Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ПРИ ДОБРІЙ ГОДИНІ ВСІ ДРУЗІ Й ПОБРАТИМИ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Є така думка / сторінка 2

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЄ така думка

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] »
 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 12.10.2007-20:59 ] «НЕ ВМІЄМО ДРУЖНО, ОТ І СУТУЖНО  НЕ ВМІЄМО ДРУЖНО, ОТ І СУТУЖНО

Не зовсім звичне зібрання відбулося днями у районній державній адміністрації. На нього було запрошено як безпосередніх виконавців робіт по газифікації, яка здійснюється в районі, зокрема в Джулинці, так і всіх причетних до вирішення цієї проблеми. Передували цьому неодноразові звернення представників джулинської територіальної громади у районну державну адміністрацію з приводу зволікання з введенням в експлуатацію мережі газопостачання, яке має місце у цьому селі.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 11.09.2007-8:30 ] «НЕ ДАМО СЕБЕ ОБМАНУТИ!  НЕ ДАМО СЕБЕ ОБМАНУТИ!

Як людина, що через хворобу не має можливості "ходити в народ" і через те має іншу змогу – постійно знайомитись із засобами масової інформації і, як колишній партійний та радянський працівник з великим досвідом, хотів би напередодні виборів поділитися своїми міркуваннями. Не ставлю за мету когось агітувати, переконувати чи повчати. Але застерегти від непродуманого кроку під час голосування вважаю своїм обов'язком. Чи правильним буде наше рішення, ми усі відчуватимемо лише згодом.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 26.06.2007-19:19 ] «КИМ БУТИ?  КИМ БУТИ?

Хочу. А чи можу? Таке питання має поставити собі кожен при виборі майбутньої професії. Адже далеко не завжди наші бажання відповідають нашим здібностям.
Останнім часом часто доводиться відповідати на запитання, які стосуються університетів, інститутів, академій. Однак дехто вважає доцільнішим спочатку одержати професію в училищі, а вже потім визначитися в подальшому житті. В багатьох училищах введено програми, які дають кваліфікацію молодшого спеціаліста, тобто можна за чотири роки і середню освіту здобути, і, зрештою, отримати диплом не гірший, ніж у коледжі чи технікумі, не кажучи вже про нові сучасні професії.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 26.06.2007-19:02 ] «ЧИ ВСІ БУЛИ ЗГАДАНІ?  ЧИ ВСІ БУЛИ ЗГАДАНІ?

Нещодавно увесь світ відзначав Міжнародний день захисту дітей. Україна теж в цей день особливу увагу приділила дітям. В Бершаді були проведені різні заходи для діток. Але чи всі були згадані в цей день, чи нікого не забули? На жаль, про дітей-інвалідів в цей день ніхто не згадав. Їх рідко можна побачити на вулицях, але це ще не означає, що їх не існує.
"За даними МОЗ України на 1-ше січня 2004 року у закладах охорони здоров'я перебувало на обліку 229964 особи з легким та помірним ступенем розумової відсталості, з них 18493 – діти". (З концепції соціальної орієнтації осіб з розумовою відсталістю).

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 10.06.2007-11:19 ] «ЖИТИ ТРЕБА ПЕРСПЕКТИВОЮ  ЖИТИ ТРЕБА ПЕРСПЕКТИВОЮ

Останнім часом модою стало нарікати на труднощі, які переживаємо
у сільськогосподарському виробництві. Насправді ж вони мізерні у порівнянні з тими, які люди переживали колись, вважає Герой Соціалістичної Праці
В.І. Хрипливий. Якщо навіть згадати роки, коли він був зайнятий у цій галузі.
Добру, за його словами, школу пройшов у Баланівці, де тривалий час працював головним агрономом. Вести рільництво доводилося в основному йому самому. Та ще й в умовах, коли чотири господарства об'єдналися в одне. Тож і сівозміни нарізали по-новому, і садки організовували.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 22.04.2007-22:12 ] «НАША СПАДЩИНА  НАША СПАДЩИНА

Процеси національно-духовного відродження, зростаючий інтерес до історії нашого народу змушують все частіше звертатися до культурно-історичної спадщини України, що є невід'ємною складовою українського народу і одним із пріоритетів культурної політики Української держави.
Всього в районі на державному обліку знаходиться 119 пам'яток культурної спадщини. З них: археології – 30, історії – 71, монументального мистецтва – 18. За всіма пам'ятками ведеться належний догляд з боку сільських громад, з якими укладені охоронні договори.
У 2006 р. проводилися ремонти пам'ятників за рахунок місцевих бюджетів та впорядковувалася територія навколо них. Найбільше коштів було виділено сільськими радами Баланівки, Війтівки, Джулинки, Михайлівки, М'якоходу, Осіївки, Серединки, Тернівки, Флорино, Чернятки.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 22.04.2007-22:10 ] «ВІД КОГО ЗАЛЕЖАТЬ ДОЛІ?  ВІД КОГО ЗАЛЕЖАТЬ ДОЛІ?

Як різняться вони? Над деким вона так вже позбиткується, що і не передати. Але і в таких випадках, хто має силу, переборює негаразди і залишається людиною. Глушить їх горілкою лише той, у кого не вистачає терпіння вистояти. Полегшення при цьому хоч і настає, та лише до тих пір, поки зелений змій взагалі не візьме таку людину у свої міцні обійми. А так, як з них не так просто вже і вирватися, людина знову втрачає спокій, сім'ю, а то і життя.
Над Володимиром Приком, який народився ще до війни, вона теж неабияк познущалася. Якось мати випросила у трактористів пляшечку гасу. Потрібно було чимсь світити. Вони ж, горе-жартівники, налили бензину.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 13 Серпня 2020p 13:52
DB 5 за 0.01171 сек
www.bershad.ua