Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ЗГАДАЛА БАБА, ЯК ДІВКОЮ БУЛА "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Тема дня / сторінка 2

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaТема дня

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ... [54] »
 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 07.04.2008-19:14 ] «УВАГА!  УВАГА!

Відновлення та збереження національної пам'яті є важливою складовою консолідації та розвитку українського народу, його історичної свідомості, спрямованих на глибоке розуміння, пошук та утвердження власної ідентичності нації, є базисом у побудові демократичного суспільства та формування правової держави.
Бершадська райдержадміністрація запрошує громадські організації та активістів району взяти участь у створенні Національної Книги пам'яті "Голодомор 1932-1933 років в Україні": зборі та наданні свідчень очевидців, які особисто пам'ятають Голодомор 1932-1933 років.
Телефон для довідок: 2-10-92; відділ з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ РДА.


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 07.04.2008-19:13 ] «БАТЬКАМ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ – УВАГУ  БАТЬКАМ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ – УВАГУ

Згідно з планом роботи обласної ради в II кварталі поточного року на черговій сесії обласної ради буде розглянуто питання "Про стан життєзабезпечення соціально-вразливих верств населення та завдання щодо його поліпшення".

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 07.04.2008-19:12 ] «КОЖНОМУ ЗВЕРНЕННЮ – СПРАВЕДЛИВЕ ВИРІШЕННЯ  КОЖНОМУ ЗВЕРНЕННЮ – СПРАВЕДЛИВЕ ВИРІШЕННЯ

Держава, як відомо, гарантує громадянам право на звернення до органів влади, підприємств, установ і організацій із пропозиціями, викриттям недоліків у роботі, скаргами на порушення прав тощо. Іноді вони носять спірний характер, і вирішення їх по суті затягується в часі. Аби поліпшити роботу з населенням, при райдержадміністрації створено комісію по розгляду звернень, до складу якої входять заступники голови, начальники управлінь, відділів та служб РДА, заступник голови районної ради П.А. Сугак. Очолює комісію голова райдержадміністрації С.Л. Шульц.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 07.04.2008-19:12 ] «ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАТИВНИЙ СЕМІНАР  ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАТИВНИЙ СЕМІНАР

на тему: "Безпека виробництва: вимоги законодавства з охорони праці та атестації робочих місць за умовами праці і відповідальність за його невиконання" провела райдержадміністрація. У ньому взяли участь провідні фахівці головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, територіального управління Держгірпромнагляду України по Вінницькій області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України у Вінницькій області.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 04.04.2008-18:48 ] «РІВНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСІХ  РІВНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСІХ

Одне з найважливіших досягнень світового співтовариства в останні десятиліття – зміна у ставленні до людей з обмеженими можливостями, яких уже не розглядають лише як пацієнтів спеціальних установ або просто непрацездатних осіб, якими потрібно опікуватись.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 04.04.2008-18:48 ] «ГРАЙ, МІЙ БАЯН!  ГРАЙ, МІЙ БАЯН!

Воістину народним інструментом називають баян, якому з дня його створення виповнилося ціле століття.
Баян створив талановитий російський майстер-конструктор Петро Стерлінгов. Хроматичні гармошки Стерлінгова, починаючи з 1905 року, так швидко набували популярності, що і до нині баяни виготовляють на фабриках музичних інструментів. А зробив його популярним видатний музикант-гармоніст Я.Орланський-Титаренко. Майстер і віртуоз назвав інструмент на честь легендарного музиканта-співака Бояна – "баяном". Було це в 1907 році.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 04.04.2008-18:47 ] «ЗАПОРУКА УСПІХУ – В ЄДНОСТІ ЗУСИЛЬ  ЗАПОРУКА УСПІХУ – В ЄДНОСТІ ЗУСИЛЬ

Кожен, хто в'їжджає на територію Осіївської територіальної громади й проїздить її центральними вулицями, обов'язково зверне увагу на гарну асфальтівку, яка поєднала Малу Киріївку з Осіївкою і проходить через їх центри. Це є своєрідною візитівкою не лише громади, але й відомого ТОВ "Осіївське", очолюване Л.Т. Глушко, за кошти якого й було споруджено цю дорогу. Як і дитсадок, будинок культури, ФАП, меморіали загиблим односельчанам та інше. Саме це товариство відіграло й продовжує відігравати роль головного спонсора громади, є основним роботодавцем. Тож не дивно, що від його могутності залежить й добробут жителів обох сіл.
Крім особливостей географічного розташування на межі трьох областей, тут вражає ще й протяжність території – від крайньої садиби у Осіївці і до такої ж у Малій Киріївці – 14 кілометрів. Належить сюди ще й селище Партизанське та колишній хутір Жданова, який адміністративно приєднали до центрального села назвавши вулицею Буговою. Села супроводжуються каскадами ставів, водний фонд яких складає понад 121 га.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ... [54] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
Понеділок, 16 Грудня 2019p 5:53
DB 5 за 0.01893 сек
www.bershad.ua