Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" НЕ ТАК ХУТКО РОБИТЬСЯ, ЯК МОВИТЬСЯ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Персоналії / сторінка 7

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaПерсоналії

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »
 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 21.11.2006-18:09 ] «УСПІХ СУПРОВОДЖУЄ НАПОЛЕГЛИВИХ  УСПІХ СУПРОВОДЖУЄ НАПОЛЕГЛИВИХ

У сільськогосподарському виробництві немає легких професій. Тим більше у тваринництві. Бо і день буває ненормованим, і з вихідними часто доводиться не рахуватися. А скільки разів бувало, що у якомусь із підрозділів щось не так, домашні справи відкладалися на інший план. Адже у першу чергу про виробництво запитають.
Не міг про це не знати М.М.Нечипоренко ще тоді, коли опановував у Білій Церкві фах зоотехніка. Як-не-як, а виростав у селі, і зазвичай допомагав по господарству. А вже дещо пізніше несподівано навіть для самого себе зробив відкриття, чому це по досвітках у його селі у першу чергу світло у вікнах з'являється в одних і тих же оселях.
І ось вже більше трьох десятиліть і йому особисто доводиться одному з перших порушувати ранкову тишу вулиці, на якій проживає. Домашні вже до того звикли, на те, мовляв, він і головний зоотехнік.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 03.11.2006-0:17 ] «РОДИНА КОЛЬЦОВИХ  РОДИНА КОЛЬЦОВИХ

Сім'ю Никифора Євдокимовича та Єлизавети Михайлівни Кольцових з Пилипонівки знаю давно. Їхні діти Коля й Галинка були моїми учнями. Скромні, відмінники навчання, вони отримали вищу освіту, мають дорослих дітей, зберегли сімейні традиції своїх батьків

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 15.10.2006-19:37 ] «МАБУТЬ, ЗВИК ЛІС ДО ЙОГО КОЛІС  МАБУТЬ, ЗВИК ЛІС ДО ЙОГО КОЛІС

А.О. Гуз родом із Поліського краю, з Білорусії. Після закінчення Малинського лісотехнічного технікуму у 1966 році трудову діяльність розпочав теніком-лісоводом у Бритавському лісництві Бершадського держлісгоспу. Фах інженера лісового господарства здобував у Львівському лісотехнічному інституті без відриву від виробництва.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 10.10.2006-19:26 ] «ЛЮБОВ ДО ШКОЛИ Й МЕДИЦИНИ  ЛЮБОВ ДО ШКОЛИ Й МЕДИЦИНИ

Світлана мріяла стати лікарем. Після закінчення Уланівської школи на Хмельниччині поступала до Вінницького медичного інституту, однак не пройшла за конкурсом.
Дівчина не розгубилася – викладала фізкультуру, а потім і російську мову і літературу в одній із сільських шкіл. Працювати з дітьми дуже подобалось, тож вирішила пов'язати своє життя зі школою.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 05.08.2006-16:44 ] «ВІН РАНО ВСТАЄ  ВІН РАНО ВСТАЄ

Дирекція ТОВ «Флора» та трудовий колектив щиро вітають з 60-річчям головного енергетика товариства
Володимира Семеновича
ОСАДЧОГО (6.08)
У колективі нашім Ви завжди в пошані.
За щире серце, руки золоті,
Вітаєм Вас сьогодні і бажаєм,
Щоб все гаразд було у Вас в житті.
Хай щастя поселиться у Вашій оселі,
І ліку не буде прекрасним рокам.
Міцного здоров’я, удачі в усьому
Ми щиро бажаємо Вам.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 26.07.2006-13:58 ] «ЛІТА, ЯК БУГОВА ВОДИЦЯ  ЛІТА, ЯК БУГОВА ВОДИЦЯ

На Чернігівщині влітку 1922 р. в сім'ї колгоспників народилася дівчинка, яку батьки нарекли таким гарним ім'ям – Галина. Та не зазнала маленька Галинка щасливого дитинства: батько помер у голодному 33-му, а матір у 1934 р. Залишилася дівчинка вдвох з 10-літньою сестрою.
А життя йшло своїм звичаєм, бігли роки, і Галинка виросла гарною, працелюбною дівчиною та ще й з веселою, невгамовною вдачею. Як комсомольського ватажка на селі, направляють її в далеку Абхазію, в м. Гагри. Нелегкою була праця на залізниці, а тут ще й війна... Українська дівчина допомагала пораненим, яких привозили в госпіталі з фронтів. Тут в роки війни зустріла вона свою долю, вийшла заміж, народила двійко синів.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 24.06.2006-9:08 ] «ЖИТТЯ ПРОЖИТИ – НЕ ПОЛЕ ОСУШИТИ  ЖИТТЯ ПРОЖИТИ – НЕ ПОЛЕ ОСУШИТИ

Сьогодні відзначає своє 60-річчя відома у нашому районі людина, та хіба тільки в нашому, здібний керівник і організатор В.П. Салганік. Навіть важко уявити, скільки вітань надійде на його адресу. Бо своїм життям він того заслуговує.
Ніби недавно, а було те ще у 1963-му, сімнадцятирічний юнак, отримавши атестат зрілості після закінчення Бершадської середньої школи №1, подався до Москви, щоб спробувати щастя здобути там вищу освіту. Саме до столиці тодішнього СРСР, бо вступні іспити там були значно раніше і на випадок невдачі можна ще раз випробувати своє щастя у подібних ВНЗ інших міст.
Студентські будні, як правило, минають ще непомітніше, ніж на виробництві. Тож через п'ять років з дипломом інженера-гідротехніка його направили викладачем інженерних дисциплін у Псковський сільськогосподарський технікум.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 4 Березня 2021p 8:45
DB 5 за 0.01465 сек
www.bershad.ua