.ua