Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" БЕРЕЖЕНОГО БОГ БЕРЕЖЕ, А КОЗАКА ШАБЛЯ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Персоналії / сторінка 3

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaПерсоналії

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »
 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 25.07.2007-22:08 ] «РОЗКВІТ ТАЛАНТУ І ЦВІТУ ДУШІ  РОЗКВІТ ТАЛАНТУ І ЦВІТУ ДУШІ

Поташня – "чарунка Поділля". Село його дитинства, ранньої юності, перший спалах кохання і розлука, радості й печалі, перша стежка у світі. Хто він? Художник, письменник, поет, музикант, педагог. І все це поєднано в одній людині. Це Прокіп Колісник. Талант його – це дар Божий і космічних сил, працьовитість, щирість, благородство від батьків, мудрість, правдивість від земляків. Його знає майже весь світ. Такий чудовий розквіт таланту і золотих струн серця у 50 літ!

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 05.07.2007-17:42 ] «НА СВОЄМУ МІСЦІ  НА СВОЄМУ МІСЦІ

Обійстя Сергія Кузьмовича та Марії Павлівни Матвієнків вражає своєю скромністю, простотою та охайністю. Кожна річ тут займає своє місце, як і господарі. Немає високих кам'яних мурів, сигналізації, охорони тощо. Воно відкрите для людей, як і душі господарів. Та відчувається тут якийсь особливий дух злагоди. Все своє життя проживають Матвієнки в цьому будинку, тут виростали та виховувалися їхні діти.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 26.06.2007-19:24 ] «ПОЧЕСНИЙ РЕДАКТОР  ПОЧЕСНИЙ РЕДАКТОР

Життя кожної людини неповторне, насичене подіями, радощами успіхів і перемог, гіркотою невдач. Приходить час, і хочеться підбити підсумки, озирнутися назад, осмислити пережите. Я і попросив зробити це заслуженого журналіста України, який майже два десятиліття очолював колектив редакції районної газети, депутата районної ради 4-х скликань
П.В. Маніленка.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 26.06.2007-19:13 ] «РУКИ, СЕРЦЕ, РОЗУМ ЛІКАРЯ  РУКИ, СЕРЦЕ, РОЗУМ ЛІКАРЯ

Психологи стверджують, що ім'я – це початок долі, саме воно формує характер, талант, здібності людини і її призначення у житті. Олександр означає: захисник людей, горда і справедлива людина. Спілкуючись із лікарем Олександром Віліановичем Грищенком, найперше відмічаєш проникливий розум і глибоке аналітичне мислення.
До вибору медичної професії його спонукала праця і досвід родичів, які колись працювали в райлікарні – родина лікарів Гринчишиних. Взагалі, в медичній професії Олександр Віліанович вбачає головну мету життя – допомагати людям, захищати їх від болю і страждань, лікувати від хвороб. Лікар мріє, щоб люди більше полюбили себе, своє тіло, оберігали і піклувалися про себе, бо досить часто йому доводиться стикатися із таким станом хворих, коли допомогти може тільки диво.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 26.06.2007-19:12 ] «ВІДМІННИЦЯ В УСЬОМУ  ВІДМІННИЦЯ В УСЬОМУ

Привітна, усміхнена, симпатична жінка, вона випромінює якусь надзвичайну щирість, а ще за
2-3 хвилини розмови я усвідомила, що переді мною непересічна особистість. Оксана Богданівна Шелест приїхала у наші краї із Львівщини, де минули її дитячі та юнацькі роки, але сьогодні своєю рідною землею вважає Бершадщину. Тут вона відчуває себе вдома. І не дивно, адже саме в Бершаді розпочала свою трудову діяльність, тут народився син Богдан, тут разом з чоловіком, теж лікарем, мають багато добрих друзів.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 26.06.2007-19:11 ] ««ЛАСКАВО ПРОСИМО У НАШ СВІТ»  «ЛАСКАВО ПРОСИМО У НАШ СВІТ»

Професія акушера-гінеколога, напевно, така молода і така ж стара, як людство, бо хто ж приймав наших новонароджених пращурів. Але, як сказав завідуючий відділенням В.П. М'ясніков: "Ми ніколи не засиджувалися на одному місці, завжди прагнемо іти вперед, впроваджувати щось нове, повертатися до витоків природи і осмислювати все по-новому".
Статус "Лікарні доброзичливої до дитини" уже не за горами, до нього майже все готово, апробовані його принципи і попередні результати вражаючі. Захворюваність жінок на післяпологові запальні процеси зникла взагалі. Все дедалі більший відсоток природних фізіологічних пологів відбувається без особливих втручань медиків, завдяки цьому у 4 рази зменшилась кількість асфіксій новонароджених. І Василь Павлович із захопленням розповідає про перші підсумки такого методу роботи. Та і весь колектив був приємно здивований, проаналізувавши результати своєї напруженої праці.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Персоналії' [ 26.06.2007-18:58 ] «КАПІТАН СІМЕЙНОГО КОРАБЛЯ  КАПІТАН СІМЕЙНОГО КОРАБЛЯ

Діти – це окраса життя, – так вважає Марія Петрівна. Їх у неї троє: шестикласниця Юля, другокласниця Наталя і маленька Аня, яка робить перші життєві кроки. Та, власне, всі троє люблять з мамою Машею поспілкуватись, переповісти свої новини, поділитись таємницями, але хто як: Юля – швиденько випалює все, що у неї зібралось за день, Наташа – крадькома, вишукуючи момент, коли в хаті тільки мама, а Аня – по-своєму, розкотисто: "Ма-ма-а..." (Їй же лише неповних два).

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Четвер, 4 Березня 2021p 9:39
DB 5 за 0.01432 сек
www.bershad.ua