Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ЗНАЙ, КОЗА, СВОЄ СТІЙЛО "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Актуальна тема / сторінка 33

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaАктуальна тема

Сторінки:
« [1] ... [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33]
 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 04.08.2005-7:45 ] «УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ СВЯТКУВАТИ  УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ СВЯТКУВАТИ

Президент Віктор Ющенко створив організаційний комітет зі святкування 14-ї річниці незалежності України і призначив його головою Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко. Про це мовиться у розпорядженні Президента №1134, 2005 від 26 липня.
Першим заступником голови оргкомітету призначений віце-прем'єр-міністр Микола Томенко.
Згідно з розпорядженням, Ющенко доручив Кабінету Міністрів розробити і затвердити план заходів щодо підготовки і святкування 14-ї річниці незалежності в десятиденний термін.
Україна була проголошена незалежною державою 24 серпня 1991 року.


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 04.08.2005-7:41 ] «ЯК ДІТЯМ ПОЇХАТИ ДО ПОЛЬЩІ?  ЯК ДІТЯМ ПОЇХАТИ ДО ПОЛЬЩІ?

Міцніють дружні і ділові зв'язки Польщі і України. Нещодавно у складі делегації Вінницької області у сусідній країні побувала голова Бершадської райдержадміністрації Світлана Шульц. Метою поїздки було вивчення досвіду адміністративно-територіальної реформи. Разом з тим налагоджуються зв'язки з метою обміну напрацюваннями у різних сферах життя. Значну увагу буде приділено взаємним поїздкам дітей віком 15-16 років, адже це дуже важливо для зміцнення двосторонніх дружніх зв'язків наших країн у майбутньому.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 04.08.2005-7:35 ] «Що дасть реформа людЯм?  Що дасть реформа людЯм?

Вінниччина дедалі більше нагадує потривожений мурашник. Два місяці минуло відтоді, як на відкритому обговоренні проекту адміністративно-територіальної реформи за участю представників шести регіонів оприлюднили можливий робочий варіант укрупнення районів області (замість нинішніх 27 їх може стати 18), із кожним тижнем пристрасті розпалюються. Якщо виходити з принагідних розмов із представниками сусідніх регіонів, схожі настрої побутують і в них, але увага до Вінниччини підвищена. Адже саме ця область визначена пілотною для відпрацювання моделі, за якою мають піти інші центральні області, аналогічні за адміністративно-територіальною структурою.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 13.07.2005-3:00 ] «І ВІДПОЧИНОК, І ОЗДОРОВЛЕННЯ  І ВІДПОЧИНОК, І ОЗДОРОВЛЕННЯ

У районі проводиться робота по організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків. На базі 40 загальноосвітніх шкіл працювали оздоровчі табори з денним перебуванням, в них було 4945 дітей, що складало 58 відсотків від загальної кількості дітей у школах. Учням було забезпечено повноцінне калорійне харчування. Кошти на це виділялися з районного бюджету, а також залучалися сільськогосподарські, промислові та інші підприємства.
У таборах з денним перебуванням оздоровлено 48 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, 75 дітей-інвалідів, 92 дітей, які постраждали від наслідків катастрофи на ЧАЕС, 924 – з багатодітних та малозабезпечених сімей.
Робота таборів починалася 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей. У пришкільних таборах проводились цікаві і змістовні заходи – екскурсії, культпоходи в кіно, вікторини, спортивні та рухливі ігри, конкурси тощо. Хлопчики та дівчатка побували у місцевих музеях, їздили на екскурсії у Вінницю, Львів, Київ, Умань, Одесу.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 13.07.2005-3:00 ] «НАШ ДІМ – «РОМАШКА  НАШ ДІМ – «РОМАШКА

У с. Лісничому на радість і на щастя малечі, їхнім батькам відновив свою роботу дитячий садочок "Ромашка". За сприянням сільського голови В.Д. Зарічанського, працівників сільради, батьків, вчителів відроджено цю установу, яка з любов'ю прийняла під своє крило малечу.
На відкритті побували керуючий справами виконавчого апарату районної ради П.І. Байдалюк, інспектор з дошкільної освіти Л.І. Коваль, директор школи Г.І. Колісниченко. Зі словами вдячності від імені батьків виступили депутат сільської ради Н.В. Гаврилюк, завідуюча дитсадком С.В. Шевчук. Відтепер наші найменші жителі мають змогу змістовно відпочивати, навчатися у своєму новому домі.
Лідія ЗАРІЧАНСЬКА,
наш громадський кореспондент.
с. Лісниче.


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 13.07.2005-3:00 ] «ЗМІНИМО СИТУАЦІЮ НА КРАЩЕ  ЗМІНИМО СИТУАЦІЮ НА КРАЩЕ

Конституційне закріплення інституту місцевого самоврядування в державі розширило права територіальних громад, але водночас зросли завдання і повноваження, відповідальність за соціально-економічний розвиток. Проте Закон України „Про місцеве самоврядування" та інші нормативні акти не регулюють ряд важливих питань організації їхнього життя і діяльності органів місцевого самоврядування.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Актуальна тема' [ 13.07.2005-3:00 ] «ЗАКІПТЮЖИМО НЕБО?  ЗАКІПТЮЖИМО НЕБО?

Головними забруднювачами атмосфери у нашому районі є промислові підприємства і транспорт.
І хоча заводи - спиртовий, електротехнічний, комбікормовий, ЗАТ "Бершадьмолоко", комбінат комунальних підприємств (на обліку 5 котелень) та деякі інші мають дозвіл на викиди, то цього не скажеш про автопідприємства. А вони зобов'язані мати прилади для визначення вмісту вуглецю у відпрацьованих газах.
Прикро, що до цих пір не оформили необхідні документи товариства, у яких працюють цегельні заводи. Це, зокрема, у Маньківці, Красносілці, П'ятківці, Вовчку. Не мають дозволу на викиди і котельні у закладах освіти та охорони здоров'я.
То чому ж на Бершадщині не виконують вимог Закону України "Про охорону атмосферного повітря"?


Сторінки:
« [1] ... [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33]Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Вівторок, 18 Лютого 2020p 22:37
DB 5 за 0.01067 сек
www.bershad.ua