Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ЧИМ ХАТА БАГАТА, ТИМ І ГОСТЯМ РАДА "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Виставка

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaВиставка

Сторінки:
[1] [2] »
 RSS-канал категорії 'Виставка' [ 10.04.2008-18:37 ] «3 НАРОДНИХ ДЖЕРЕЛ  3 НАРОДНИХ ДЖЕРЕЛ

Василь Корчинський народився 1955 р. в багатодітній хліборобській родині в
с. Вовчок. Закінчив Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова.
Член Національної спілки художників України, лауреат премії Георгія Якутовича (2004 р.). Брав участь у республіканських, всеукраїнських, регіональних виставках. Його роботи зберігаються в музеях України, США, Канади та Австралії, в приватних колекціях різних країн світу. Працює в малярстві, графіці, витинанці. Свої роботи митець презентуватиме у виставковій залі районного краєзнавчого музею.


 RSS-канал категорії 'Виставка' [ 04.04.2008-18:50 ] «з шовкових стрІЧок  з шовкових стрІЧок

Надзвичайно різноманітні твори, вишиті стрічками, представила у Джулинській сільській бібліотеці учениця 10-го класу Ярослава Гуменко.
Таке вишивання потребує терпіння і навичок, однак більшість узорів виконується швидко, а результати – вражаючі.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Виставка' [ 23.11.2007-21:41 ] «ЗАБУТТЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ  ЗАБУТТЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ

У Бершадському районному краєзнавчому музеї з 12 листопада діє виставка плакатів "Забуттю не підлягає" (плакати виготовлені зусиллями і коштом Київської міської організації Всеукраїнського Товариства "Меморіал" та організаціями української діаспори Америки і Канади), а також виставка книг "Трагедія українського народу", на якій представлені праці українських та зарубіжних дослідників про голод 1932-1933 рр.
За час виставки її відвідали чимало людей, в тому числі і студенти усіх курсів Бершадського медичного коледжу.


 RSS-канал категорії 'Виставка' [ 26.06.2007-19:20 ] ««ДОРОГИ ДОЛІ» ОЛЕКСІЯ СТЕПОВОГО  «ДОРОГИ ДОЛІ» ОЛЕКСІЯ СТЕПОВОГО

У Вінницькому обласному художньому музеї 14 червня 2007 р. відкрилася персональна виставка художника-аматора, нашого земляка Олексія Пилиповича Степового – "Дороги долі". Вона триватиме до 14 липня. Ретроспективна виставка презентує графічні та акварельні твори джулинського майстра. В експозиції представлено понад 150 аркушів графіки, більшість робіт – портрети тих, з ким зводили його життєві дороги; багато зображень людей, що ділили з ним вкрай нелегке табірне життя політв'язня, решту творів складають ліричні пейзажі та натюрморти.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Виставка' [ 07.04.2007-16:54 ] «МЕЛОДІЯ НА ПОЛОТНІ  МЕЛОДІЯ НА ПОЛОТНІ

У ці дні в приміщенні Джулинської сільської бібліотеки діє персональна виставка Наталії Петрівни Дзюман "Співає кольорова нитка". На ній представлено картини-вишивки, які заворожують своїм майстерним зображенням.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Виставка' [ 05.11.2006-1:24 ] «ЯК ПРАЦЮЄМО, ТАК І ЯРМАРКУЄМО  ЯК ПРАЦЮЄМО, ТАК І ЯРМАРКУЄМО

В обласному центрі ще тільки розпочинався день, а на проспекті Юності вже господарювали бершадчани, які прибули цього разу колоною автотранспорту на осінній ярмарок.
Саме нашому і ще п'яти районам випала нагода минулої суботи завершити ярмарковий марафон, який тривав три суботи підряд. Це був справжній фестиваль урожаю. Усі, хто тут побував, мали нагоду побачити виступи наших творчих колективів, порівняти рівень виконавської майстерності з іншими. А що вже асортимент сільськогосподарської продукції, то запастися нею вінничани мали можливість надовго. Адже продукція наших виробників завжди відзначалася якістю і ціни були привабливими.
Настрою, як і годиться на такі свята, додавали музики знаної у нашому районі "Війтівчанки". Продавці у вишуканому вбранні навперебій запрошували, кожний до свого товару.
Безумовно, не могли не завітати цього дня на ярмарок і перші особи області, міста. Гостинні бершадчани у таких випадках приймають їх із короваями. От і цього разу хліб-сіль було вручено голові облдержадміністрації О.Г. Домбровському, міському голові В.Б. Гройсману.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Виставка' [ 24.06.2006-8:59 ] «ПОШУК І ТВОРЧІСТЬ  ПОШУК І ТВОРЧІСТЬ

Три дні тривала у м. Вінниці обласна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!", в якій взяли участь 30 команд позашкільних навчальних закладів і загальноосвітніх шкіл.
Гуртківці Бершадської станції юних техніків привезли на виставку чималу колекцію експонатів. Вихованці Михайла Михалюка восьмикласники першої міської школи Андрій Петраківський і Роман Орлик, що займаються судномоделюванням, демонстрували діючу модель криголаму, а Юрій Краснощока і Руслан Красиленко – яхти. Семикласники Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Михайло Климнюк і В'ячеслав Рябокінь, члени гуртка автомоделювання, який веде Владислав Козирацький, представили оригінальну керовану модель автомобіля.
Цікаві вироби презентували і дівчатка, учениці 5-6 класів першої міської школи Олена Трохименко, Вікторія Демидова, Аліна Балабай, Олена Козійчук, Лілія Швидка, технічному моделюванню яких навчає Олена Бабій. Вироби її вихованців – букет квітів і дерево "Сон" із бісеру, картина із шкіри отримали високу оцінку журі.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
[1] [2] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:09
DB 5 за 0.00804 сек
www.bershad.ua