Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ПЛАВАЄ, ЯК ВАРЕНИК У МАСЛІ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Персоналії / сторінка 5

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaПерсоналії

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »
 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 27.04.2007-23:30 ] «ВИПРОБОВУВАННЯ КРІЗЬ ЖИТТЯ  ВИПРОБОВУВАННЯ КРІЗЬ ЖИТТЯ

Його добре знають не лише в районі за багаторічну працю, активну життєву позицію. Незважаючи на те, що Аркадію Петровичу Вайнеру виповнюється 80 років, він продовжує залишатися енергійним і небайдужим, очолює міську організацію ветеранів війни і праці, є членом президії їх районної ради.
Пригадується, як на одній із нарад у пору, коли він очолював Бершадське міжрайонне управління газового господарства, котрийсь із партійних секретарів сказав, що коли б усі були такими керівниками, як Вайнер, можна було б тільки пишатися. І заперечити того не можна було.
До Бершаді Аркадій Петрович переїхав з дружиною, яку направили до нас на роботу, в 1954-му. Починав із завідуючого їдальнею, але згодом перевели інструктором, а там і заступником директора заготконтори. Невдовзі обрали головою Пилипонівського сільСТ, потім став заступником голови райспоживспілки.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 22.04.2007-22:10 ] «НА ВСІ РУКИ МАЙСТЕР  НА ВСІ РУКИ МАЙСТЕР

Переглядаючи трудові книжки працівників школи, звернув увагу на запис в трудовій книжці Гончарука Михайла Федоровича – робітника по ремонту обладнання Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Наша школа – єдине місце роботи цієї людини, а стаж – 47 років.
Народився Михайло Федорович у Флорино в той час, коли розпочалася Велика Вітчизняна війна. Батька забрали на фронт ще до народження сина. Так і не судилося найріднішим людям зустрітися. Смертю хоробрих загинув на полі бою червоноармієць Гончарук Федір, залишивши жінку вдовою, а сина – напівсиротою. Важкими були повоєнні роки. Відчувалися труднощі з їжею, одягом та взуттям. Тому з раннього дитинства на плечі юнака лягла важка чоловіча праця. Але це не завадило Михайлові успішно закінчити 10 класів школи №1. Відслуживши в армії, глибше закріпив набуті знання у шкільному гуртку з радіотехніки. І знову своя рідна школа, але в якості вже не учня, а працівника – і на все життя.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 04.04.2007-16:46 ] «ДЗВОНИ ДУШІ ВЧИТЕЛЯ  ДЗВОНИ ДУШІ ВЧИТЕЛЯ

Творчо і наполегливо працює вчителька фізики Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лідія Іванівна Кушнір. Вона ніколи не шкодує часу для шкільної роботи: чи облаштовує кабінет фізики, чи працює з обдарованими учнями, чи додатково працює з тими, хто того потребує, чи заохочує до виготовлення наочних посібників і роздаткового матеріалу.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 17.03.2007-22:07 ] «НЕЗЛАМНИЙ  НЕЗЛАМНИЙ

Олексія Пилиповича Степового, без сумніву, можна назвати живою легендою. На його долю випало стільки випробувань, що вистачило б не на одне життя. А почалося все ще тоді, коли малому Альоші було кілька літ од роду.
... Коли сільські активісти, виконуючи волю кремлівського тирана, ходили по Джулинці із гострими залізними прутами і вимітали в людей все їстівне, не обминули вони і подвір'я Пилипа Івановича і Катерини Олексіївни Степових. Та господар не хотів, щоб його діти вмирали голодною смертю і не дав зерна. Та де там було встояти проти злагодженої каральної машини. І батька арештували. Хоч згодом і випустили з в'язниці, та здоров'я вже не повернулося до нього, і він незабаром помер.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 07.03.2007-14:16 ] «І МИ ВАШІ, МАМО ВАЛЮ!  І МИ ВАШІ, МАМО ВАЛЮ!

Кожна людина народжується на світ божий, щоб бути щасливою. Однак щастя не так легко впіймати. Тож коли проблеми звалюються скопом, так важливо, щоб не залишитися з ними наодинці.
Подружжя Бочкураків знають у Шляховій усі. Василь Васильович працює механізатором, а Валентина Миколаївна – донедавна була дояркою. Працьовиті і дружні, вони виховали трьох дочок, одна з яких вже й заміжня. А коли дочекалися онука Владислава, то радості не було меж. Батьки і діти добре розуміють одні одних, взаємодопомога в них понад усе.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 07.03.2007-14:15 ] «КОЛИ ЖІНКА – КЕРІВНИК  КОЛИ ЖІНКА – КЕРІВНИК

Осіївка приваблива в усі пори року та особливо милує око весною, коли обіймається розкішною зеленню дерев та їх білорожевим цвітом, захлинається пташиним співом і купається в голубих ставках. Розмістившись обабіч широкої долини, порізаної греблями, заквітчавшись різнобарв'ям і причепурившись, вона оживає не лише зовні, а й наповнюється весняними турботами своїх мешканців, їх вселюдним виходом до землі, яка кличе селянина своїм одвічним зовом. Тоді й навколишні поля полюбовно спілкуються весь світловий день з мускулистими механізмами, які, керовані знавцями, засівають ниву, щоб віддячила вона за працю добірним урожаєм.
Саме тому поля СТОВ "Осіївське", як і ферми, інші виробничі підрозділи, зустрічають доглянутістю та порядком. І в усьому цьому відчувається причетність Людмили Тарасівни Глушко та її односельців.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 25.02.2007-14:52 ] «А ПРОФЕСІЯ ЦЯ НЕПРОСТА  А ПРОФЕСІЯ ЦЯ НЕПРОСТА

Чимало однолітків усе життя знаходять затишок під батьківським дахом. Світлані Василівні Манченко довелося закінчувати середню школу і ветеринарний факультет вищого навчального закладу, коли проживала у Нижньому Новгороді. Мама зважилася переїхати з Берізок-Бершадських до неї.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 4 Березня 2021p 8:36
DB 5 за 0.01396 сек
www.bershad.ua