Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" БІЛЯ ЧОГО ПОТРЕШСЯ, ТОГО І САМ НАБЕРЕШСЯ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Тема дня / сторінка 4

Сучасний сайт про Бершадь знаходиться за адресою: www.bershad.uaТема дня

Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [54] »
 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:38 ] «ОБОВ’ЯЗОК ВЛАДИ – ТУРБУВАТИСЯ ПРО ЛЮДЕЙ  ОБОВ’ЯЗОК ВЛАДИ – ТУРБУВАТИСЯ ПРО ЛЮДЕЙ

Порядок денний засідання колегії райдержадміністрації, яке відбулося минулого четверга, та широке коло запрошених дали добру нагоду підбити підсумки і визначити, що необхідно зробити, щоб на території району були створені всі умови для формування суспільства рівних можливостей і гармонійного розвитку для всіх громадян, в тому числі для людей, які потребують особливої уваги. Члени колегії, а також керівники структурних підрозділів РДА та її апарату, територіальних органів центральних відомств, міський та сільські голови, головні лікарі дільничних лікарень, амбулаторій, завідуючі ФАПами, директори шкіл, дільничні інспектори міліції, керівники територіальних спілок інвалідів і соціальні працівники зібрались для того, щоб виробити дієву систему допомоги й підтримки багатодітних сімей, дітей, особливо дітей-сиріт та дітей, що залишилися без батьківського піклування.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:38 ] «ІНВАЛІДАМ – УМОВИ ДЛЯ ПОВНОЦІННОГО ЖИТТЯ  ІНВАЛІДАМ – УМОВИ ДЛЯ ПОВНОЦІННОГО ЖИТТЯ

Одним із найважливіших досягнень світової спільноти останнім часом, зазначив у співдоповіді з першого питання заступник голови РДА І.О. Кізлов, є зміна у ставленні до людей з обмеженими можливостями, яких уже не розглядають лише як пацієнтів спеціальних установ або просто непрацездатних осіб, якими потрібно опікуватись. Нині формується ставлення до них як до громадян, яких потрібно долучати до суспільної діяльності, тож варто ліквідувати всі перешкоди, щоб вони могли бути повноправними й активними членами суспільства.
В нашому районі проживають на сьогодні 64 915 людей, з них 4 025 інвалідів всіх категорій, в тому числі 237 дітей віком до 18 років, а також 153 інваліди-візочники.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:38 ] «РОДИННЕ ТЕПЛО – КОЖНІЙ ДИТИНІ  РОДИННЕ ТЕПЛО – КОЖНІЙ ДИТИНІ

Головна функція держави – всебічна підтримка сім’ї. Таку тезу висловив другий співдоповідач, заступник голови райдержадміністрації О.Д. Кравчук. Ми повинні забезпечити батькам усі умови, аби вони могли добре виховати свою дитину, дати їй хороші знання, зберегти і підтримати здоров’я, продовжував Олег Дмитрович. Особливої уваги з боку влади, суспільства потребують діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.
Останнім часом службою у справах дітей, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконкомами міськсільрад активізовано роботу із запровадження ефективних механізмів захисту дітей, що потребують державної опіки.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:37 ] «ОБИРАЙТЕ «БЕРШАДСЬКИЙ КРАЙ»  ОБИРАЙТЕ «БЕРШАДСЬКИЙ КРАЙ»

Якщо термін передплати на районну газету закінчується у вас березнем, або ви взагалі її ще не передплатили, зверніться до листонош, поспішить у відділення зв'язку, передплата продовжується. Читайте "Бершадський край" і будьте в курсі новин району. Поновити або оформити передплату ніколи не пізно.
Засідання колегії райдержадміністрації


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:37 ] «ПІДТРИМКА РОСЛИННИЦТВУ, НА ЧЕРЗІ – ТВАРИННИЦТВО  ПІДТРИМКА РОСЛИННИЦТВУ, НА ЧЕРЗІ – ТВАРИННИЦТВО

Днями в районі відбулася нарада з відповідальними за оформлення документів на дотацію на посіви озимих і ярих культур, на яку були запрошені спеціалісти сільськогосподарських підприємств, керівники фермерських господарств.
На ній йшлося про порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки виробництва продукції рослинництва.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:37 ] «ПРІОРИТЕТ – ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА  ПРІОРИТЕТ – ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.Д. Максимчука у вівторок відбулося засідання міжвідомчої комісії з питань попередження негативних явищ у молодіжному середовищі. В роботі брали участь заступник голови районної ради П.А. Сугак, заступник голови РДА О.Д. Кравчук, начальники та представники відділів, служб і установ, які працюють з дітьми, молоддю.

Докладніше »»»» 


 RSS-канал категорії 'Тема дня' [ 28.03.2008-19:36 ] «ДВОМІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ  ДВОМІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

населених пунктів району проводиться з 10 березня по 11 травня 2008 року відповідно до розпорядження голови районної ради М.Г. Бурлаки.
Його організовано з метою покращення санітарної очистки населених пунктів, інших земель загального користування територіальних громад, забезпечення збереження та примноження земельних насаджень, поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, впорядкування різних природоохоронних територій і об'єктів з одночасним формуванням принципово нових партнерських стосунків між владою і громадянами.

Докладніше »»»» 


Сторінки:
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [54] »Наприклад: Бершадь
« Навігація »Тема дня Тема дня
Актуальна тема Актуальна тема
Є така думка Є така думка
Нам пишуть Нам пишуть
Вітаємо Вітаємо
Відгуки Відгуки
Гаряча лінія Гаряча лінія

Нове в роботі Нове в роботі
На полях району На полях району
Спогади Спогади
Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
Наш друг - природа Наш друг - природа
Здоров'я Здоров'я
Спорт Спорт

Персоналії Персоналії
Трудові колективи Трудові колективи
Сім'я Сім'я
Народні ремесла Народні ремесла
Знай наших Знай наших
Цікаво Цікаво
Виставка Виставка

Влада Влада
Інформує податкова Інформує податкова
Партійне життя Партійне життя
Трибуна депутата Трибуна депутата

[ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
IhorK°©2003-2008
||||||||||| || ||||||||
Зроблено в Україні

bigmir)net TOP 100
Програмування та дизайн Ігор Коновал
П'ятниця, 13 Грудня 2019p 2:26
DB 5 за 0.01361 сек
www.bershad.ua