Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ВЕЛИКЕ ДЕРЕВО ПОВОЛІ РОСТЕ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Тема дня

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaТема дня

Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ... [54] »
 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 10.04.2008-18:35 ] «ЧИСТО ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ  ЧИСТО ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ

Територіальні громади району активно проводять заходи в рамках двомісячника благоустрою населених пунктів. Особлива увага приділяється санітарній очистці міста і сіл, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, впорядкуванню кладовищ, озелененню територій.
Минулого четверга рейдова група у складі міського голови М.І. Кольченка, лікаря-паразитолога В.М. Поштовенко і помічника санітарного лікаря по комунальній гігієні райСЕС С.Д. Кошової на чолі з заступником голови районної ради П.А. Сугаком здійснила перевірку санітарного стану прилеглих до установ територій і хід виконання робіт з благоустрою.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 10.04.2008-18:34 ] «ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ  ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування відбулося минулої п'ятниці. Депутати заслухали хід виконання районної програми забезпечення поінформованості населення та розвитку друкованих засобів масової інформації Бершадського району на 2003-2010 роки, про що інформував редактор районної газети "Бершадський край" П.І. Байдалюк.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 10.04.2008-18:34 ] «РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ  РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ

президії районної ради ветеранів і членів спілки інвалідів війни та Збройних Сил України відбулося днями. Заслухано інформацію її голови В.М. Крамара про роботу пленуму обласної ради, учасником якого він був, по питанню роботи V з'їзду ветеранів України, який нещодавно проходив в Києві. Учасники зібрання проаналізували доповідь на з'їзді голови ради Організації ветеранів України, генерала армії, Героя України Івана Олександровича Герасимова, а також звернулися до сільського голови Баланівки, щоб сесія сільради увіковічнила пам'ять Героя Соціалістичної Праці, інваліда війни, голови ветеранської організації села І.О. Дяченка.


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 07.04.2008-19:15 ] «НЕВТОМНА  НЕВТОМНА

Ця жвава та енергійна жінка живе в Бершаді не так вже й багато років, але, здається, що вона тут народилася. Ніна Михайлівна Дода переїхала сюди років вісім тому із містечка Біляївка. Так вже склалися обставини, що мусила залишити обжиті місця неподалік Одеси, де пропрацювала багато років після закінчення Київського педагогічного інституту. Працювала вчителькою початкових класів, завідувачкою дитсадка. Сюди направили її за розподілом. Вийшла заміж, народила сина. Та доля склалася так, що найрідніші люди передчасно пішли із життя, і залишилася Ніна Михайлівна сама. На запрошення рідні переїхала вона на батьківщину. Правда, хоч і далекувато від її рідних Кошаринець Барського району, та все ж це таки своя Вінниччина.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 07.04.2008-19:14 ] «ПОЧЕСНА МІСІЯ  ПОЧЕСНА МІСІЯ

В Парижі відбулося засідання Генеральної Асамблеї Європейської Асоціації колишніх членів парламентів держав – членів Ради Європи та Європейського Союзу. Україна стала першою державою серед колишніх республік СРСР, яка приєдналась до цієї організації на умовах повноважного членства.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 07.04.2008-19:14 ] ««З ЛЮБОВІ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЖИТТЯ»  «З ЛЮБОВІ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЖИТТЯ»

Яким чином і де проводити дозвілля? – чуємо іноді нарікання від молоді.
Не що інше, як пошуки відповіді на дане запитання привело наприкінці минулої п'ятниці юнаків і дівчат у районний будинок культури на молодіжну розважальну програму "Все для тебе".
Оплесками вітали глядачі появу на сцені чотирьох юнаків і стількох дівчат, які вирішили взяти безпосередню участь у конкурсах. Галантні кавалери одразу ж вручили дівчатам квіти і вже з перших хвилин глядачі зрозуміли, що стануть свідками і хвилювання, і азарту, і ніжних почуттів.
Контингент конкурсантів був різний: учні шкіл, медичного коледжу, робітник, викладач музичної школи. Та об'єднувало всіх одне бажання – набрати найбільше балів у конкурсах і стати переможцем.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 07.04.2008-19:14 ] «ДБАЮТЬ ПРО ТЕХНІКУ  ДБАЮТЬ ПРО ТЕХНІКУ

Технічний огляд техніки в районі проводиться щороку. По-справжньому задало тон в цьому років з п'ять тому м'якохідське ТОВ «Удич». На ту пору не настільки вже і сильне економічно. А розпочалося все з того, що головний інженер господарства Ю.П. Года попросив у директора М.І. Баса дати згоду на реалізацію двох машин металолому, за який придбали найнеобхідніше – фарбу, щоб пофарбувати трактори, фари, підфарники тощо. Тоді ж взялися за відновлення електростартерного їх запуску.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ... [54] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Неділя, 14 Серпня 2022p 14:09
DB 5 за 0.01983 сек
www.bershad.ua