Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ХТО ЯК ПОСТЕЛИТЬ, ТАК І ВИСПИТЬСЯ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Актуальна тема / сторінка 6

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaАктуальна тема

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] ... [33] »
 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 02.06.2007-8:28 ] «НОВАЦІЇ? ЧИ ПРОСТО РУЙНАЦІЇ?  НОВАЦІЇ? ЧИ ПРОСТО РУЙНАЦІЇ?

Якщо хтось не вірить у надприродні сили, злих духів, кажуть у Красносілці, нехай завітає на їхні ферми. Там особисто переконається, що вони таки є. Бо хіба може людина, з її світлим розумом, ось так, посеред білого дня, збиткуватися заради особистої вигоди над плодами як не своєї, то батьків або родичів праці. На фермах залишилися одні горобці.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 02.06.2007-8:27 ] «БЕРЕЖІМО ЛІС!  БЕРЕЖІМО ЛІС!

Шановні жителі району!
У зв'язку з великою засухою адміністрація Бершадського "Райагролісу" звертається до вас з проханням: утримуйтеся від відвідування лісів хвойних порід. Категорично забороняється розкладати там багаття та палити цигарки. Необхідно обмежити перебування автотранспорту на території лісу.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 02.06.2007-8:16 ] «Запитували – відповідаємо  Запитували – відповідаємо

У зв'язку з численними запитами громадян управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що діти-інваліди та інваліди з дитинства, які мають право на пенсію по втраті годувальника, з 1 січня 2006 року можуть одночасно отримувати як пенсію по втраті годувальника (в органах Пенсійного фонду), так і державну соціальну допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" (в управлінні праці та соціального захисту населення).

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 22.05.2007-23:53 ] «СНІД ЗДОЛАЄМО РАЗОМ  СНІД ЗДОЛАЄМО РАЗОМ

Бершадським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі третьої міської школи у п'ятницю було проведено акцію до Дня пам'яті померлих від СНІДу "Я пам'ятаю. А ти?" в рамках роботи спеціалізованого формування "Мобільний консультативний пункт соціальної роботи в сільській місцевості". Було прочитано лекцію "СНІД здолаємо разом", продемонстровано відеофільм "Правда про наркотики", кожен з учасників акції отримав інформаційно-просвітницькі буклети, повідомила директор РЦ СССДМ Т.В. Кубко.


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 22.05.2007-23:51 ] «ГОЛОДНА СМЕРТЬ – ВЕЛИКЕ ГОРЕ  ГОЛОДНА СМЕРТЬ – ВЕЛИКЕ ГОРЕ

У Тернівці спорудили пам'ятник
жертвам голодомору
Жахливим злочином проти власного народу став штучний голод 1932-1933 років. Час невблаганно віддаляє нас від тих фатальних 30-х років – епохи національної трагедії нашого народу, але ми ніколи не забудемо страхітливих епізодів голодомору. Та й хіба таке забудеш, якщо в пік голоду вмирало 17 людей за хвилину, 1000 – за годину, 25 тисяч – за день?
Не обминула ця біда і наше село Тернівку. Чорні хмари закрили сонце, і від голоду вмирали тернівчани, падаючи на такий родючий чорнозем.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 17.05.2007-8:53 ] «ВІДОБРАЖЕНА ІСТОРІЯ СЕЛА  ВІДОБРАЖЕНА ІСТОРІЯ СЕЛА

Задум про створення музею історії села в Усті виношувався ще у 70-х роках минулого століття. Одним із ентузіастів цієї справи був ветеран війни і праці, вчитель історії Устянської середньої школи М.Г. Гончарук.
До втілення його в життя поступово, методом зацікавленості, було залучено й інших учителів. А ті, в свою чергу, почали працювати у даному напрямку з учнями, громадськістю.
Надзвичайно активну участь у цій роботі брав і колишній партизан-підпільник, редактор тодішньої колгоспної багатотиражки П.І. Швець. Підтримав цей задум Петро Іванович тому, що у свій час був ще й головою колгоспу "Більшовик" і йому чимало було відомо з історії становлення села. Партизанський рух у нашій місцевості теж був однією з провідних тем його досліджень і публікацій.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 17.05.2007-8:51 ] «ПАМ’ЯТЬ НАЦІЇ  ПАМ’ЯТЬ НАЦІЇ

У духовному житті українського народу дедалі більшого значення набувають музеї – скарбниці історичних та мистецьких багатств народу.
Мережа музейних закладів району складається з державного районного краєзнавчого музею, народного музею історії с. Баланівки, народного музею історії села Поташні та галереї Прокопа Колісника, громадського музею композитора Р.Скалецького у с. Михайлівці, громадського музею інтернаціональної дружби в с. Осіївці, громадського музею історії села Усті. За підсумками роботи їх діяльності за минулий рік район посів в області перше місце.
Щороку музеї району відвідує близько 20 тисяч чоловік.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] ... [33] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Вівторок, 18 Лютого 2020p 21:37
DB 5 за 0.00884 сек
www.bershad.ua