Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ПОГАНА КОМПАНІЯ І ДОБРОГО ЧОЛОВІКА ЗІПСУЄ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Є така думка

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЄ така думка

Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] »
 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 07.04.2008-19:15 ] «ЧИ МОЖЛИВИЙ СІЛЬСЬКИЙ ТУРИЗМ НА БЕРШАДЩИНІ?  ЧИ МОЖЛИВИЙ СІЛЬСЬКИЙ ТУРИЗМ НА БЕРШАДЩИНІ?

2008 рік Указом Президента України В.Ющенка проголошено Роком туризму і курортів
в Україні.
Туризм з кожним роком відіграє все більшу роль у житті нашої держави. Завдяки розвитку туризму, Україна стає все більш відомою в світі не лише як перспективний туристичний напрямок, але і як держава зі значним економічним потенціалом, багатою історією та культурою.
Сільський зелений туризм – явище багатогранне. Один із його аспектів, зважаючи на сучасний стан соціально-економічного розвитку країни, соціальний. По-перше, відкриває нові робочі місця для місцевих жителів; по-друге, сприяє підвищенню рівня життя сільських жителів; по-третє, є додатковим прибутком у бюджеті місцевої громади, який буде використаний для потреб громадськості.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 28.03.2008-19:44 ] «ЩО СТОЇТЬ ЗА НЕБАЖАННЯМ ПЕРЕЙМЕНУВАТИ ВУЛИЦІ?  ЩО СТОЇТЬ ЗА НЕБАЖАННЯМ ПЕРЕЙМЕНУВАТИ ВУЛИЦІ?

Іде сімнадцятий рік незалежності України, а Бершадь та деякі села району і досі живуть цінностями неіснуючої держави. Навіть у центральній частині міста можна робити екскурс в історію колишнього Союзу. Що може бути красномовнішим, ніж назви вулиць: Червоноармійська, Радянська, Комуністична, Котовського, Дзержинського, Урицького, Якіра… А трохи далі від центру іноді складається враження, що потрапив до кадрів фільму «Іронія долі, або з легкою парою»: 50 років СРСР, 50 років Жовтня, 50 років ВЛКСМ, Леніна, Свердлова, Комунарів та інші.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 10.03.2008-10:58 ] ««ВОРОГ НАРОДУ»  «ВОРОГ НАРОДУ»

Як і інші, кому в 30-і роки було приклеєне тавро "ворога народу", Петро Степанович Жила згадувати про це, а тим паче розповідати, не любив. Мені з ним довелося чимало років працювати на Бершадському цукрокомбінаті. Тому про його життєві тріумфи і трагедії я теж дещо знав. А ось кілька років тому його донька, яка нині проживає в Москві, розповіла мені цікаву історію з життя свого батька.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 20.02.2008-19:57 ] «ЗВІДКИ ЧЕКАЄМО ПОМОЧІ?  ЗВІДКИ ЧЕКАЄМО ПОМОЧІ?

Ностальгія за минулим. Як часто чуємо цей вислів. Але за яким саме? За чим? Адже було воно різним. Як і люди, які його творили.
Особливо важко доводилося з двадцятих років по шістдесяті. Якщо навіть для декого вони були трагічними, все ж можна було б взяти і з них чимало корисного.
У 1931 році, наприклад, нашу сім’ю виселили з хати, у 1937-му розстріляли батька (реабілітований посмертно). Щоб вижити, нам, дітям, доводилося пасти людську худобу, бавити дітей. Не життя то було, а мука.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 23.11.2007-20:41 ] «ЗАСМІЧУЄМО ЩОДЕННО І БЕЗДУМНО  ЗАСМІЧУЄМО ЩОДЕННО І БЕЗДУМНО

Великий Гете писав: «Природу найлегше підкорити, підкорившись її законам». І це справді так. Про те чи завжди ми так робимо? Пригадався мені зараз, перед початком зими, один з останніх днів літа.
… На траву біля міського фонтану, де щойно прибрала техпрацівниця, жінки, діти яких гралися поруч, спокійно лузали насіння і лушпинням смітили на асфальт і траву. На моє зауваження холоднокровно відповіли (мені здалося, що у цьому спокої приховувалася чимала доза цинізму):
– Щоб вона (мається на увазі техпрацівниця) прибирала, раз за це гроші одержує!
– А якби на її місці працювала ваша мати? – надія пробитись до людської совісті не полишала мене.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 15.11.2007-22:50 ] «НЕПРОЩЕННИЙ ЗЛОЧИН  НЕПРОЩЕННИЙ ЗЛОЧИН

Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках двадцятого століття на знала, мабуть, жодна країна. Я багато років займаюся дослідженням і вивченням цього трагічного періоду в житті моїх односельчан, розмовляв з багатьма живими свідками тих подій. Їхні розповіді тривогою і сумом відгукуються в серці. З голоду пухли і помирали діти, чоловіки, жінки, часто цілими сім'ями. Були випадки людоїдства. В історії України голодомор – це невигойна рана.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 14.11.2007-20:20 ] «ЧОМУ ЗАМОВКАЮТЬ ДУХОВІ ОРКЕСТРИ?  ЧОМУ ЗАМОВКАЮТЬ ДУХОВІ ОРКЕСТРИ?

Кого з нас не полонила у дитинстві неповторна мелодія духового оркестру, без якого не обходилося жодне свято. Як винагорода сприймалася найменша можливість постояти поряд з музикантами чи попасти в число везунчиків під час їхньої гри в оркестровій ямі клубу.
Все це відчув особисто, як і ту гордість, коли п’ятикласником став учасником одного з кращих духових оркестрів району.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:08
DB 5 за 0.00943 сек
www.bershad.ua