Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" МИЛІ ГОСТІ, ЧИ НЕ НАДОКУЧИЛИ ВАМ ХАЗЯЇ? "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Є така думка / сторінка 4

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЄ така думка

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] »
 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 19.10.2005-18:42 ] «МОВА НАРОДУ – ЦЕ ЙОГО ДУХ  МОВА НАРОДУ – ЦЕ ЙОГО ДУХ

Мова – один із факторів самоорганізації суспільства, вагома складова культури. Чи можемо ми уявити ділових англійців без англійської, експресивних іспанців – без іспанської або впевнених німців без німецької мов? То чому ж у нас не так, чому ми, українці, так схильні до самоприниження?
Українська мова, без якої неможливе існування нашої національної культури, нічим не гірша за вище названі, ба, навіть краща, адже рідна! Це мова батьків, коханої, мова чудових поетів та прозаїків, мова видатних громадських діячів та вчених. Понад триста років з різних об'єктивних і суб'єктивних причин вона зазнавала утисків. Але вижила!

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 07.09.2005-17:18 ] «СПОМИН ПРО ЛІТО  СПОМИН ПРО ЛІТО

Ось уже добігло до кінця літо, залишаючи позаду тихі вечори, сповнені неповторними хвилинами, сонячні дні, такі теплі та приємні. Тому я поцікавилася, як провели літні канікули учні моєї школи.
Вітя КушнІр (10-А клас) найпершим захотів поділитися враженнями:
"Ці літні канікули були незабутні. Я і мої друзі отримали нагоду побувати у Польщі. Яка це чудова країна! Кожен будинок – неповторний, здається, що будівлі потонули у зеленому морі лісів. Справляють враження і церкви. Помітно вирізняється оформлення їх стін різноманітними картинами на біблійні сюжети.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 07.09.2005-17:15 ] «ЗНОВУ НА РОЗДОРІЖЖІ?  ЗНОВУ НА РОЗДОРІЖЖІ?

На світі живу не один десяток літ. Гляну, бувало, на село і задумаюся. Живемо ніби в однакових умовах, а життя складається по-різному.
Більшість все-таки залежить від глави сім'ї. І немає різниці, хто це, жінка чи чоловік. Зуміють виховати дітей – буде порядок. Якщо ж глава сім'ї не може визначитися і тягне в один бік, а його дружина в інший, добра не чекай.
Але це – сім'я. Яке життя створили, так і житимуть. А якщо у масштабах держави? Якщо її глава не зуміє створити нормальне життя, страждатимуть мільйони. І дивним у даній ситуації видається, чому саме в Україні постійно обираються такі керівники. Адже держави Західної Європи, Скандинавії, прибалтійські в гірших умовах, а живуть краще.
Дочекалися, нарешті, що і наш народ обрав собі президента, якого хотів. Але за перші місяці його перебування при владі щось не зовсім такий початок, яким, на мою думку, він мав бути. От і закрадається сумнів: чи вдасться знову здолати економічну кризу.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 29.08.2005-11:55 ] «ДРУЖИТИ З НАУКОЮ  ДРУЖИТИ З НАУКОЮ

У дні помаранчевої революції я була на Майдані разом з усією родиною. І нині як ніколи відчуваю, що новій владі потрібна підтримка народу. Кожна людина має спитати у самої себе: «А що я конкретно зробив, щоб жилося у країні краще?» З таким запитанням і я звернулася до самої себе і хочу коротко про це розповісти.
У 1949 році за направленням Київського технологічного інституту харчової промисловості я приїхала в Бершадь, де почала працювати на спиртзаводі інженером-технологом. На моїх очах завод нарощував потужність, приростав новими цехами. Формувався працелюбний, згуртований колектив, якому під силу були будь-які завдання. Одним із перших у країні завод отримав звання «Підприємство високої культури виробництва», а згодом як знак особливих досягнень – перехідний Червоний прапор на вічне зберігання. Як технічний керівник я постійно дбала про оновлення виробництва,

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 29.08.2005-11:42 ] «ПРО ТЕРНІВСЬКИЙ ТАШЛИК  ПРО ТЕРНІВСЬКИЙ ТАШЛИК

Село це таке ж на Бершадщині, як і інші. Тут 1260 жителів, з яких 680, що більше половини, пенсіонери. У перший клас у цьому році піде п'ятеро.
На території сільської ради діє ТОВ "Україна", випробовують свої сили першопрохідці в орендній справі.
Не можна не згадати, як колись тут вирувало життя, а базар був одним із найбільших у районі, найбагатших. Останні ж роки, як висловлювалися пенсіонери біля відділення зв'язку (у цьому ж будинку сільська рада), життя ніби завмерло, ніби «пороблено» щось Тернівці, «задавнено». Присісти б оце, скаржаться, дати ногам відпочити, так немає на що. Далі самі ж продовжили. Якби і зробили у цьому місці для таких, як ми, «лавочку», то до ранку наступного дня її обов'язково вкрадуть. Бо такі у нас люди.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 22.08.2005-20:34 ] «БЕЗ ОРАНЖЕВИХ ОКУЛЯРІВ  БЕЗ ОРАНЖЕВИХ ОКУЛЯРІВ

Рік тому на високому офіційному рівні було урочисто відзначено 13-ту річницю нашої незалежності. Був військовий парад, святковий салют, урочисте зібрання, на якому виступив тодішній Президент Леонід Кучма. Все те уже історія. Так, але дуже повчальна. Ось фрагмент з виступу Л.Кучми, який стосувався уже недалеких виборів Президента України: "Виборчий процес доходить до свого зеніту, але нічого такого в Україні не відбувається. І не відбудеться. Усе станеться так, як вирішить український народ".

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 22.08.2005-20:31 ] «ДОЛЯ ДЕРЖАВИ НАМ НЕ БАЙДУЖА  ДОЛЯ ДЕРЖАВИ НАМ НЕ БАЙДУЖА

14 років незалежності... Начебто невелика дата, але для держави, котра завжди прагнула до волі, вона досить вагома. Це не просто якийсь певний період окремого життя, а дні, місяці боротьби за право бути нацією. Та чи справді ми маємо те, до чого так гаряче йшли багато століть, а надто – останнє десятиріччя?
Скажімо, ким є чотирнадцятирічний підліток? Це вже не дитина, але й самодостатньою людиною його назвати важко, це особистість, котра, поки що, набуває досвіду, формує свій характер. То чому ж ми, українці, не можемо хоча б на рівні підлітка збагнути те, чого не встигли чи не змогли зробити за ці роки!

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 13 Серпня 2020p 14:49
DB 5 за 0.01261 сек
www.bershad.ua