Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ГОСТРЕ СЛОВЕЧКО КОЛИТЬ СЕРДЕЧКО "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Трибуна депутата / сторінка 3

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaТрибуна депутата

Сторінки:
« [1] [2] [3]
 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 10.02.2006-22:00 ] «ЗУСТРІЧІ З КАРМАЗІНИМ  ЗУСТРІЧІ З КАРМАЗІНИМ

Народний депутат України Ю.А. Кармазін з 4 по 6 лютого перебував на Вінниччині. Він зустрічався з виборцями Немирівського, Тульчинського, Крижопільського, Чечельницького, Піщанського районів, Ладижина, знайомився з колективами ВАТ "Брацлав", сільськогосподарських підприємств.
У неділю ввечері у районному будинку культури Юрій Анатолійович виступав перед громадськістю Бершадщини. На зустрічі була присутня і делегація виборців Теплицького району. Спілкування з народним депутатом України відбувалося в режимі питання-відповідь і, незважаючи на пізній час, тривало більше двох годин. Ю.А. Кармазін говорив про політичну ситуацію у країні, перспективи розвитку нашого суспільства, вибори до парламенту і органів місцевого самоврядування, відповів на усі запитання присутніх.


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 09.02.2006-21:59 ] ««ПРІОРИТЕТ ВЛАДИ – УКРАЇНСЬКІ ІНТЕРЕСИ»  «ПРІОРИТЕТ ВЛАДИ – УКРАЇНСЬКІ ІНТЕРЕСИ»

На Вінниччині з робочим візитом перебував заступник глави Секретаріату Президента України А.С. Матвієнко. Поїздка на Бершадщину – рідну батьківщину, мала приватну мотивацію. У неділю в приміщенні агропромислового розвитку відбулася зустріч Анатолія Сергійовича з активом району.
Розпочав її заступник глави Секретаріату, який добре знає життя своїх земляків, з короткої характеристики соціально-економічного розвитку Бершадщини. Район на фоні області виглядає непогано. Є плюси у промисловості, сільському господарстві, де показники кращі, ніж у попередній рік. Разом з тим, відзначив А.С. Матвієнко, якщо така інвестиційна політика проводитиметься і надалі, то перспективи району невеликі. Зростає заборгованість із заробітної плати, яка вже збільшилася в 1,7 раза проти минулого року. І це, між іншим, на активно діючих підприємствах. Відстає Бершадь і по темпах росту зарплати.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 09.02.2006-21:44 ] «НАЙБІЛЬША ЗАСЛУГА – ДОВІР’Я  НАЙБІЛЬША ЗАСЛУГА – ДОВІР’Я

Коли б не готував якийсь матеріал із "лежачих" господарств, жодного разу на душі не було спокійно. Серед таких не один рік була і Михайлівка. Не вдаватимемося у деталі, з чиєї було то вини, натомість згадаємо, що не один із керівників пробував вийти із скрутного стану, але очікуваних результатів чомусь так і не вдавалося домогтися. Аж поки три роки тому не надали право розібратися із досить непростою спадщиною (одних тільки кредиторських боргів було до півмільйона грн.) М.І. Кольченку.
Про що думав, даючи на те згоду, колишній заступник директора Бершадського цукрового заводу, сказати складно, а от висловити припущення, що ризик осоромитися був он який, інша справа. Адже проблема стояла настільки гостро, що як тільки Михайлівку не вдасться вивести з банкрутства – господарство могло бути ліквідованим. Одним словом, перспектива була Бог зна яка, і Михайло Іванович розумів, як тепер сам зізнається, що самостійно вийти у ті часи із ситуації було просто неможливо.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 27.10.2005-9:34 ] «СЕЛО ПОТРЕБУЄ ПОРЯТУНКУ  СЕЛО ПОТРЕБУЄ ПОРЯТУНКУ

