Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ОДНЕ ПРИЄМНЕ СЛОВО НАЧЕ САД ЦВІТЕ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Актуальна тема / сторінка 2

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaАктуальна тема

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ... [33] »
 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 10.03.2008-11:06 ] «СИТУАЦІЯ ПІД КОНТРОЛЕМ  СИТУАЦІЯ ПІД КОНТРОЛЕМ

В зв’язку з тим, що в районі у попередні роки було зафіксовано захворюваність чималого поголів’я худоби, невирішеність в окремих територіальних громадах проблем, пов’язаних з утилізацією відходів переробки продукції тваринництва, а також випадки лептоспірозу, владою було посилено контроль за їх недопущенням. Нещодавно на одній із нарад в райдержадміністрації було заслухано звіт начальника управління ветеринарної медицини району С.В. Манченко з цього приводу. Цій же проблемі було приурочено і засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії. Дано конкретні доручення виконавцям по ліквідації недоліків.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 10.03.2008-11:01 ] «Актуально  Актуально

Нині зовнішнє незалежне оцінювання стає об’єктивним і неупередженим інструментом оцінювання навчальних досягнень випускників, які планують вступити до вищих навчальних закладів. Окрім цього, воно має на меті і забезпечення рівноправного, справедливого, прозорого набору до ВНЗ, аналіз та прогнозування розвитку освіти.
Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання розповідає начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.Т. Почвірна.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 10.03.2008-10:55 ] «КУЛЬТУРА МІСТА – ТО НАШЕ ДЗЕРКАЛО  КУЛЬТУРА МІСТА – ТО НАШЕ ДЗЕРКАЛО

Всі, хто буває у Бершаді, відзначають вдале розташування її площ, вулиць з врахуванням місцевих умов. Тож попередні покоління немало попрацювали, щоб жителі райцентру гордились своїм містом.
Останнє десятиліття принесло чимало змін в наше життя. На жаль, не завжди позитивних. Це добре, що на кожному кроці відкриваються торговельні точки, з'явилася можливість купити найнеобхідніше мало не біля місця проживання. От тільки що діється навколо них. Обгортки від цукерок і морозива, паперові кульки, одноразовий посуд – по всій Бершаді. Хто повинен їх прибирати? Інколи у вітряну погоду, особливо в базарні дні, коли вітер жбурляє отим "добром", ринкова частина міста буває схожою на велетенський смітник. І ніякій комунальній службі, міській владі чи санепідстанції не навести у нас порядок, якщо кожен не візьметься наводити його навколо себе.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 20.02.2008-19:58 ] «ПРО ЩОРІЧНУ ІНДЕКСАЦІЮ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЛІ  ПРО ЩОРІЧНУ ІНДЕКСАЦІЮ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЛІ

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2000 року № 783 „Про проведення індексації грошової оцінки земель» та для забезпечення справляння земельного податку та орендної плати за землю, відділ земельних ресурсів у Бершадському районі повідомляє, що нормативну грошову оцінку земель станом на 01.01.08 за 2007 рік необхідно індексувати на коефіцієнт індексації 1,028, який розрахований, виходячи з середньорічного індексу інфляції за 2007 рік – 112,8%, відповідно до Порядку проведення індексації грошової оцінки земель, затвердженого згаданою постановою Кабінету Міністрів України.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 09.12.2007-13:21 ] «ЩО МОЖЕ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА?  ЩО МОЖЕ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА?

Тернівка – це своєрідні ворота не лише в наш район, а й в область з боку Умані. Тож перші враження кожного, хто сюди в'їжджає, складаються саме від побаченого в цьому селі.
І хоч проблем, які довгий час не вирішувалися, тут немало, вони стали для сільського голови М.Г. Кузика головними у повсякденній діяльності. І результати свідчать, що й у цих умовах при бажанні і підтримці людей можна зробити чимало.


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 23.11.2007-21:31 ] «ГАЗЕТА, ЯКА НЕОБХІДНА В ДОМІ  ГАЗЕТА, ЯКА НЕОБХІДНА В ДОМІ

Переїхавши у м. Бершадь десять років тому, я передплачував тільки центральні видання, слухав радіо, дивився телепередачі. Та постійно відчував, що відірваний від життя громади, де проживаю. Мені не вистачало інформації про місто, район. Тож звернувся у відділення зв'язку і передплатив "Бершадський край". Тепер розпочинаю читати періодику з районки з першої до останньої сторінки.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 23.11.2007-21:26 ] «ПРОФЕСІЯ – БОРОНИТИ БЕЗПЕКУ  ПРОФЕСІЯ – БОРОНИТИ БЕЗПЕКУ

До управління Служби безпеки України у Вінницькій області надходять численні запити від молодих людей, які хотіли б присвятити своє життя службі в органах державної безпеки. У зв’язку з цим повідомляємо, що професійні кадри для СБУ готують в Національній академії Служби безпеки України (м. Київ) та Інституті підготовки слідчих кадрів для СБУ у складі Національної юридичної академії ім. Я.Мудрого (м. Харків).

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ... [33] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Вівторок, 18 Лютого 2020p 21:16
DB 5 за 0.01179 сек
www.bershad.ua