Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" ДОБРІ ГОСТІ, ТА В СЕРЕДУ ТРАПИЛИСЬ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Тема дня / сторінка 5

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaТема дня

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [54] »
 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:36 ] «ЧУДОТВОРНА ІКОНА БОЖОЇ МАТЕРІ «СКОРОПОСЛУШНИЦЯ» НА БЕРШАДЩИНІ  ЧУДОТВОРНА ІКОНА БОЖОЇ МАТЕРІ «СКОРОПОСЛУШНИЦЯ» НА БЕРШАДЩИНІ

У свято сорока мучеників Севастійських Спасо-Вознесенський храм у Бершаді відвідав чудотворний образ Пресвятої Богородиці "Скоропослушниці" із монастиря Дохіар зі Святої гори Афон, що у Греції. Свята гора Афон – єдина у світі православна республіка ченців, куди вже більше десяти століть не допускаються жінки. Кажуть, туди не пустили навіть царицю Катерину ІІ.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:36 ] «ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ВОГНЕБОРЦІ  ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ВОГНЕБОРЦІ

"Привіт учасникам ХІV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників!" – такий плакат зустрічав днями у районному будинку культури команди з Ладижина, Теплика, Тростянця, Чечельника, Тульчина, Немирова, Піщанки, Крижополя, Гайсина і, звичайно ж, бершадців.
Організатори даного заходу – Головне Управління МНС України у Вінницькій області, обласні управління освіти та культури. Його мета – популяризація у доступній для найширших верств населення формі безпеки життєдіяльності людей.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:34 ] «В ПІДТРИМКУ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА  В ПІДТРИМКУ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Відповідно до плану роботи 18 березня 2008 року відбулось засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва та реалізації державної регуляторної політики при райдержадміністрації.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 26.03.2008-20:13 ] «МИСТЕЦТВО ДЛЯ НАРОДУ  МИСТЕЦТВО ДЛЯ НАРОДУ

Нині в нашому районі діє 90 закладів культури і мистецтва. Їхню діяльність забезпечує 233 працівники, з них 140 зайняті в сільській місцевості. Приємно, що в районі в основному вирішено питання з ліквідацією неповної зайнятості, здійснюються доплати за вислугу років музейним, бібліотечним та педагогічним працівникам.
Нині на Бершадщині – 30 будинків культури, 16 клубів, що розміщені у спеціально побудованих приміщеннях. Спостерігається позитивна динаміка щодо зміцнення матеріально-технічної бази клубних закладів. Проведено ремонти, значна увага приділяється поновленню технічного оснащення, придбанню сценічних костюмів. Загальна вартість придбання становить 112,2 тис. грн. За рахунок субвенції з обласного бюджету ( за призове місце за підсумками творчих звітів з нагоди 75-річчя утворення Вінницької області) на суму 10 тис. грн. придбано необхідну апаратуру і техніку для провідних аматорських колективів.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 26.03.2008-20:13 ] «ДЕ ТЕХНІКОЮ ЗАЙМАЮТЬСЯ – З ПОСІВОМ НЕ ГАЮТЬСЯ  ДЕ ТЕХНІКОЮ ЗАЙМАЮТЬСЯ – З ПОСІВОМ НЕ ГАЮТЬСЯ

Річний технічний огляд тракторного парку в господарствах – то закон. У Теофилівці навіть не пошкодували для цього день у посівну кампанію, виставивши трактори для огляду згідно з графіком. Але на хід польових робіт це аж ніяк не вплине. Бо тут ще до цього встигли закрити вологу, посіяти ярий ячмінь, підсіяти на одному з полів озиму пшеницю і навіть готували вже ріллю під посів соняшнику і кукурудзи.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 26.03.2008-20:12 ] «ЗА ДРІБ’ЯЗКОМ ПОГНАЛИСЯ І БЕЗ НІЧОГО ЗОСТАЛИСЯ  ЗА ДРІБ’ЯЗКОМ ПОГНАЛИСЯ І БЕЗ НІЧОГО ЗОСТАЛИСЯ

Ситуація, яка складається на сьогодні в Лісничому, є типовою й для деяких інших сіл. Можна в чомусь погоджуватися з міркуваннями його жителів, а у чомусь – ні. Головне, щоб в інших селах взяли з цього хоч якийсь урок.
Не так давно, готуючи матеріал про Лісниче, не міг не згадати, як його населення споконвіку спеціалізувалося на утриманні свиноматок. І ось новина. Під час недавньої зустрічі з тими ж людьми довелося почути, що свині тут вже скоро можуть бути занесені у Червону книгу. Заготівельники нібито дають вже понад 12 гривень за кілограм і немає що в людей купляти.
Щодо Червоної книги, то це, звичайно, перебільшення, але те, що через минулорічний неврожай їх поголів'я населення збуло – правда. З тривожними нотками у голосі тут кажуть: якщо залишилося на все село 45-50 свиноматок, то це ще добре. А було їх донедавна, за офіційними даними, – 270. За неофіційними могло бути навіть у два рази більше, і це при тому, що основною проблемою в селі є безробіття.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 26.03.2008-20:11 ] «ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР – КЛЮЧОВА ФІГУРА  ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР – КЛЮЧОВА ФІГУРА

Неформально, по-діловому пройшла днями робоча нарада з дільничними інспекторами міліції за участю голови райдержадміністрації С.Л. Шульц, сільських голів та ветеранів органів внутрішніх справ. Характеризуючи стан оперативної та криміногенної обстановки на території району, начальник райвідділу міліції В.М. Андрущенко вів мову про вдосконалення роботи дільничних інспекторів, покращення їх матеріально-технічного забезпечення та підняття іміджу служби.
Торік, зазначив Василь Миколайович, на території Бершадщини зареєстровано 379 злочинів, що на 16 менше попереднього року. Найбільше – 98 злочинів скоєно в місті, 22 – у Флорино, по 16 – у Михайлівці та Війтівці, по 14 – у Джулинці і Красносілці, 10 – у Серебрії.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [54] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
П'ятниця, 13 Грудня 2019p 3:30
DB 5 за 0.01168 сек
www.bershad.ua