Досить часто журналістські дороги представників багатьох засобів масової інформації ведуть до цього славетного підприємства, яке показує приклад вмілого господарювання в непростих умовах сьогодення. Тож працівники і спеціалісти ніби й звикли до уваги з боку ЗМІ, які щоразу інформують про нові здобутки цього чудового колективу. Проте завжди з великою гордістю кожен з них сприймає інформаційні подачі про птахокомбінат та його керівника. І це не випадково, бо за роки свого існування тут склалася справжня атмосфера високопродуктивної праці, яка гідно оцінюється, взаємодопомоги, гордості за колектив і підприємство. Всі свої досягнення, як і віру в надійність завтрашнього дня, тут пов’язують зі своїм незмінним директором, депутатом районної та обласної рад багатьох скликань, Іваном Андрушком, який ось уже 28 років вміло веде свій корабель серед рифів і штормів роздмуханої ринкової стихії. Торік, йому Указом Президента України присвоєно звання «Заслуженого працівника сільського господарства».
Докладніше »»»»
Нині у житті держави й у житті кожної людини роль електричних засобів інформації і зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до світових стандартів. Напередодні професійного свята на запитання кореспондента відповідає заступник начальника цеху електрозв’язку №18 І.І. Теслюк.– Насамперед, Іване Івановичу, коротко охарактеризуйте цех електрозв’язку: що це за організація на сьогодні?
Наприкінці минулого тижня розпочали черговий сезон цукроваріння працівники Красносільського цукрозаводу. Станом на 8 жовтня було перероблено 20 тисяч тонн сировини і вироблено перші 1500 тонн цукру.Запас цукрових буряків на кагатному полі становив на 4 доби роботи.На знімку (зліва направо): начальник виробництва Анатолій Станіславович Сікорський, головний технолог Василь Іванович Пересунько і головний механік Микола Іванович Лавренюк пропускають підігрівачі соку.
так вважають у Шляховій, і ділом доводять цю істинуРИЗИК? НІ, РОЗРАХУНОК Якщо сьогодні завітати у шляхівське господарство то впадає в вічі збереженість ферм та їх наповненість, чого в багатьох господарствах вже не побачити. І скільки б не точилися дискусії, чи вигідне нині свинарство, у цьому селі переконані: ним потрібно займатися. Навіть коли 2007 рік підвів з кормовою базою, тут не розгубилися і утримують 1200 голів свиней. У першій половині року, використовуючи добавку «Провімі», домоглися собівартості свинини 5,31 грн., тоді, як реалізаційна ціна була до 8 грн. за кілограм. От і віддача. А ще ж є дотація.
В минулому році на Красносільському цукровому заводі перероблено більше 120 тисяч тонн цукросировини. Нині ж ширяться чутки, що це підприємство може перестати існувати. Напередодні відкриття сезону цукроваріння кореспондент газети побував у колективі і вів бесіду з директором цього підприємства В.О. ТАНЦЮРОЮ.
Про здобутки районного підприємства "Агромаш" не раз розповідалося на сторінках районки. Адже тут завжди уміли якісно, добротно ремонтувати сільськогосподарську техніку, перевозили чималу кількість вантажів.На жаль, лихоманить нині і цей колектив. Поширюються навіть чутки, що на його території має бути ринок.
Раніше тут вирувало життя, це підприємство було знане за межами України. І все ж помиляється той, хто вважає, що на Бершадському комбінаті хлібопродуктів вже нічого немає. Нині на території підприємства хоч і немає руху транспорту, зате все готове до роботи. Голова правління цього підприємства В.М. Чернявський стверджує, що порядок підтримується працюючими.