Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ХОЛОДНИМ СЛОВОМ СЕРЦЯ НЕ ЗАПАЛИШ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Трудові колективи

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaТрудові колективи

Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] »
 RSS-канал категорії 'Трудові колективи' [ 28.03.2008-19:39 ] «НОВА ВИСОТА ПТАХОКОМБІНАТУ «БЕРШАДСЬКИЙ»  НОВА ВИСОТА ПТАХОКОМБІНАТУ «БЕРШАДСЬКИЙ»

Досить часто журналістські дороги представників багатьох засобів масової інформації ведуть до цього славетного підприємства, яке показує приклад вмілого господарювання в непростих умовах сьогодення. Тож працівники і спеціалісти ніби й звикли до уваги з боку ЗМІ, які щоразу інформують про нові здобутки цього чудового колективу. Проте завжди з великою гордістю кожен з них сприймає інформаційні подачі про птахокомбінат та його керівника. І це не випадково, бо за роки свого існування тут склалася справжня атмосфера високопродуктивної праці, яка гідно оцінюється, взаємодопомоги, гордості за колектив і підприємство. Всі свої досягнення, як і віру в надійність завтрашнього дня, тут пов’язують зі своїм незмінним директором, депутатом районної та обласної рад багатьох скликань, Іваном Андрушком, який ось уже 28 років вміло веде свій корабель серед рифів і штормів роздмуханої ринкової стихії. Торік, йому Указом Президента України присвоєно звання «Заслуженого працівника сільського господарства».

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трудові колективи' [ 15.11.2007-22:54 ] «ПРОКЛАДАЮТЬ МОСТИ ДРУЖБИ  ПРОКЛАДАЮТЬ МОСТИ ДРУЖБИ

Нині у житті держави й у житті кожної людини роль електричних засобів інформації і зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до світових стандартів. Напередодні професійного свята на запитання кореспондента відповідає заступник начальника цеху електрозв’язку №18 І.І. Теслюк.
– Насамперед, Іване Івановичу, коротко охарактеризуйте цех електрозв’язку: що це за організація на сьогодні?

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трудові колективи' [ 09.10.2007-22:15 ] «СТАРТУВАВ СЕЗОН ЦУКРОВАРІННЯ  СТАРТУВАВ СЕЗОН ЦУКРОВАРІННЯ

Наприкінці минулого тижня розпочали черговий сезон цукроваріння працівники Красносільського цукрозаводу. Станом на 8 жовтня було перероблено 20 тисяч тонн сировини і вироблено перші 1500 тонн цукру.
Запас цукрових буряків на кагатному полі становив на 4 доби роботи.
На знімку (зліва направо): начальник виробництва Анатолій Станіславович Сікорський, головний технолог Василь Іванович Пересунько і головний механік Микола Іванович Лавренюк пропускають підігрівачі соку.


 RSS-канал категорії 'Трудові колективи' [ 09.10.2007-22:10 ] «СЕЛО МІЦНЕ ТОВАРИСТВОМ  СЕЛО МІЦНЕ ТОВАРИСТВОМ

так вважають у Шляховій, і ділом доводять цю істину
РИЗИК? НІ, РОЗРАХУНОК
Якщо сьогодні завітати у шляхівське господарство то впадає в вічі збереженість ферм та їх наповненість, чого в багатьох господарствах вже не побачити.
І скільки б не точилися дискусії, чи вигідне нині свинарство, у цьому селі переконані: ним потрібно займатися. Навіть коли 2007 рік підвів з кормовою базою, тут не розгубилися і утримують 1200 голів свиней. У першій половині року, використовуючи добавку «Провімі», домоглися собівартості свинини 5,31 грн., тоді, як реалізаційна ціна була до 8 грн. за кілограм. От і віддача. А ще ж є дотація.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трудові колективи' [ 11.09.2007-8:39 ] ««ЦУКРОВАРИ КРАСНОСІЛКИ НЕ ПІДВЕДУТЬ»  «ЦУКРОВАРИ КРАСНОСІЛКИ НЕ ПІДВЕДУТЬ»

В минулому році на Красносільському цукровому заводі перероблено більше 120 тисяч тонн цукросировини. Нині ж ширяться чутки, що це підприємство може перестати існувати. Напередодні відкриття сезону цукроваріння кореспондент газети побував у колективі і вів бесіду з директором цього підприємства
В.О. ТАНЦЮРОЮ.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трудові колективи' [ 11.09.2007-8:38 ] «ЯК ЖИВЕШ, «АГРОМАШ»?  ЯК ЖИВЕШ, «АГРОМАШ»?

Про здобутки районного підприємства "Агромаш" не раз розповідалося на сторінках районки. Адже тут завжди уміли якісно, добротно ремонтувати сільськогосподарську техніку, перевозили чималу кількість вантажів.
На жаль, лихоманить нині і цей колектив. Поширюються навіть чутки, що на його території має бути ринок.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Трудові колективи' [ 26.06.2007-19:21 ] «ЗБЕРЕГЛИСЯ, ОТ І ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ  ЗБЕРЕГЛИСЯ, ОТ І ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ

Раніше тут вирувало життя, це підприємство було знане за межами України. І все ж помиляється той, хто вважає, що на Бершадському комбінаті хлібопродуктів вже нічого немає. Нині на території підприємства хоч і немає руху транспорту, зате все готове до роботи. Голова правління цього підприємства В.М. Чернявський стверджує, що порядок підтримується працюючими.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:09
DB 5 за 0.00912 сек
www.bershad.ua