Майже двадцять років працюю на керівних посадах в агропромисловому комплексі, але такої важкої моральної обстановки на селі, як сьогодні, ще не було ніколи. Я по натурі оптиміст і в душі хочу вірити: настане той час, коли слово «реформа» зникне з уст державних мужів, адже воно означає поліпшення. А що поліпшилось у сільському господарстві, коли щороку зникають з карти України десятки сільських населених пунктів, господарства розпадаються, галузі виробництва скорочуються?
До складу товариства «Осіївське» входять села Осіївка і Мала Киріївка, два селища. На території громади є дві школи, в яких навчаються майже 400 дітей. Землі в обробітку маємо 3239 га, видано державних актів на землю 1157. Вийшли з господарства всього-на-всього 25 чоловік зі своїми земельними і майновими паями. В товаристві діють дві молочнотоварних ферми, де утримуються 1750 голів ВРХ, з них 500 дійних корів. На двох свинофермах відгодовуємо 1600 свиней. Протягом останніх трьох років надій від корови становив 4247 кг. Виручки від реалізації тваринницької продукції маємо 2 млн. 900 тис. грн. Цей показник значно менший, ніж могли б отримати.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 19.10.2005-18:47 ] «ТЕПЛО ЗАВОДСЬКОЇ СІМ’Ї  ТЕПЛО ЗАВОДСЬКОЇ СІМ’Ї

Відтоді, як очолив колектив Бершадського спиртового заводу, у серпні минуло шість років. І нині нам приємно усвідомлювати, що підійшли до професійного свята з вагомими показниками виробництва. За 9 місяців вироблено 500 тисяч декалітрів спирту. Потужності браго-ректифікаційного відділу використовуються стовідсотково.
Спирту „Люкс", зокрема, вироблено 455 тисяч декалітрів, крім того, 240 т вуглекислоти, 220 т – концентрату квасного сусла. Товарна продукція складає майже 15 млн. грн. Програмою на четвертий квартал передбачено виробництво ще 200 тис. декалітрів спирту, чималу кількість інших видів продукції. Ріст виробництва, продуктивності праці простежується щомісяця.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 17.09.2005-12:15 ] «БАГАТО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ  БАГАТО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

В цьому ще раз переконалися сільські лідери під час об'їзду населених пунктів з метою ознайомлення з їх благоустроєм та підготовкою закладів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Цього разу сільські голови відвідали села південної зони району.
В Яланці учасники об'їзду ознайомилися з роботою місцевої школи. В Поташні, оглядаючи село, вони відвідали музей історії села та культури, в Романівці приділили увагу стану доріг, в Кидрасівці – благоустрою центру, ФАПу та облаштуванню церковної території, у Голдашівці – стану меморіалу загиблих односельчан та території ферми. Викликали інтерес у присутніх і відвідини Вовчка, умови праці в Лісниченській сільській раді, а в Михайлівці – знайомство зі школою та музеєм Родіона Скалецького, дільничною лікарнею та будинком культури. А ще – тісною співпрацею сільської ради з керівництвом місцевого сільгосптовариства.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трибуна депутата' [ 07.09.2005-17:21 ] «НЕ МІСЦЕ КРАСИТЬ ЛЮДИНУ  НЕ МІСЦЕ КРАСИТЬ ЛЮДИНУ

Відкрите акціонерне товариство “Бершадське районне підприємство “Агромаш” має славну історію. Незважаючи на економічні негаразди, пов’язані з реформуванням агропромислового комплексу, це підприємство і сьогодні досить потужне, воно добре відоме не лише на Вінниччині, а й далеко за її межами. Як колективу вдається бути на плаву? Чим живе колектив сьогодні? Про це та інше розповідає директор ВАТ “Бершадське РП “Агромаш” А.В. ОкаЄвиЧ, депутат районної ради.
– Анатолію Васильовичу, насамперед, кілька слів про саме підприємство. Чим воно займається?
– ВАТ “Бершадське РП “Агромаш” – підприємство багатогалузеве, воно має чотири структурні підрозділи. В наших майстернях спеціалісти виконують будь-які замовлення – від простих до найскладніших ремонтів сільськогосподарської техніки. Ми вже майже 400 тракторів Т-150

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3]Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Понеділок, 10 Серпня 2020p 5:10
DB 5 за 0.00937 сек
www.bershad.ua