Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ЦЯЦЯ, ЦЯЦЯ ТА В КИШЕНЮ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Трибуна депутата / сторінка 2

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaТрибуна депутата

Сторінки:
« [1] [2] [3] »
 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 24.01.2007-22:56 ] «ЩО ХВИЛЮЄ СІЛЬСЬКИХ ДЕПУТАТІВ?  ЩО ХВИЛЮЄ СІЛЬСЬКИХ ДЕПУТАТІВ?

Цікаво й по-діловому пройшла сесія Баланівської сільської ради. Затверджено бюджет територіальної громади та план соціально-культурного розвитку на 2007 рік.
Значно зросло фінансування місцевого бюджету завдяки діяльності нового товаровиробника – Бершадської філії ТОВ "Зернопродукт".
Гостро обговорювалося питання щодо дільничної лікарні: чи зберегти її як дільничну, чи перепрофілювати в амбулаторію сімейної медицини. Депутати настояли: зберегти лікарню, але поставили вимоги до її працівників – підвищити якість обслуговування населення.
Але найбільше хвилювало сільських обранців звернення громадян стосовно повернення 170 тис. грн. боргу колишнім працівникам агрофірми "Баланівська" та вирішення питання з майновими сертифікатами.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 04.11.2006-0:26 ] «ПОТРІБНА КОНСОЛІДАЦІЯ ЗУСИЛЬ  ПОТРІБНА КОНСОЛІДАЦІЯ ЗУСИЛЬ

Григорій КалетнІк:
"ПОТРІБНА КОНСОЛІДАЦІЯ ЗУСИЛЬ"
Народний депутат України Г.М. Калетнік вдруге в цьому скликанні відвідав минулого тижня Бершадщину. Перед цим побував у Піщанському районі. Григорій Миколайович, як стверджує його помічник-консультант Л.П Семенюк, часто зустрічається з виборцями, веде прийоми громадян, переймається проблемами трудових колективів, розвитком територіальних громад.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 11.09.2006-14:12 ] «ВАТ «ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ»  ВАТ «ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ»

Мабуть, у кожному районі є господарства, які з року в рік вражають своїми здобутками. Одне з таких на Бершадщині – ВАТ "Птахокомбінат "Бершадський", очолюване депутатом районної ради І.І. Андрушком. Підприємство щойно занесено на обласну і районну Дошки пошани, а директора – на районну.
Ніби в іншому вимірі, особливих умовах працює цей семисотенний колектив. І так усі роки, які б події не відбувалися в країні, зокрема в економіці. За останні, наприклад, виробництво м'яса вдалося збільшити в 4,5 раза. До кінця нинішнього року цей показник буде доведено до 11 тисяч тонн.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 02.08.2006-16:26 ] «ЗЕМЛЯ – ПІД ОХОРОНОЮ ДЕРЖАВИ  ЗЕМЛЯ – ПІД ОХОРОНОЮ ДЕРЖАВИ

Перспективи розвитку АПК та села невід'ємні від ефективного, господарського використання землі. Вона не тільки об'єкт природи, а й основний засіб виробництва у сільському господарстві та в інших галузях економіки. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
Необхідно констатувати: стан використання та охорони земель в районі далекий від належного. З року в рік росте кількість порушень земельного законодавства. Якщо в 2003 р. їх було 48, то в 2004-му – 72, в 2005-му – 86, а за перше півріччя нинішнього вже 74.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 06.03.2006-18:23 ] «ЧАС ОТРИМАТИ ВАШУ ОЦІНКУ  ЧАС ОТРИМАТИ ВАШУ ОЦІНКУ

«Час розкидати каміння і час його збирати». Цей філософський вислів для кожного з депутатів має стати головним критерієм в оцінці діяльності. Більше п'ятнадцяти тисяч виборців району обрали мене депутатом обласної ради, термін повноважень якої завершується після цьогорічних виборів. За весь цей час я намагався використати будь-яку можливість, аби інформувати виборців про свою діяльність. Час підвести підсумки і отримати вашу оцінку.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 23.02.2006-8:01 ] «ДОПОМОГА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА  ДОПОМОГА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Завдяки клопотанню народного депутата України М.В. Сокирка, до переліку об’єктів, що фінансуються у 2006 р. за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, включено акушерський корпус Бершадської центральної районної лікарні (обсяг фінансування – 1937,1 тис. грн.), газопровід-відвід високого тиску до с. Джулинки (обсяг фінансування – 700 тис. грн.), а також газопровід-відвід до с. Вербки Чечельницького району, який проходить через територію Бершадщини (обсяг фінансування – 2783,5 тис. грн.).

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 17.02.2006-12:32 ] «ЗИМА ЕКЗАМЕНУЄ КОМУНАЛЬНИКІВ  ЗИМА ЕКЗАМЕНУЄ КОМУНАЛЬНИКІВ

Наприкінці минулого року на базі комбінату комунальних підприємств, якому недавно виповнилось
60 років, і будинкоуправління створено житлово-комунальне господарство. Чи оправдовує себе така реорганізація? З цього питання і розпочалася наша бесіда з начальником Бершадського ЖКГ, депутатом міської ради
Б.Н. Трейгером.
– Хоча в такому статусі працюємо всього декілька місяців, на мою думку, така реорганізація на користь в першу чергу самим мешканцям, адже є тепер одна організація, яка доводить тепло до кінцевої точки, відповідає за надання цих та інших послуг споживачам.
– Сувора зима влаштувала справжній іспит вітчизняному житлово-комунальному господарству. Аварії в Алчевську і Олександрії засвідчили катастрофічний стан тепломереж, застарілість обладнання, невміння вчасно попередити проблему. Бершадці, які мешкають у багатоповерхівках, нинішньої зими гріються краще, ніж торік. Але, здається, проблем із забезпеченням тепла більше, ніж достатньо. Чи не так?

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Понеділок, 10 Серпня 2020p 4:44
DB 5 за 0.01272 сек
www.bershad.ua