Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ЇЛА Б КУМА, ТО ЛОЖКИ НЕМА "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Спогади / сторінка 5

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaСпогади

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »
 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 14.10.2006-19:33 ] «ЗУСТРІЛИСЯ З ЮНІСТЮ  ЗУСТРІЛИСЯ З ЮНІСТЮ

Нещодавно відбулася зустріч випускників 1971 року нашої школи. Колишні однокласники з'їхалися з різних куточків України: з сіл Шляхової, Маньківки, міст Бершаді, Гайворона, а також з Криму, Німеччини. Це перша за 35 років зустріч, усім випускникам виповнилось 50 років. Її учасниками були також класний керівник випускників О.А. Руденко, вчителі В.П. Цицкун та В.Г. Кучерява.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 24.06.2006-9:06 ] «ЗДРАСТУЙ, РІДНЕ СЕЛО  ЗДРАСТУЙ, РІДНЕ СЕЛО

Тирлівській ЗОШ І-ІІ ступенів – 140 років
Стежин у кожної людини багато. Та не заростає в пам'яті доріжка, якою ти прийшов у перший клас. Такий далекий вже той 1944-й рік визволення мого села від фашистів, рік горя, повідомлень про смерть рідних людей, які не повернулись з війни. А я та мої ровесники – сироти й напівсироти – малими босими ногами прийшли в 1 клас. Про ті роки нагадують історія, пам'ятники загиблим, фотографії, викарбувані прізвища визволителів на кам'яних плитах у центрі села. Без сліз мимо не пройдеш...
Моя маленька Тирлівка! Як же "викосила" тебе проклята війна! 190 молодих, красивих, розумних, сильних загинули в боях, а нам залишилися болюча пам'ять про них, незахищене дитинство, а нашим матерям – важка вдовина доля.
Наприкінці квітня ц.р. жителі села відзначали 140-річчя від дня заснування школи, а також для випускників 9-го класу лунав останній дзвоник. Педколектив, місцева влада, сільськогосподарське товариство ПСП "Обрій", фермери запросили на ювілейне свято всіх, хто вчився тут. Не забули й про мене, за що дуже вдячна. Зателефонувала мені вчителька Л.Л. Оржехівська. А директор школи Ю.М. Марущак повідомила, що зустрінуть мене в Шляховій.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 21.06.2006-13:04 ] «ПАМ'ЯТЬ НЕ ЗГАСНЕ  ПАМ'ЯТЬ НЕ ЗГАСНЕ

65 років тому почалася Велика Вітчизняна війна. Наш народ вступив у смертельний двобій з найлютішим ворогом. А скільки горя, страждань довелося пережити людям! Фашисти знущалися над мирним населенням, тому всі, хто міг тримати зброю в руках, пішли на фронт.
На захист Батьківщини відправилися і 858 п'ятківчан. Пам'ятаю той спекотний жнивний червень 41-го, як усім селом проводжали їх на війну. Море жіночих і дитячих сліз пролито того дня. Бити фашистів і повертатися з перемогою – таким був наказ односельчан бійцям. І настав той переможний день – повернулися 311 п'ятківчан. Нині в селі мешкає 25 героїв Великої Вітчизняної війни, всі вони інваліди.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 21.06.2006-13:04 ] «ЙШОВ СОЛДАТ  ЙШОВ СОЛДАТ

Історія свідчить: відлік біди для нашого народу розпочався 22 червня 1941 р. Полчища вермахту та збройні сили країн-сателітів завдали сильного удару по аеродромах, залізницях, військових частинах і базах, містах і селах.
З перших годин гітлерівської навали розпочався і відлік Великої Перемоги над ворогом. В літопис безсмертя навічно вписані імена мужніх синів і дочок на-шої Вітчизни. У глибокий тил було відправлено 3,5 млн. робітників на Урал, до Сибіру, в Казахстан, Середню Азію. Потяги "зелена вулиця" швидкими темпами перевозили в тил техніку, людей, а звідти везли на фронт бойові частини, озброєння, продовольство, пальне та інше.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 21.06.2006-13:02 ] «КОЛИ НАСТАЄ ЧЕРВЕНЬ  КОЛИ НАСТАЄ ЧЕРВЕНЬ

(Із книги Василя Думанського)
Мала бути віконна рама. Пилка-циркулярка дзвінко розкраювала деревину. Нараз вона так голосно зверескнула, аж тесля остовпів. Дошукуючись, об що вщент з'їлися сталеві зуби циркулярки, побачив у тілі деревини залізо. Став його виколупувати з пахучої сосни і внутрішньо холонув від повільного здогаду: то був осколок минулої війни. Бо те залізяччя лиш до неї підходило.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 02.06.2006-18:15 ] «ЗГАСЛА ЗІРКА 10 ЛІТ НАЗАД  ЗГАСЛА ЗІРКА 10 ЛІТ НАЗАД

Минає 10 років як пішов у вічність незабутній, талановитий поет, письменник, журналіст, філософ із с. Серединки Василь Думанський, ім'я якого добре відоме далеко за межами нашого краю. Прикутий до ліжка, він написав чудові твори, які відзначаються тонким ліризмом, великою проникливістю в глибини людської душі і стани природи, вчать людей любити життя як найвищий дар, шанувати рідну землю.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Спогади' [ 02.06.2006-18:11 ] «МОЛОДІСТЬ, ОБПАЛЕНА ВІЙНОЮ  МОЛОДІСТЬ, ОБПАЛЕНА ВІЙНОЮ

Ганну Ксенофонтівну Плахотнюк (Лавренюк) у Чернятці знає кожний. Шану і повагу односельчан ще замолоду завоювала добросовісною працею – трудилася у місцевому господарстві. У 1972 році її, тоді ланкову, було нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора.
Навіть рокам непідвладний її порив приносити користь суспільству, творити людям добро. Знається, кажуть, у нетрадиційному лікуванні.
Вже через декілька днів, як почалася Велика Вітчизняна війна, село було окуповане німецькими загарбниками. 512 односельчан поповнили тоді ряди тих, хто із зброєю в руках виступив на захист Батьківщини. Особисто для неї то був лише початок поневірянь, які готувала доля.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
П'ятниця, 18 Січня 2019p 7:51
DB 5 за 0.00836 сек
www.bershad.ua