Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ЗАБУВ ВІЛ, КОЛИ ТЕЛЯМ БУВ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Інформує податкова

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaІнформує податкова

Сторінки:
[1] [2] »
 RSS-канал категорії 'Інформує податкова' [ 10.06.2007-11:20 ] «ВІДПОВІДЬ БЕРШАДСЬКОЇ МДПІ  ВІДПОВІДЬ БЕРШАДСЬКОЇ МДПІ

на відкритий лист виконкому Війтівської сільської ради, опублікований в газеті "Бершадський край" № 45 від 23 травня 2007 року.
Шановний Сергію Григоровичу!
Бершадська МДПІ отримала всі Ваші три листи, які надіслали на нашу адресу.
Два листи за №27 від 7 лютого 2007 року і №40 від 21 березня 2007 року носять інформаційний характер і не передбачають зворотнього інформування. В даних листах Ви не просили надати Вам відповідь. Отримана інформація прийнята до уваги і була врахована при складанні графіка планових перевірок на II квартал 2007 року. Відповідь на лист №42 від 26 березня 2007 року надіслана поштою 30 березня 2007 року і повторно 23 травня 2007 року.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Інформує податкова' [ 13.09.2006-7:44 ] «МІнІмІзацІЇ податкІв – надІйний заслІн!  МІнІмІзацІЇ податкІв – надІйний заслІн!

У цьому році перед органами державної податкової служби України постали надзвичайно важливі бюджетні завдання, які потребують використання всіх наявних ресурсів, одним із яких є удосконалення роботи з платниками податків, спрямованої на добровільне виконання податкових зобов'язань та оптимізацію адміністрування платежів до бюджету, що сприятиме наповненню дохідної частини бюджету.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Інформує податкова' [ 12.08.2006-17:44 ] «ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ – НА СТАДІЇ ЗАВЕРШЕННЯ  ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ – НА СТАДІЇ ЗАВЕРШЕННЯ

Для вдосконалення процесу обслуговування платників податків, зокрема отримання податкової звітності та її обробки в електронному вигляді, ДПАУ впроваджує Пілотний проект.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Інформує податкова' [ 05.08.2006-16:43 ] «ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР  ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

на серпень 2006р.
9 серпня, середа – останній день подання:
– декларації з податку на прибуток підприємства за 1 півріччя 2006 р.;
– декларації з ПДВ за II квартал 2006 р.;
– податкового розрахунку за формою №1ДФ за II квартал 2006 р.;
– розрахунку збору за водокористування за І півріччя 2006 р.;
– розрахунку збору за геологорозвідувальні роботи за II квартал 2006 р.;
– розрахунку збору за забруднення за І півріччя 2006 р.;
– звіт про суми пільг в оподаткуванні юридичних та фізичних осіб за І півріччя 2006 р.;

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Інформує податкова' [ 27.05.2006-7:28 ] «ГРАФІК  ГРАФІК

прийому громадян посадовими особами Бершадської МДПІ
Когут Володимир Петрович – начальник Бершадської міжрайонної державної податкової інспекції – кожен перший та другий понеділок місяця з 14-ої до 16 год.
Крива Ганна Олександрівна – перший заступник начальника Бершадської МДПІ – кожен перший та другий вівторок місяця з 10-ої до 13 год.
Чуба Віталій Володимирович – заступник начальника – начальник Чечельницького відділення Бершадської МДПІ – кожен четвер з 10-ої до 13 год.
Устенко Тетяна Григорівна – начальник відділу контрольно-перевірочної роботи – кожен третій та четвертий понеділок місяця з 10-ої до 13 год.
ДесЯтник Надія Микитівна – заступник начальника – начальник відділу погашення прострочених податкових платежів – кожен третій та четвертий вівторок місяця з 10-ої до 13 год.
Чорнокозинський Олександр Петрович – голова профкому Бершадської МДПІ – кожну п'ятницю з 10-ої до 13 год.
Примітка: при відсутності одного з керівників, прийом проводять інші керівники, які заміщують відсутнього з розподілом обов'язків.


 RSS-канал категорії 'Інформує податкова' [ 16.05.2006-20:44 ] «ОБЧИСЛЮЄМО ПО-НОВОМУ  ОБЧИСЛЮЄМО ПО-НОВОМУ

З 01.01.2006 року для обчислення кількісного складу працівників при розрахунку комунального податку застосовується нова статистична Інструкція. У зв'язку з цим Державна податкова адміністрація України своїм наказом внесла зміни до форми податкового розрахунку комунального податку. Відтак уточнено, якщо рішенням органу місцевого самоврядування при встановленні комунального податку звітним податковим періодом визначено календарний місяць, то в рядку 01 вказується середньооблікова кількість штатних працівників за такий місяць. Якщо ж – календарний квартал, півріччя або рік, то зазначається сума середньооблікової кількості штатних працівників за кожен місяць такого періоду.


 RSS-канал категорії 'Інформує податкова' [ 06.03.2006-18:14 ] «ПРИЄМНІ НОВИНИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ  ПРИЄМНІ НОВИНИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Верховна Рада ввела мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, спожиті в побуті газ і електроенергію та послуги громадського транспорту. Відповідним законом стверджується, що мораторій уводиться на період до встановлення розміру мінімальної зарплати і пенсії на рівні прожиткового мінімуму та до погашення заборгованості з виплати зарплат і стипендій. За всі ці послуги населення буде платити за тарифами, встановленими станом на 1 січня 2006 р. У той же час Верховна Рада надала право споживачам телекомунікаційних послуг безплатно одержувати від оператора або провайдера рахунки за надані послуги. Раніше детальну інформацію (точну дату дзвінка, місця, кількість виговорених хвилин і плату за ці хвилини) можна було одержати тільки за додаткову плату.
Сектор зв'язків із громадськістю Бершадської МДПІ.


Сторінки:
[1] [2] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:09
DB 5 за 0.00972 сек
www.bershad.ua