Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" РОТ НЕ ГОРОД - НЕ ЗАГОРОДИШ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Є така думка / сторінка 3

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaЄ така думка

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] »
 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 07.03.2007-14:11 ] «ЧАСТІШЕ ЗАХОДЬМО ДО ХРАМУ  ЧАСТІШЕ ЗАХОДЬМО ДО ХРАМУ

Коли йду вулицями міста і проходжу біля храму – зупиняюсь на хвилину. Розглядаю його будівлю, що стрімко підноситься вгору. Це особливе місце. Тут кожен має задуматися над довколишнім світом. Храм закликає піднести очі до неба і пригадати, що кожен з нас – частина Всесвіту. Біля храму ми згадуємо, що маємо з повагою ставитися до матері і батька, до вчителів, до старших. Храм нагадує нам про цю правду для всіх.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 24.01.2007-22:52 ] «ГЛУМИМОСЯ НАД ПАМ’ЯТТЮ?  ГЛУМИМОСЯ НАД ПАМ’ЯТТЮ?

Я народився у важкі післявоєнні роки в Голдашівці, тут розпочинав свою трудову діяльність. Хоч зараз і мешкаю у Бершаді, в рідному селі на кладовищі вічним сном спочивають мати, сестра, братова, дружина, інша рідня. Прийду до них, щоб відвідати, і серце крається. До сліз стає боляче за друзів, односельців. Адже, працюючи у свій час водієм, проїхав більшість республік колишнього Союзу, але такого безладу, як на нашому кладовищі, щось не бачив.
Ворота давно "вросли" в землю, і скрізь панують бур'яни. Благоустроєм не займається ніхто роками. Ховають своїх рідних де хто хоче, ніякого порядку. Іноді, коли копають могилу на покійника, навіть добувають інші домовини. Ті ж, хто проводжає їх в останню дорогу, нерідко топчуться по інших захороненнях. Все це бачать і священнослужителі, яких у нашому селі аж два, представники місцевої влади і роками чомусь до цього немає ніякого діла. Чи не пора вже подумати про наведення всім миром порядку на цьому святому місці? Чи, може, взагалі слід "закрити" старе кладовище?

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 17.07.2006-22:24 ] «ПОКОЛІННЯ...  ПОКОЛІННЯ...

Кажуть, що кожне покоління має свої якісь особливості й часто не розуміє наступне. Я спробую переконати світ у протилежному. Можливо, мені це не вдасться, але...
Хтось уже сказав, що всі ми (і сучасна молодь, і люди, що були юними 50 років тому) хочемо того самого: кохання та щастя, чи не так? Відрізняємося лише потребами та формами в їх задоволенні, бо раніше люди були раді клубам, у яких показували чорно-біле кіно, а перед тим були танці, а рік тому була війна. Вони, все одно, вважали себе щасливими, вміючи з високо піднятою головою та тримаючись за руку друга, долати будь-які труднощі.
А чого хоче сучасне покоління? Усього! Нам усього мало. Часто ми не знаємо чого хочемо. Старенькі дідусь і бабуся можуть допомогти, та ми ж їх не слухаємо. "Що вони розуміють?" – думаємо ми. Часи змінилися, а люди залишились колишніми. Моє покоління могло би багато чому навчитись у "дітей війни". Потім про все пошкодуємо. "Якби молодість знала, якби старість могла!.."
На долю моїх дідуся і бабусі випало, що з ними живе їхня онучка, тобто я, і не було ще жодного разу, щоб хтось з нас про це пошкодував.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 17.07.2006-22:17 ] «А ПОПЕРЕДУ НОВЕ ЖИТТЯ  А ПОПЕРЕДУ НОВЕ ЖИТТЯ

Ще недавно я і мої ровесники, переступивши поріг Вінницького державного педагогічного університету, складали іспити, хвилювалися, раділи успіхам і сумували від невдач. А сьогодні попрощалися з мудрими, вимогливими викладачами, вірними друзями.
П'ять років промайнуло, як одна мить. За цей час університет, гуртожиток стали для нас другою домівкою. Тут ми набиралися нових знань, пізнавали таїну слова, свій родовід, проводили різні наукові дослідження, на основі яких писали реферати, курсові та залікові роботи, мандрували "країнами" лексики, морфології, стилістики.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 06.03.2006-18:16 ] «НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ  НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ

Ми єсть народ, якого правди сила
Ніким звойована ще не була...
Ці перефразовані слова класика української літератури Павла Тичини стали основою нашої ідеології, назвою нашого блоку – Народного блоку Литвина, до якого входять Народна Партія, Всеукраїнське об'єднання лівих "Справедливість", Українська селянська демократична партія. Ми сила, що сформувалася в новий період і для нового періоду.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 27.10.2005-17:33 ] «НЕ ПОСАДА ВАЖЛИВА, А ДОВІРА  НЕ ПОСАДА ВАЖЛИВА, А ДОВІРА

Широкий відгук у читачів викликало інтерв'ю з головою райдержадміністрації С.Л. Шульц – «Ложка дорога до обіду, а колектив міцний ватажком», видрукуване у газеті від 12 жовтня ц.р.
На публікацію відгукнулися, підтримуючи кандидатуру на керівника освітянського колективу району Л.Т. Почвірну, – учасники колегії відділу освіти 19 жовтня нинішнього року; голова райорганізації профспілки працівників освіти М.К. Морочинський; директор, заступники і вчителі Баланівської школи; заступник директора Устянської школи Т.Д. Гончарук.
Своїми думками щодо виплати зарплати, премії, виконання колективного договору поділився учитель міської школи №1 О.О. Дьомін.
А слово сьогодні редакція вирішила надати Л.Т. ПоЧвІрнІй.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Є така думка' [ 20.10.2005-8:00 ] «РОБОТА, В ЯКІЙ НЕМАЄ  ДРІБНИЦЬ  РОБОТА, В ЯКІЙ НЕМАЄ ДРІБНИЦЬ

Такий лейтмотив Всеукраїнської селекторної наради з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань організації та проведення виборів 26 березня 2006 р., що пройшла у вівторок. В її роботі брали участь віце-прем'єр-міністр з регіональної політики Роман Безсмертний та голова Центральної виборчої комісії Ярослав Давидович. Вони зробили короткий огляд виконаних заходів і поставили завдання на найближчий період.
Наголошувалося, що у всіх регіонах створено робочі групи з організації і проведення виборів, налагоджено їх діяльність. У багатьох областях, зокрема на Вінниччині, завершено складання первинних списків виборців, які, до речі, мають бути і в електронному вигляді. У подальшому це дасть змогу сформувати єдиний державний реєстр виборців.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 13 Серпня 2020p 14:55
DB 5 за 0.01337 сек
www.bershad.ua