Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ХІБА ВСЕ ТЕ ВОВК, ЩО СІРЕ? "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Є така думка / сторінка 5

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЄ така думка

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5]
 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 17.08.2005-0:33 ] «ЗВЕРНЕННЯ  ЗВЕРНЕННЯ

Ми, члени політичної консультативної ради при обласній раді та облдержадміністрації, повноважні представники обласних організацій політичних партій різних ідеологічних спрямувань, усвідомлюючи велике історичне значення здобуття Україною державної незалежності та важливість подальшої розбудови суверенної, демократичної, соціальної, правової держави, утвердження національної ідеї, що засвідчує споконвічне прагнення народу до свободи, звертаємось до народних депутатів, депутатів місцевих рад, членів політичних партій, громадських організацій, жителів Вінниччини гідно відзначити 14-у річницю незалежності України.
Підготовку та проведення святкових заходів маємо використати для успішної реалізації програми Президента та Уряду "Назустріч людям", завдань соціально-економічного розвитку, консолідації та демократизації суспільного життя області, зміцнення державної ідеї, національно-патріотичного та духовного виховання молодого покоління.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 17.08.2005-0:20 ] «ПРОТИПРАВНО І НЕСВОЄЧАСНО  ПРОТИПРАВНО І НЕСВОЄЧАСНО

Реабілітація ОУН-УПА протиправна і несвоєчасна – так заявили члени ради організації ветеранів району, які недавно збиралися, щоб обговорити дії влади та публікації деяких засобів масової інформації з цього питання. У своєму виступі голова ради інформував присутніх про те, що комітет ветеранів війни України звернувся до Президента В.А.Ющенка, Голови Верховної Ради В.М.Литвина та Прем'єр-міністра Ю.В.Тимошенко з рядом вимог. У цьому зверненні, зокрема, говориться про те, що вже підготовлено проект Закону України Про внесення до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту щодо сприяння примирення і прирівнювання в правах вояків УПА (Української Повстанської Армії) і надання їм статусу ветеранів», що дасть можливість цим людям користуватися всіма належними їм соціальними пільгами. З такою заявою і роз'ясненням проекту закону виступив міністр праці і соціальної політики В.А. Кириленко. Присутні на засіданні президії районної ради ветеранів, інвалідів війни М.П. Журавльов, І.О. Дяченко, А.П. Вайнер, О.В. Манзенко, С.Ф. Ковбасюк, Т.О. Заремба та інші у своїх виступах наголошували, що в заяві міністра зовсім не взято до уваги, що мета червоноармійців і бойовиків була різна: ветерани Великої Вітчизняної війни проливали кров, захищали свій народ, свою землю, УПА ж вела боротьбу на користь гітлерівської Німеччини та її сателітів.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 06.08.2005-1:26 ] «ЗАБУР'ЯНИЛИСЯ...  ЗАБУР'ЯНИЛИСЯ...

Цей "пейзаж" із нашої славної Бершаді. Розкошують бур'яни біля цукрового заводу, майже поруч з центральною дорогою.
Погодьтеся, такі висадки можна бачити не лише тут, але й по всіх вулицях. Поїдьте за місто, на дачі, у лісосмуги-сміттєзвалища – там ще гірше!
І в селах не краще. Квітують будяки у центрі та на околиці, а погляньте, як заросли кладовища...
Колись у Бершаді була добра традиція: щоп'ятниці проводити день благоустрою, прибирати територію біля кожного підприємства, кожного дому. А що думають депутати сільських, міської та районної рад? Мабуть, пора розпочинати місячник благоустрою до відзначення 14-ої річниці незалежності України.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 04.08.2005-7:28 ] «ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ  ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Україна стоїть на шляху до європейської спільноти. Така її орієнтованість зумовлює потребу в покращенні соціально-культурних умов населення міст, селищ та сіл. На даному етапі територіальні громади не в змозі самостійно, власними коштами створити належні умови для соціально-культурного розвитку, недостатня їх обізнаність із практикою вирішення цих питань в країнах європейського товариства, з порядком та формами складання проектів для отримання грантів.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 13.07.2005-3:00 ] «РАЗОМ З АТЕСТАТОМ –  ДИПЛОМ ФАХІВЦІВ  РАЗОМ З АТЕСТАТОМ – ДИПЛОМ ФАХІВЦІВ

Прочитавши статтю П.Маніленка "Не красять Бершадь борги", вразило те, що на засіданні колегії райдержадміністрації, крім багатьох проблем, гостро стояло питання про підготовку кадрів для сільського господарства. Одразу згадалася Бершадська професійно-технічна школа, яка постійно і довгий час готує кадри для села.
З 1993 р. підготовлено трактористів-машиністів сільгоспвиробництва – 285, водіїв автомобіля – 290, кухарів – 285, кравців – 240, продавців – 150 чоловік. Педагогічному колективу приємно чути від керівників товариств про роботу наших учнів. Так, керівник ТОВ "Валерія" с. Голдашівки Г.Г. Чернієнко характеризує молодого спеціаліста Костянтина Попандопола, як сумлінного та добросовісного працівника.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5]Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 13 Серпня 2020p 14:12
DB 5 за 0.01402 сек
www.bershad.ua