Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ХТО МОВЧИТЬ, ТОЙ ТРЬОХ НАВЧИТЬ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Тема дня / сторінка 7

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaТема дня

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] ... [54] »
 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 26.03.2008-20:04 ] «ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ПІД КОНТРОЛЕМ  ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ПІД КОНТРОЛЕМ

Про наслідки ревізій та перевірок фінансово-господарської діяльності бюджетних установ та стан усунення фінансових порушень за підсумками минулого року йшла мова днями на нараді керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату і територіальних органів центральних відомств і міністерств.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 26.03.2008-20:03 ] «МАЙСТРИНІ В ГОСТЯХ У ДІТВОРИ  МАЙСТРИНІ В ГОСТЯХ У ДІТВОРИ

Одним із пріоритетних завдань, над яким працює педколектив дитсадка «Барвінок» села Яланця, є відродження звичаїв і традицій рідного краю. Ми прагнемо сформувати у дітей життєву компетентність і наблизити навчальний процес до реального життя, з урахуванням розвитку кожної дитини, при цьому використовуючи гру, як основний вид діяльності дошкільників.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 26.03.2008-20:02 ] «БОЙОВИЙ ШЛЯХ МОНІТОРА «УДАРНИЙ»  БОЙОВИЙ ШЛЯХ МОНІТОРА «УДАРНИЙ»

Щойно в Черкасах під такою назвою вийшло друком друге, виправлене і доповнене, видання книги нашого земляка Олександра Березовського. Ця мемуарна книга розповідає про події на фронтах Великої Вітчизняної війни, в яких автор брав участь з першого дня. На сторінках книги він також згадує про дитячі роки, проведені в рідному Яланці, з теплотою пише про своїх земляків, зокрема простежує долю неординарної людини Іполита Зборовського. Не обходить увагою автор і років голодомору та репресій, об'єктивно оцінюючи ці трагічні сторінки історії. Звичайно ж, головну увагу Олександр Олександрович зосереджує на висвітленні подій війни, зокрема оборони Миколаєва, Одеси, Херсона, бойових дій на Дунаї.


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 26.03.2008-20:02 ] «В АТМОСФЕРІ ЗАКОХАНИХ  В АТМОСФЕРІ ЗАКОХАНИХ

Нещодавно четверо хлопців з Бершадщини взяли участь у молодіжно-розважальній програмі до Дня Святого Валентина, яка проходила в Теплику. Гарно прибрана сцена та святкова атмосфера зустрічали молодіжні пари, в яких брали участь студенти Бершадського медколеджу, випускники 4-го курсу фельдшерського відділення Олексій Окаєвич та Ярослав Ткач, а також викладач Бершадської дитячої музичної школи Андрій Лавренюк і студент Вінницького політехнічного університету Володимир Кобзін та дівчата-тепличанки.
Неповторно пройшло молодіжне свято.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 26.03.2008-19:57 ] «ОБРІЇ КУЛЬТУРИ  ОБРІЇ КУЛЬТУРИ

Відбулося розширене засідання ради при відділі культури і туризму райдержадміністрації. Розглянуто підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури і туризму в 2007 році та завдання на 2008 рік. З доповіддю по цьому питанню виступила начальник відділу культури і туризму РДА Н.М.Герасимчук. В обговоренні взяли участь Н.С. Сторожук – заступник директора дитячої музичної школи з навчальної частини, В.В. Підборська – директор Сумівського сільського будинку культури, В.В. Олійник – завбібліотекою с.Баланівки, Л.П. Сучок – завідувач музею культури села та галереї Прокопа Колісника с.Поташні, В.Г. Беляєва – Красносільський сільський голова, І.Г. Шевчук – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 10.03.2008-11:00 ] «ПЕДАГОГІЧНИЙ МІСТ  ПЕДАГОГІЧНИЙ МІСТ

Заступник директора Осіївської школи з навчально-виховної роботи Т.Я. Беззубенко зініціювала проведення педагогічного мосту з учителями Малокиріївської ЗОШ І-ІІ ступенів. Нещодавно колеги сусіднього освітнього закладу відвідали нашу школу, ознайомились з її естетичним оформленням. Учителі побували на відкритих уроках з використанням інновацій, які проводили В.К. Кошова, Т.М. Тодоренко, В.Г. Кирилюк, Л.Т. Петрук, І.І. Глушко, О.Т. Петрук. В.Т. Рябчук провела інтелектуальну гру "Чарівна регата", в якій змагалися команди "Буква" (7 кл.) і "Круїз" (8 кл.).

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 10.03.2008-11:00 ] ««ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ»  «ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ»

під такою назвою минулої неділі у Вінниці відбувся V Всеукраїнський конкурс, в якому взяли участь 3 дітей з Бершадщини. Це баяністи-близнюки Григорий і Михайло Чайки з Бирлівки та бандуристка Айна Калоєва з Усті. Наша дівчина зайняла призове третє місце і в квітні братиме участь у фіналі цього конкурсу на базі "Артеку". Про це повідомила голова громадської організації "Жінки-трудівниці за майбутнє дітей України" Юлія Шевчук.


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] ... [54] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
П'ятниця, 13 Грудня 2019p 2:26
DB 5 за 0.01351 сек
www.bershad.ua