– тільки такий висновок можна зробити, проаналізувавши обсяги реалізації у цьому році кондиціонерів, електровентиляторів. Наприклад, у магазині "Де Люкс" їх продано, у порівнянні з минулим роком, у три рази більше. От, що то значить спека!
В Устянській ЗОШ І-ІІІ ступенів більше десяти років прекрасно оформлена, до речі, одна з найкращих в районі, світлиця, де кожен може серцем доторкнутися до історичного минулого своїх дідів-прадідів. Адже тут зібрано чимало цікавих речей наших предків – старовинний одяг, посуд, знаряддя праці та ін.А ось ця стіна (на знімку праворуч) розквітла веселковими барвами рушників. Їх дарує школі кожен випускний клас, вигаптувавши своїми руками, уже майже протягом трьох десятиліть.
Ще давньогрецький мислитель Платон зазначав, що у добре влаштованій державі першими законами повинні бути ті, які регулюють шлюб. І це цілком закономірно, адже ні людина, ні сім'я не можуть існувати в суспільстві самі по собі. А найважливішою передумовою виникнення сім'ї, її основою є шлюб.
Докладніше »»»»
Місця біля цієї річки справді гарні, тож не дивно, що при утворенні реформованого м'якохідського сільгосптовариства назву також взяли "Удич". Це господарство має давню історію, але навіть за часів Союзу тут не особливо відзначалися високими результатами господарювання. Однак в останні три роки СТОВ "Удич" набрало таких темпів, що увірвалося в число кращих господарств району.
В Устянській школі учнями 9-А класу під керівництвом Л.М. Балацюк і Л.М. Вовкодав була проведена зустріч, присвячена дням Великого Кобзаря, що проходила під гаслом: "Т.Г. Шевченко – честь і слава України".На святковому заході були присутні учні, вчителі, керівництво школи, а також пенсіонери Т.Г. Тодоренко, В.Д. Вербіцька, Н.К. Парполіта, Т.Ф. Папчук, О.Й. Олійник, Л.Д. Гуменна (перша вчителька 9-А класу).
Журнал "Вісник" Американського науково-дослідного інституту Голокосту і російського єврейства, який видається у Нью-Йорку і розповсюджується в багатьох країнах світу, в другому номері за 2007 рік розпочав публікацію роботи директора Бершадської загальноосвітньої школи №1, краєзнавця Г.О. Погончика "Голокост на Бершадщині". Вона складається з трьох частин: "Масове знищення громадян на Вінниччині в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр." (використано архівні матеріали та документи), "Голокост на Бершадщині в 1941-1944 рр." (написано на основі свідчень очевидців та власних досліджень) і фотоматеріали місць масових злодіянь фашистів на території Бершадського району, які Григорій Олексійович підготував сам. До речі, цю його роботу в США видано окремою брошурою.
Це слово грецького походження, в перекладі українською означає назвознавство. Тут, може, хтось усміхнеться: назва – і все, що з неї взяти? Виявляється ж, ні: кожне слово несе в собі слід душі народу, є зарубкою його історії. У назвах населених пунктів Дуліби, Угринів, Волощина – імена племен і народів, вихідці яких за різних обставин селилися на подільській землі.