Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" З ЧОРНОЇ КІШКИ БІЛОЇ НЕ ЗРОБИШ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Актуальна тема / сторінка 7

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaАктуальна тема

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] ... [33] »
 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 12.05.2007-9:04 ] «БЕНЗИН ДОРОЖЧАЄ  БЕНЗИН ДОРОЖЧАЄ

Скільки б чиновники не запевняли, що причин росту цін на нафтопродукти немає, вони чомусь дорожчають.
Як повідомили нам з АЗС м. Бершаді, станом на 8 травня літр бензину А-95 в середньому коштував – 4,05, А-92 – 3,75, А – 76 і дизельного палива – 3,55 грн.
При цьому ніхто не міг дати гарантію, що завтра вони не будуть вищими.


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 08.05.2007-7:16 ] «ЧИ Є У КАВКУЛІВ ПЕРСПЕКТИВА?  ЧИ Є У КАВКУЛІВ ПЕРСПЕКТИВА?

Якщо бути відвертим, зважити усі за і проти, без всякого перебільшення хочеться сказати так, вона є. Не все ще втрачено. Перший доказ тому хоча б те, що кілометрів зо два від цих місць приблизно таке ж поселення Рикава, тільки в сусідній вже, Кіровоградській області. Жителі Гайворона, від якого воно зовсім не далеко, будують там он які дачі. І хто знає, чи не робилося б те і у наших Кавкулах, – кажуть місцеві жителі, – якби вони були з'єднані з тим поселенням такою ж, як воно із Гайвороном, дорогою. Адже тутешня краса, ландшафт, природа нікого із приїжджих не залишають байдужими. А що, як з впровадженням адміністративної реформи, яка на часі, така дорога дійсно, за рахунок якихось спонсорів, стане дійсністю? Можливо і тут хати на дачі почали б купувати. Як не є, а зв'язок з навколишнім світом, тільки з нашого боку, надійний. Дороги з твердим покриттям є і на Джулинку, і на Тирлівку. Тутешні жителі не перестають дивуватися – як могло статися, що колись будувалися дороги навіть по полях, щоб возити цукрові буряки, а тепер не вистачає коштів навіть на ремонт центральних? Чи може вже розучилися підтримувати їх у належному порядку?

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 22.04.2007-22:14 ] «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ЗАКОННІСТЬ. ВИБІР НАРОДУ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ЗАКОННІСТЬ. ВИБІР НАРОДУ

Минулого четверга в Українському домі в Києві відбулася традиційна щоквартальна прес-конференція Президента України Віктора Ющенка. Від аналогічних попередніх цей захід відрізнявся насамперед тим, що проходив у досить непростих умовах, викликаних неоднозначною реакцією суспільства на Указ Президента про розпуск парламенту. Тому й зрозумілий інтерес представників ЗМІ, які були акредитовані на прес-конференцію під назвою "Відповідальність. Законність. Вибір народу". Їх прибуло понад півтисячі, з них зарубіжних – понад сто, вітчизняних – чотириста, у тому числі з регіональних редакцій – сто сімдесят.
Слова Президента чекав народ. Представники з прапорами "Нашої України" зібралися на Європейській площі, оточивши по периметру Український дім, захищаючи своє право на вільний вибір. Чекали і ті, хто з різних регіонів прибув на Майдан Незалежності з іншими прапорами.
Журналісти почали збиратися за кілька годин до визначеного часу. Для них показували телеінтерв'ю, яке супроводжувалося документальними кадрами про тернистий шлях Віктора Андрійовича до президентства.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 22.04.2007-22:08 ] «Є ПРОДУКЦІЯ, АЛЕ Є І РЕЗЕРВИ  Є ПРОДУКЦІЯ, АЛЕ Є І РЕЗЕРВИ

Позаду перший квартал. Наближається до завершення зимово-стійловий період утримання громадського тваринництва.
За перші три місяці виробництво (вирощування) м'яса збільшилося на 122 відсотки. Питома вага виробництва зросла за рахунок птахокомбінату "Бершадський", внесок якого у районному масштабі – 80,5 відсотка. Це на 3,4 відсотка більше проти минулого року, або на 581 тонну.
На жаль, не вдалося ліквідувати допущений мінус по виробництву молока, який складає 402 тонни.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 11.04.2007-16:57 ] «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ  ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ

Служба у справах неповнолітніх займається питанням дитячої бездоглядності та роботою з дітьми, які залишились без батьківського піклування. Так, станом на 1 березня в районі в сім'ях опікунів та піклувальників проживає 18 дітей-сиріт та 56 дітей, позбавлених батьківського піклування. Найпоширенішими причинами сучасного соціального сирітства є те, що батьки свідомо уникають виконання свого обов'язку з виховання та піклування про дітей, зловживають алкоголем, ведуть аморальний та бродяжний спосіб життя, відмовляються від новонароджених.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 07.04.2007-16:51 ] «ЯКЩО МАТИ НЕПУТЯЩА...  ЯКЩО МАТИ НЕПУТЯЩА...

В поле зору служби у справах неповнолітніх райдержадміністрації, лікарів та правоохоронних органів потрапила 32-річна Наталія з малолітнім сином. Жінка родом з Гайворонського району, але останнім часом бродила в селах Бершадщини: була в Ставках, Тирлівці, Джулинці, нині мешкає в Шляховій.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 04.04.2007-16:42 ] «НА КОНТРОЛІ – ПТИЦЯ  НА КОНТРОЛІ – ПТИЦЯ

Тепла зима дещо затримала переліт дикої птиці з місць зимування. В результаті термін очікування спалахів пташиного грипу, небезпечного для людей, змінився. Тому власники птиці зобов'язані на час міграції не допускати вигул домашньої птиці на відкритих місцях, ставках, річках, інших водосховищах, що зробить неможливим контакт з дикою перелітною та синантропною птицею (горобці, ворони, голуби та іншою).

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] ... [33] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Вівторок, 18 Лютого 2020p 22:08
DB 5 за 0.00654 сек
www.bershad.ua